מתנה ליום הולדת של האקס

t c h e l e t

New member
מתנה ליום הולדת של האקס

אנחנו בקשר טוב, יש עדיין רגשות לשני הצדדים, הפרידה הייתה מסיבות של טיימינג. ימי הולדת אצלי זה דבר חשוב והוא יודע את זה. אני רוצה להפתיע אותו בקטע של להשאיר לו משהו על הדלת או משהו בסגנון. (לא לתת לו מתנה ביד). חשבתי אולי להשאיר לו הזמנה למסאג' ולצרף לו בלון הליום ואיך שהוא יקום בבוקר הוא יראה את זה וחשבתי שאולי פה בפורום יהיו לכם רעיונות יותר מעניינים. תודה, תכלת

KarinDi

New member
מנסיוני

זה רעיון רע. אבל גם אני עשיתי אותו כמה פעמים עד שהבנתי את זה :) מסאז' בעיני זה אינטימי הרבה יותר מידי בשביל אקס... הייתי הולכת על משהו סימלי יותר אבל עדיין עם הרבה רגש, למשל לאפות לו עוגה, לקנות לו דיסק שמשמעותי לכם וכו'... אבל זה ממש עניין של הרגשה :)

t c h e l e t

New member
דווקא עוגה זה יותר מדי

כאילו ממש השתדלת וכאלה זה טו מאצ' מבחינתי..כנראה אנחנו הפוכות בקטע הזה. אני לא מפתחת פה תקוות של לחזור וכאלה רק באמת בקטע של לשמח אותו וכן אני מודה, אולי להזכיר לו דברים חח אבל זה הדבר השולי. אני באמת מייחסת חשיבות גדולה לימי הולדת

t c h e l e t

New member
הוא חוגג 24 אז מה בנוגע ל

להכין כדורי שוקולד 24+1 לשנה הבאה ובאמת לוותר על המסאג'...אבל אני רוצה לפתח את זה עוד קצת אולי יש רעיונות..?

KarinDi

New member
נשמע לי מעולה

כדורי שוקולד זה פשוט ו"קז'ואלי" יחסית. אפשר לשים דגל עם כיתוב מצחיק על ה"אחד לשנה הבאה"..

בשם העט

New member
רעיון ליום הולדת

את באמת רוצה לדעת מה האינטואיציה שלי אומרת? שאת בחורה טובה שמחפשת בית רע לשוב אליו. לא בכדי נכתב ואף נאמר כשהלב נכון בעד ונגד נשכחים- אושו תחשבי על זה

למעלה