מתפשרים או לא מתפשרים ?

udim80

New member
מתפשרים או לא מתפשרים ?

כל הזמן כולנו חבר'ה נחמדים שכותבים שצריך להתפשר.. כולנו מבינים וכולנו ידידותיים...
יאללה.. מספיק עם המסיכות..

על מה לא תתפשרו בבן/בת הזוג השני ?
יש לכם קווים אדומים שלא תהיו מוכנים לוותר בצד השני ?

ואני לא מדבר על עבודה/כסף/אוהב חיות/טבעוני/אנערף... אני מדבר על הדברים ההארדקור יותר.. הפחות בנאלים..

udim80

New member
סיפתח

על מה אני לא מתפשר בבת הזוג שלי ?
מעבר לדברים הבנאלים.. אני לא אתפשר על מישהי שהיא פסיבית לחלוטין בקשר.. לא אתפשר על מישהי שהיא לא אשת משפחה בבסיסה.. שלא יוזמת/דוחפת כשצריך/מגיע תורה (צריך שניים לטנגו כשכל פעם אחר מוביל)..

אני מחפש עזר כנגדי ובעדי

twitty5

New member
תשובה

לא אתפשר על מישהו קר, לא משפחתי, קמצן (והכוונה בעיקר לרגשות או מחוות, אך גם כספית...), ומישהו שאין לו גם את החיים שלו מעבר לזוגיות.

udim80

New member
חיים מעבר לזוגיות ברמה

של תחביבים או מעגלי חברה שונים ?

ואיך היית מגדירה את עצמך ביחס ל"דרישות" ? מחפשת טיפוס שדומה לך או שונה ממך ?

twitty5

New member
הכוונה היא לתחביבים,

תחומי עניין, חברים...אני רואה חברות שלבני זוג שלהם אין כלום חוץ מהן וזה פשוט מעיק (להן כמובן זה לא מפריע).
אני לא מאמינה שצריך להתמזג לאחד בזוגיות, מדובר בשני אינדיבידואלים שבוחרים להיות ביחד.
לגבי "הדרישות"- תשאיר לי אי מייל ואני אשלח לך קובץ וורד...

בשיא הכנות קשה לי לענות על זה...בגדול, כן שיהיה דומה בדברים המשמעותיים אבל חובה שיהיה גם שוני, אחרת ממש משעמם

המממ

האצילות מחייבת... אם היא ממש ההפך, אז לא...
סקרנית ואינטלקטואלית -- אם לא...
ספורטיבית/תחרותית ואוהבת טבע...
מתעניינת בפוליטיקה ופילוסופיה.
זה יותר עניין של אם אגיד לה משהו, שלא תסתכל עלי בעיני עגל ולא תבין מאיזה כוכב-לכת נפלתי...

Been there, dated that... לא הולך.

udim80

New member
וכל אלו קווי יסוד ?

תוותר לצאת עם מישהי אם היא לא סובלת פוליטיקה או לא מתעניינית בפילוסופיה ?

ואת העיני עגל שלי אני אוהב על
..

אתה יודע...

גם אני פעם ממש לא התעניינתי בפוליטיקה. זה הגיע בשלב מאוחר יחסית בחיי, שפתאום זה התחיל להציק לי המצב, והתחלי לשים לב לעוולות הקיום השונות...
כנ"ל פילוסופיה- אלו שני עניינים שהסקרנות שלה בעניינם יכולה לצמוח, אם ישנה הסקרנות הבסיסית....

