מתלבטת

מתלבטת

אבל באמת שאני לא יודעת איך לאכול את הנושא
השנה יש ילדה בכיתה עם שתי אימהות
ואני הכי סבבה עם זה
ויש לי גם כמה חברים טובים מהקהילה
מסתבר שאחרי סוכות מתחיל סבב בית מארח
ויצא שהילד שלי הולך אליהן
אז אני בטוחה שיהיו שאלות
ותוהה מה להסביר לו
יש למישהי הסבר בשלוף?..

רlנית

New member
אני לא בטוחה שהייתי מסבירה מראש

ילדים נוטים לקבל דברים בצורה הרבה יותר טבעית מאיתנו, לפעמים. סתם לדוגמא, היה עם הבן שלי בגן ילד שגר עם סבא וסבתא שלו, להבדיל. במשך תקופה ארוכה שהבן שלי היה מתארח אצלו הוא לא שאל פעם אחת לגבי העניין הזה, ורק פעם אחת אולי העלה איזו שאלה טכנית - אני אפילו לא זוכרת מה בדיוק הוא שאל אבל זה היה ממש משהו של מה בכך.

kramerkaren

New member
כמו רונית, לא נכנסת לדיונים מראש

ואם כן, אז זה הזמן לשיחה על משפחות שונות. מן הסתם יהיו לו בעתיד ילדים להורים גרושים (מודה שזה מקסימום שונות שיש אצלנו בשכונה) או חד הוריים...
גיליתי שלילדים שלי מאד ברור שזה טבעי ובסדר. היינו בתל אביב וראינו זוג הומוסקסואלים מתנשקים, חיכיתי לתגובות, ולא עלה על דעתם לשאול מרוב שזה היה נראה להם "רגיל" (ושוב, זה בלי שמעולם פגשו או ראו זוג חד מיני לידיעתם)

tinas

New member
לילדים זה מאוד פשוט וטבעי לקבל שיש משפחות שונות

אצלי כבר בגיל הגן הייתה משפחה כזאת... קיבלה בטבעיות והבנה... ואפילו אמרה שזה כיף שתי אמהות. הסברתי אז שיש משפחות בהן במקום אמא ואבא יש שתי אמהות או שני אבות וכל אחד יכול לבחור בחיים לחיות איך שהוא רוצה עם מי שהוא רוצה. גם דיברנו על נשים שבוחרות שלא להוליד ילדים ונשים שרוצות להוליד ילד בלי להתחתן ובלי בן זוג.. הכול התקבל בשיא הטבעיות. דווקא עם משפחה קרובה שעברה גירושים יותר קשה להן כי עצוב להן לשמוע שפעם הן אצל אבא ופעם אצל אמא ולא תמיד רואים את שניהם.

יהלום29

New member
סביר שהוא ישאל את המארחות

אז תחשבי אם את מעדיפה שהן יסבירו או שאת..
דרך אגב אצלי בעבודה המאד תל אביבית יש כמה וכמה זוגות חד מיניים עם ילדים.
בנופש חברה הילדים שלי נפגשו עם כולם. זוג הבחורות לא גרם להם להניד עפעף.
השאלה היחידה שעלתה זה כשהם ראו זוג גברים עם תינוק, אז הם שאלו אותי איך יש לו תינוק אם אין לו אישה. עכשיו לכי תסבירי על פונדקאות לילד בן 5..
&nbsp

למעלה