מתנות

jessy19

New member
מתנות ../images/Emo88.gif

מה אתם מעדיפים בתור מתנות
: כסף או צ'ק
או לחילופין מתנה
? אני אישית מעדיפה שיקנו לי מתנה וישקיעו בי קצת זמן ומחשבה כי זה מראה שאיכפת. ההורים שלי תמיד נוהגים לתת כסף בימי הולדת שלנו וזה די מעציב כי זה נותן הרגשה שלא השקיעו בך יותר מדי מחשבה. ומה איתכם

כסף זה תמיד טוב

אבל תמיד מתבזבז על דברים אחרים.... ולא על מתנה לעצמי. מתנות - רק מחנויות שאני אוהבת ורק עם פתק החלפה. אחרת זה כמו לא לקבל כלום.

בלבי

New member
אני תמיד מעדיפה כסף או שק, מהסיבה

שאף פעם לא קולעים, כשקונים לי
. וזה נורא מבאס אותי לקבל משהו שאני כל כך לא צריכה או לא רוצה ... ולא תמיד יש פתק החלפה ... אז כשנותנים לי כסף, אני יכולה לבחור לעצמי את מה שאני אוהבת ... אם כי, אני מודה, שלפעמים הכסף שניתן כמתנה, מתגלגל למטרות אחרות
אבל זו גם בחירה שלי... אז זה בסדר...

מאוד קשה לקנות לי ....ורק

בודדים\בודדות מעיזים בכלל אמא שלי (מיוחדת) מצליחה תמיד ואני תמיד חושבת לעצמי בזמן קניית מתנה מיוחדת הלוואי והייתי מקבלת כזה דבר... כשאני מקבלת כספ אני דואגת לפנק את עצמי איתו!!!

ש ח ף בת

New member
אני מעדיפה

ברכה כתובה ורצוי מושקעת עם הרבה תוכן. משהו שנשמר אצלי לנצח.

ש ח ף בת

New member
אני מעדיפה

ברכה כתובה ורצוי מושקעת עם הרבה תוכן. משהו שנשמר אצלי לנצח.

../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo77.gif

ועדיף משהו שיש בו מחשבה! אני אוהבת לתת מתנות מיוחדות ואוהבת לקבל מתנות שנעשו לבד מאשר קנויות. לא אוהבת שנותנים לי כסף! מעדיפה מתנה שלא תתאים, ואוכל להחליף מאשר כסף. מתנה נותנת תחושה שחשבו עליך. התאמצו למצוא מה שאת אוהבת. ומי שמכיר אותי - יודע בדיוק מה יגרום לי לחייך!!

ויקי38

New member
זוית נוספת

ברמבם כתוב שמתנה היא למעשה לזהות את הצרכים של המקבל ולהעניק לו את מה שהוא באמת זקוק לו. וסיפור להמחשה: יום אחד עובר איש עשיר מאד ברחוב ורואה אדם עני מושיט את ידו לנדבה, תוך שבעניו דמעות של בושה. מבטו של מקבץ הנדבות נגע מאד לליבו של העשיר. הוא פנה אל מקבץ הנדבות ואמר לו: אני אדאג לך שלא יחסר לך כלום. הלך העשיר קנה בית וריהט אותו ממיטב האיכויות קנה ציוד חדיש לאיבזור הבית, ודאג למצעים, שמיכות, מגבות, כלי מטבח, הכין מלתחת בגדים איכותית לכל עונות השנה, וכל שעולה על דעתכם. לאחר מספר ימים הגיע העשיר אל מקום המצאו של הקבצן שאותו איכסן לזמן מה באכסניה טובה. ואמר לו כשעניו בורקות משמחה בוא נלך למשכנך החדש. בהגיעם לבית רץ הקבצן למטבח פתח את ארונות המטבח שלא היה בהם מעט כלים. פתח את מקרר הבית שהיה רייק מדברי מזון, חיפש במזווה הבית ולא מצא דבר לאכול, פנה הקבצן השדוף והרעב אל העשיר ואמר לו: ואדוני יכול לתת לי כיכר לחם ואף יבשה? באשר אלי יש לנו מסורת במשפחה שאנחנו שואלים זה את זה מה לקנות לו מתנה וזה עובד יופי. לפעמים אם אני יודעת שאחד מבני משפחתי לחוץ כספית כמו שאחי לדוגמה בנה את הבית אז נתתי לו מתנת יום הולדת את הקרמיקה לבית.

למעלה