מתן צדק

DUDI2004

New member
מתן צדק

טבע עלתה וכיסתה באחוזים ניכרים הפסדים שזחלו בשבועות האחרונים. המעוף נשחק אחרי הנסדק. והיום זו תצוגה למצפה לנו לפחות גם מחר. נקודת הכרעה בשוק היא לעניות דעתי 917. שבירתה תצביע על מהלך לכוון ה 900 וטכנית אף למטה מזה. זה התרחיש הפסימי לעומתם השוק משדר נינוחות יחסית וצפי ליציבות ורגיעה.

דודי, לא הבנתי משהו, הסבר בבקשה

למה התכוונת בדברים "והיום התצוגה הזאת מלמדת על מה שצפוי לנו גם מחר"? האם התכוונת להמשך חיתוך סטיות בשוק האופציות או האם התכוונת להמשך חיתוך בשוק המניות

ז"א לא אכלת את הסגירה האופטימית?

בכל מקרה - צריך לשים לב לעולם. המשך ירידות, בעיקר בשווקים מתעוררים, יקרין באופן שלילי על השוק בארץ

הגלום האופטימי הזה מיועד

לכבשים תמימות וחסרות נסיון. אלה גם יקנו מחר כשיפתח ירוק לייט קולים על הבוקר.

אחיתוכס - לגבי סגירה בקסם שורט

בדקה האחרונה של המסחר היה מוכר ב-20 נק' פחות משער הנעילה. בגלל שהעסקאות ברבע השעה האחרונה היו קטנות מאוד הקובע היה 3741. אסור לשכוח שבמהיר הגלום המשיך לעלות וקסם שורט מושפע מהגלום. אני יכול לשער שהשער ה"מתוקן" של קסם שורט לעומת מחירי האופציות בסיום המסחר אמור להיות בפועל 25-30 נק' פחות משער הסגירה שלו. התיקון בשער אמור להתבצע מחר על הבוקר בשער הפתיחה.

אחיתוכס

New member
אני מודע לעיסקאות האחרונות

ועדיין שער הסגירה חריג ביותר ! אולי מחר נקבל את התשובה לפיתרון התעלומה ?

בן בן עדיין לא הבנתי

איך אתה כולל היום צועק פה לונג וסוחף כל מיני תמימים איתך ואז בשניה אתה מתהפך.? זכותך אבל להבא אולי תפגין קצת יותר צניעות מה אתה אומר?

benben111

New member
פאול אני סוחר יום למה אסור להתהפך

אני מרויח בניגוד אליכם משינוים יומים ואיני מקובע על שום צד בניגוד לך ולמעופניק

DUDI2004

New member
שיהיה 910

שיהיה 880. בסה"כ 3% הפרש. לפעמים המעוף גומע 3% ביום מסחר אחד.

למעלה