מתנה לבת-מצווה

מתנה לבת-מצווה ../images/Emo77.gif

אשמח לקבל רעיונות למתנות לבת מצווה. תודה מראש,

סול11

New member
אולי תשאלי../images/Emo39.gif

את הבת מה היא מעדיפה בגבולות תקציבך.ואז השמחה תהייה כפולה. היא קבלה אשר חפצה ואת הענקת מתנה רצויה.
לבת המצווה

סול11

New member
ובכל אופן תלוי במידת הקירבה../images/Emo39.gif

ולפעמים ראוי כך לנהוג. אין ספק שכוונתך היא מתנה לילדה.ולכן נסי להבין במה הייתה חפצה ו/או זקוקה.ואולי הפתרון הוא צק' בצרוף כרטיס ברכה אישי

ילדה שאת לא מכירה

שאין לך מושג על אהבותיה, העדפותיה . את לא יודעת מה יש ומה אין לילדה שאינה קרובה אליך שאת לא רוצה לתת צ'ק. ילדה "אנונימית" כזו שכל מה שמאפיין אותה שיש לה בת מצווה בקרוב, אני בעד ספר/ים ברשת גדולה , עם פתק החלפה. לאחרונה גיליתי את 3 הספרים של יהודה אטלס על סופרי וספרות ילדים, מקסים למי שקרא , ונכס צאן ברזל למי שלא קרא. אבל כל ספר אחר יכול גם להיות מתאים. ואם לא ימצא חן בעיניי הנסיכה, תמיד תוכל להחליף את הספרים בערימה שלמה של חוברות "המורדים" .

תימולש

New member
על אותו משקל את יכולה לרכוש תלושים

לחנויות סטימצקי ואז יש לחוגגת אופציות נוספות(בסטימצקי יש דיסקים,ספרים,מפות וכו')

עינת

New member
ספרים

מאוד ישמחו אותנו - ההורים הילדה זה כבר סיפור אחר...

עינת

New member
אמנם

אני לא בגיל המדובר אבל יש לי אחת כזו בבית יודעת פחות או יותר מה משמח אותן... ישנה רשת חנויות שנקראת פופ-שופ ויש שם מגוון מתנות שיתאימו לכל כיס תכשיטים, אביזרי אופנה,כריות , אביזרים לחדר ושאר פיצ'פקס הן כל כך אוהבות את הדברים הללו. עצתי הכנסי לאחת מחנויות הרשת שאלי את המוכרת והיא כבר תמליץ לך על הלהיט התורן... בהצלחה

תימולש

New member
גם באודם יש מלאן מתנות מדהימות

וקיצ'יות,ממש מתאים לגיל הזה! ואל תשכחי מה שלא יהיה לקחת פתק החלפה!

למעלה