בקשר לספורטיבית ואוהבת לטייל- ובכן, מוכרחה לומר לך שמדובר בעניינים נורא נזילים:
1. פעם הכרתי גבר בשיא כושרו, הוא היה ממש אתלטי, בנוי לתלפיות וחטוב. בערך מהרגע שהכרנו, ובנסיבות שלא לגמרי תלויות בו, הוא התחיל לרדת במינון הספורט, ירד וירד, עד שהגיע למצב שכשאני הייתי הולכת להתאמן- הוא היה קצת מתבאס ש"אני משאירה אותו לבד בבית". לא היה מה לדבר על להצטרף אלי...
2. האקסית של אהובי הציצה לו בתמונות לא מזמן, וכתבה לו: "מעולם לא ידעתי שאתה כל כך אוהב לטייל"... אז נכון, אנחנו לא מטיילים כל שבוע- כי המצב (...) לא מאפשר, אבל אנחנו בהחלט משתדלים לטייל כמה שיותר... והוא סיפר לי לא מזמן שמאז התיכון הוא לא טייל מעולם... עד הגיעי. ושמע איזה קטע- פתאום גם החברים שלו בעניין... כלומר, היתה חסרה יוזמה- וברגע שהגיעה היוזמה- הוא והם זורמים בכיף גדול ובהנאה.
3. פעם הכרתי בחור שמנמן. במהלך הכרותינו הוא התחיל לשמור על תזונה נכונה, התחיל לצאת לסיבובים של הליכה- והתחטב.

לא אומרת לבנות על השינוי- אבל הדברים בהחלט יכולים לקרות, בין שתשמח על כך ובין שלא.

הצעה - תגיד לעצמך:"אהובתי המתוקה והיקרה ללבי מזה 3 שנים פתאום מתחילה\מפסיקה להתעניין בפוליטיקה\פילוסופיה\ספורט\היסטוריה\מתמטיקה, עד כמה זה משנה לי? האם אפרד ממנה בגלל זה?" בהנחה שהיא עדיין אותה התגשמות פנטזיה על אהבה, אותה שלמות של זוגיות וקשר איכותי.
כך תבדיל בין דברים שהם "תענוגות ופינוקים של ההתחלה" לבין דברים שהם ממש חובה...

מישהו פעם לא נישק אותי 4 דייטים. נלחצתי מזה מאד. בסוף הבנתי שאין סיכוי שהקשר ימשך אם לא יהיה בו סקס. ואז היו שנתיים של יחסים מספקים מאד בתחום הזה.

המממ

זה לא בדיוק ככה...
זה יותר עניין של יחס.
כמובן יש בזה חינוך/תרבות.
פשוט אם אדבר על משהו, חשוב לי לקבל את התגובה "הנכונה", כלומר שאלה מהסוג: "למה אתה חושב כך?" או "וואלה, דמיין אילו זה היה כך או כך..." -- להמשיך את המשחק הזה...
לעומת תגובה כמו: "עזוב אותי משטויות, ממש לא מעניין. וואי! תראה את הצבעים!"...
כלומר אם היא פתוחה לעולם שלי...
או אם היא כבר בתוכו...

מה שניסיתי לומר, זה שהיא יכולה להיות...

פתוחה לעולמך אבל לא בתוכו...
כלומר, להקשיב ולשאול ת'שאלות הנכונות- בלי להיות מעורבת בעניין קודם.

מי שממשיך לעשות כל הזמן את אותו הדבר...

תמיד יגיע לאותו מקום,
כדי לפתור בעיה כדאי לנסות למצוא דרכים אחרות, מהדרכים שהביאו אותנו אליה.
אדם, אתה עקשן בטירוף.
בהצלחה בכל אופן.

אם כבר

מי שעושה אותו הדבר עם האמונה שזה יביא לתוצאה שונה, הוא מטורף...

אבל אני לא עושה אותו הדבר...
זה לא שיש דמות ממוצעת של הבחורות שיצאתי איתן...
באמת היו בחורות שונות (חלקן גיקיות יותר, חלקן פחות, חלקן דתיות וכו' וכו')

להמליץ ללכת נגד רחשי הלב, בכיוון שכבר נכשל...

yafel

New member
את נשמעת נהדר - ויש לי שאלה

שלום,
את נשמעת נהדר ויש לי שאלה.

אגב אני נשוי+2, כך שאינני אופציה.

או קיי הכל היה בסדר. התחתנתם. אהבתם. ואז הוא או את מתחילים להשתנות. המציאות או הגיל. פתאום לו לא בה סקס. לא אינני בוגד. או את. ככה גיל ההתבגרות השני.

מה את אומרת?

rarg

New member
יש כמה..

- לא משפחתי.
- עצלן.
- בעל תסביך אם כלשהו.
- פאסיבי.
- מגולמן.
- לא מיני.
- שונא נשים, שיבטל אותי או את דעותיי.

מספיק לא..?