מתנה לסבתא-זקוקה לרעיונות

מתנה לסבתא-זקוקה לרעיונות

מהיצירתיים שביננו... מתנה ליום ההולדת לסבא ולסבתא שלא אוהבים שמוציאים עליהם כסף אבל מבחינתם הנכדים הם היקרים להם מכל!!! תודה רבה, שלגיה!

אורית ג.

New member
אןי לי רעיון. רק רציתי לקנא קצת...

אפשר ? הנכדים יכולים להכין להם משהו מעשה ידיהם? מחרוזת, כלי מדאס (טרה-קוטה), ציור, ברכה כתובה יפה או שתסדרו להם מתנה איזה פיקניק ביחד (שיט, טיול)

b o t t e n

New member
אצלנו המתנה האולטימטיבית זה חולצה

עם תמונה של הנכדים וכיתוב מחניף.

laimor

New member
אולי..

2 מגבות, אחת לכל אחד ורקום "באהבה מהנכדים" או משהו כזה?

jesenia

New member
כוס עם תמונה של הנכדים

אצלנו התקבלה בהתלהבות רבה, סבא קיבל כוס תרמית (התמונה מתגלה רק אם הכוס מכילה נוזל חם) וסבתא קיבלה כוס "רגילה. כבר יש הזמנות לכוסות כאלה מכל המשפחה הקרובה. אפשר לנסות לערוך יחד כמה קטעי וידאו משותפים עם הנכדים עם שיר אהוב ולצרוב על דיסק. זהו.

אולי לוח שנה או

כוס עם תמונה של הנכדים כמובן

lilend

New member
אלבום תמונות מיוחד, מעוצב יפה

עם תמונות של כל בני המשפחה וכיתובים נחמדים- גם מושקע, גם לא מאוד יקר וגם מאוד מחמם את הלב.

מתנה לסבתא:

סיכה יפה לבגד - תכנסי לרשימת ההנחות שחברותה פורום נותנות יש כמה שעושות דברים מדהימים. לסבא - איזה ספר טוב, עניבה, גרביים.

רעיון למתנה

אולי תמונות של כל הנכדים, למסגר יפה או להכין מסגרת לבד (עם ציורי הנכדים) היום היה פה שרשור שמישהי שאלה איך עושים לוח שנה עם תמונות של הילדים, אז הנה האתרים שהוזכרו פה בצהריים (אני לא יודעת איך למצוא את השרשור ולחבר אותו לפה, עימך הסליחה): האתר של האגיס www.smileyland.co.il www.magnetim.info גם אני מתכוונת לעשות את זה...

למעלה