מתעניינת בעיר

• פותח הנושא usi1
  • פורסם בתאריך

usi1

New member
מתעניינת בעיר

שלום אשמח אם משהוא יענה לי על הדברים הבאים, אני לא מרמה"ש וכבר שנים רבות לא הייתי באזור, אני חושבת לעבור דירה או לרמה"ש או להרצליה אבל כרגע זה רק מחשבות. אני גרתי ברעננה אבל רעננה זה לא מה שהיה וגם נורא יקר. איך זה לצאת בבוקר לת"א מרמה"ש בסיבות השעה 8 בבוקר ואיך החזרה בסביבות השעה 7 בערב. רמת החינוך לגיל הרך - גנים טרום חובה, חובה, בתי ספר יסודים - מרוצים או לא? אני יודעת משמועות עוד שאני הייתי ילדה שהתיכון נחשב מאוד טוב. רמת הפעילויות אחה"צ לילדים קטנים - יש, אין? קייטנות בחופש? הפעלות? גינות מוצלות? האם יש דירות של 5 חדרים באזורים טובים לא קומות נמוכות להשכרה סביב 1000$ או לקניה סביב 300 אלף $ ? יש קאנטרי איכותי? אני בהולמס פלייס מנויה כבר שנים, אין הולמס ברמה"ש וזה קצת בעייתי, מה יש כן? הייתם מגדירים את רמה"ש כעיר יותר דתית או יותר חילונית? יש בתי קפה, מסעדות וכו' פתוח בשבת? אם משהוא מכיר, בהשוואה להרצליה - מבחינת החינוך ומבחינת ילדים קטנים - מה עדיף? תודה מראש.

טוב אני יענה על חלק מהשאלות

רמת השרון זאת עיר חילונית כמעט רק חילונית נראה לי העיר הכי חילונית שקיימת בישראל חחחח....בתי קפה זה דבר ידוע שיש ברמת השרון ואפילו יש לה כינוי בפני חלק מהאנשים "עיר בתי הקפה". בתי ספר יסודיים אני יודע שבית ספר גולן הוא בית ספר מעולה וכך גם התיכונים בעיר ששניהם באמת איכותיים כל אחד בתחומו. בקשר לקאנטרי יש את הקאנטרי במערבית ברחוב הבנים נראה לי שהוא נחשב יקר אבל הוא קאנטרי נחמד אני מנוי בו ונהנה שם. בקשר לדירות חמישה חדרים אני יודע על דירת 5 חדרים שהשכירו לפני יותר משנה ברובע אלון דירה מרווחת באיזור ה1000 דולר אבל לפי מה ששמעתי עלו עכשיו קצת המחירים אז נראה לי היום זה מעט יותר יקר.גינות יש והם גם עברו שיפוצים לאחרונה ויש צל ומתקנים.יש קייטנות כמובן בכל מיני רמות מחירים ויש פעילויות שהעירייה מאגנתצ במשך החופש לילידדים ובעיקר לבני נוער במהלך החופש. בקשר להשוואה עם הרצליה אממממ הרצליה העיר נחשבת פחות טובה מרמת השרון מבחינת "יוקרתיות" אבל גם מחירי הדירות שם נמוכים יותר ואת יכולה למצוא שם נכסים גדולים יותר. לגבי רמת החינוך אני לא יודע בדיוק אבל אני מניח שהיא גם כן טובה. שמה בקשר לבתי קפה ומסעדות וזה הריכוז שלהם הוא בעיקר בפיתוח אבל אם את תלכי לגור בהרצליה בתקציב שרשמת הדירות יהיו במרכז העיר ולכן הקרבה למוקדי הבילוי בהצליה פיתוח תהיה אותה הקירבה גם אם תגורי ברמת השרון מפני שפיתוח מנותקת משאר הרצליה. מקווה שעזרתי

אני אענה, לפי דעתי האישית...

אני בד"כ יוצאת לכיוון ת"א בשעה שמונה בבוקר, קצת לפני- בד"כ יש פקקים שצריך לקחת בחשבון בצומת הכפר הירוק, אבל 15 דקות היה הכי הרבה השנה שהאוטובוס שנסעתי איתו עמד שם בצומת בפקק. ונהגתי לחזור בד"כ בסביבות 18:00-18:30 ויש את האיזור של הכניסה לסוקולוב שתמיד נתקעים שם ועומדים, אבל גם נדיר אם זה לוקח יותר מכמה דקות. מבחינת רמת החינוך- יש המון אפשרויות מבחינת גני ילדים, את זה צריך לחקור באופן אישי- לשאול הורים ספציפית לגן שאת מתעניינת בו. אני למדתי בביה"ס אוסישקין ביסודי שהיה ביה"ס טוב, אבל זה היה לפני 16 שנים כך שאולי דברים השתנו. לגבי ביה"ס תיכון, למדתי באלון שהוא ביה"ס מעולה ומעשיר, שגרם לי באמת לצאת מהבועה שהייתי בה ונעשיתי יותר מעורבת כי זה מה שהם עודדו, סה"כ יש שם אחלה מורים ואחלה מגמות. אחותי למדה ברוטברג ואהבה מאוד- ממליצה בחום לתלמידים שהם יותר בקטע של מדע מאשר אומנות. יש את בריכת שרונית שהיא יותר בריכה לילדים במיוחד בחופשת הקיץ, ויש את הקאנטרי קלאב, שאישית פחות ממליצה עליו- לא אהבתי כל כך כשהיינו מנויים שם. מבחינת חדרי כושר- לא חסר, יש ספורטיב באוסישקין, יש בסוקולוב ליד בנק לאומי ששכחתי את שמו. בתי קפה לא חסר- רובם פתוחים בשבת, מסעדות-יש גם,אבל לא הרבה כל כך.

usi1

New member
אתם עושים לי חשק....

העניין שאני לא מוצאת דירות מפורסמות בכלל בעיתונות, יש איזה עיתון מקומי שמפרסמים שם נכסים של רמה"ש? אני מחפשת בטווח של או קניה עד 300 אלף דולר או השכרה ב 1000$ אלו התקציבים שלי.

ב-300 אלף דולר את יכולה לקנות דירת

4 חדים בקומות במרכז. להשכרה את יוכולה ב-900 דולר דירת 5 חדרים במרכז. מקומת קרקע במקום טוב תשכחי, יקר מאד.

arnond

New member
לא רוצה לאכזב

אבל 900$ ל 5 ח' יש רק במקומות הפחות טובים. אני עובר לנווה רסקו לדירת 4 ח' (גדולה) ב 1050$. כל הדירות שראיתי באזור ה 900$ היו באזורים פחות טובים ובבתים ישנים (במילים אחרות: לא משופצות, חורבות). לגבי קניה, חיפשנו לפני כמה חודשים ודירות סבירות התחילו ב 300-320 אלף דולר ועלו ככל שהמיקום היה טוב יותר. ובכלל, היצע הדירות היום קטן ביותר ולכן המוכרים/משכירים מרשים לעצמם להעלות מחירים. ארנון

למעלה