מתרגשת לקראת פורים

מתרגשת לקראת פורים

אומנם יש עוד חודש אבל אני מתחילה להתרגש. בואו נעשה סקר תחפושות. מה היתה התחפושת הראשונה של הילדים שלכם? למה הם הכי אהבו להתחפש? מה מתוכנן השנה? מה עם תמונות (אפשר לטשטש פנים ולהראות רק את התחפושת)

רגע, פורים זה ב- 4.3 השנה??

וואו, צריך להתחיל להתכונן
אצלנו כבר הוזמנו ספיידרמן, באטמן, אריה, נמר (שירחאן), אביר ולא זוכרת. בררררררר...

אנה מ

New member
המלצה - ניתן לשכור תחפושות

בתל-אביב, ברח' בן יהודה פינת נורדאו, ליד דר' לק, יש מחסן תלבושות (נדמה לי של "הבימה"). תחפושות יפיפיות. כילדה תמיד התחפושות שלי משכו תשומת לב. מומלץ בחום במיוחד לאמהות לבנות ביננו, שהילדות רוצות להיות נסיכות, מלכות ועוד..., אבל יש גם דברים נחמדים לבנים.

galizoe

New member
את יודעת מחירים/מידות שיש?

(שאדע אם 'שווה' לי להגיע עד ת"א... שונאת לנהוג לשם)

אנה מ

New member
ממש לא.

עד כמה שזכור לי , זה לא היה זול במיוחד, אבל השכירות היא, דומני, לשלושה ימים.

דש1דש

New member
הקטנה

בגיל 10 חודשים חופשה לכפה אדומה (כי אני נגד תחפושות מעיקות כשהם לא בוחרים אותן) תפרתי לה פונצ'ו אדום, בגדים אדומים ו
מדליקה על הלחי. בשבילי השני היתה בפורים הראשון שלה קטנה מידי ובבית מידי - אז לא חיפשתי אותה בשנים אחרי הילדה היתה אריה וחיפושית השנה תיהיה פו הדוב. הקטנה? נראה - היא קטנה מידי לאריה וגדולה לכיפה אדומה וגם לא בא לי להלביש אותה יותר מידי במשהו לא הכי נוח. יש למישהו תחפושת נוחה לגיל שלה? עוד לא החלטתי.... ילדה שניה - מוזנחת, YOU KNOW

אורora

New member
מה זה ב 4.3???

וואו צריך להתכונן. שנה שעברה היינו אפרוח (מצורף) וקצת נמר. השנה אני בונה על נסיכות וכזה....אבל היא מדברת על אריה כרגע. נראה...

אורora

New member
לא ולא

תינוקי לא ילבש השנה תחפושות, אני לא מציקה לו סתם. אבל התחפושות (הקטנות) כבר מובטחות לילדודס של הרמוניה. ( והאפרוח לחבצלת אם תסכים לוותר עם דורה)

דש1דש

New member
../images/Emo10.gif אז זה ישאר

שאם אספיק לתפור להן שמלות של פרות (היתה בקשה מפורשת השבוע) אז בזה היא תתחפש ואם לא - אז לא.

catנוע

New member
אצלנו היא אומרת שהיא רוצה

להתחפש לדורה (מעניין למה?
) אבל אני מנסה להסביר לה שאפרוח זו תחפושת הרבה יותר שווה

אורora

New member
../images/Emo6.gif הרבה יותר שווה

תדעי שזה עולה כמה עשרות שקלים, כך שאם היא תתעקש אז לא נורא

ג e ש e ם

New member
ולדעתי אפילו השקעה שווה

הרי הם מאוד אוהבים להתחפש מידי פעם זה יכול להיות "משחק" לתקופה (עד שתגדל...) אני למשל, למרות שיש לנו מחסן מתחפושות "חופשי-חופשי" ועם המון עזרה באילתורים וכו'... מתכוונת בכל מקרה לקנות איזה שמלה נוצצת לטובת שעשועי הבית (הרי למסיבות בסוף הן ילכו בלי כלום כמו שאני מכירה אותן...)

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif אצלי יש חצאיות של נסיכות

שאני תפרתי. לפעמים אני מוצאת כמה דקות.....

ג e ש e ם

New member
ומה את רוצה להגיד בזה?

שאת רוצה לתת לנו אותן במתנה? אין בעיה רק תבואו כבר!

galizoe

New member
מגיל שנתיים ועד היום -

מככבות אצלנו שלל תחפושות, עם ובלי קשר לפורים, וארגז התחפושות שלי כבר מתפוצץ!

למעלה