מתנה לשנה...

מש1

New member
מתנה לשנה...

ביום שישי אני וחבר שלי חוגגים שנה בייחד... אני משתגעת מהמחשבות על מתנה,יש לי כל מיני כיוונים ובסופו של דבר אני לא יודעת מה לקנות לו...מישהו פה יכול להציע לי משהו? לא להפנות אותי לשרשור האומנטי כי עברתי עליו כבר בערך 4 פעמים... חשבתי אולי לקנות לו מעיל+נעלי בית לקראת החורף או מצית זיפו ומאפרה יפה אבל אני רוצה שחוץ מזה שזה יהיה שימושי זה גם יהיה בכיוון הרומנטי שזה יהיה מתאים לשנה...מה אני יכולה לעשות? ועוד משהו...איפה אפשר לחרוט על המצית משהו לפי בקשתי (בירושלים)? תודה מראש.

BloodyRose

New member
הממ..

מוזר שלא מצאת משהו מתאים בשרשור הרומנטי, אבל אולי תוכלי לקחת את הרעיונות עליהם חשבת ולשלב אותם ברעיון כלשהו מתוך השרשור? למשל לערוך את המתנות בתור סל מתנה, עליו תכתבי "חמה עלייך אש", או "דלוקה עליך", ובו תשימי את הזיפו עם ההקדשה, מאפרה חמודה, נרות יפים, קטורת + מעמד... או שאולי תכיני 'ערכת חורף' מלאה, עם נעלי בית, מעיל, מתכון לשוקו חם + כוס יפה (אולי עם תמונה מודפסת שלך/שלכם), כפפות, צעיף, כובע, גרביים חמודות שמודפס עליהן 'אני
אותך', שמיכה מפנקת שתוכלו להתכרבל בה, ממש לא חסרים רעיונות
כל מתנה יכולה להיות גם שימושית וגם רומנטית אם רק מוסיפים לה פרט קטן או ברכה שמחממת את הלב...

KarinDi

New member
לדעתי...

מעיל זה נורא נורא קשה לבחור למישהו אחר, ולכן הייתי הולכת על האפשרות השניה-מצית+מאפרה. יש המון המון אפשרויות בתחום. לחרוט אפשר בכל חנות של מתנות לגבר. לא מכירה בירושלים, אבל סביר להניח שבקניונים הגדולים יש לפחות חנות אחת שעושה את זה. אם את יצירתית, את יכולה להכין לו מאפרה לבד, ככה שזה יהיה גם שימושי וגם רומנטי. אפשר להשתמש בדאס, פימו או חימר, להסתובב קצת בחנויות לקבל רעיונות ואז להכין לו משהו אישי, שיתאים לו, לקשר שלכם ולאירוע.

למעלה