מתכונות

le0p0rd

New member
מתכונות

טוב, אז ככה. א. אני חדשה כאן ב. נרשמתי בעיקר דכיל ספר משהו מצחיק 1 ג. don`t flame אתם חושבים שחוש ההומור שלי חולני - בבקשה - החברים שלי כבר הרצו לי כמה אני מטורפת טוב, אז ככה, היום הייתה לי מתכונת בהיסטוריה. אתמול דיברתי עם אחד מהחברים שלי בטלפון ופתאום צץ לי בראש רעיון נהדר - לשלוח בבוקר - בתור בדיחה והתחמקות מהמתכונת - איום על פצצה בביצפר. השקענו הרבה בניסוח ובבוקר החבר ההוא שלח את הפקס לביצפר והכל, אבל הם התעלמו ממנו (כלומר מהפקס) :( ואני הייתי צריכה לעשות מגן בהיסטוריה :( אבל זה לא הקטע המצחיק. כמו כל בת עשרה ממוצעת אני מתה שיפוצצו את הביצפר שלי, רצוי בשעה שאני לא נמצאת שם LOL אז היום, אחרי המתכונת שראינו שזה לא עבד, היינו עצוביפ אבל אז חשבנו מה יקרה אם שבוע הבא הביצפר יקבל איום אמיתי והם שוב לא ייתחסו אליו. או יותר טוב, מה עם הייתה היום פצצה בביצפר והיא הייתה התפוצצת בזמן שהיו שם תלמידים? LOL ההנהלה הייתה בצרות - הם קיבלו התרעה (או שזה התראה?) ולא הגיבו! ROFL והסגנית מנהלת הז*** תהיה אחראית למותם של בערך 1000 תלמידים תמימים. :) תנסו את זה גם אתם! חוצמזה אני חושבת שאני הבנאדם הראשון שעשה את זה באמת ולא רק דיבר על זה אז full credits to me אבל האשמה (אם תופסים אותכם) עליכם. בהצלחה

Super giRl

New member
lol?! אני ממש לא חושבת

זה מאוד נחמד החוש הומור הזה שלך אבל לדעתי הצנועה, ואת לא חייבת להתחשב בדעתי הצנועה, על נושאים כאלה לא ממש מתבדחים במדינה כמו שלנו, שכל יום יש פצצה, פיגוע, אסון, נראה לי שאת יכולה למצוא דברים קצת יותר שונים להתבדח עליהם מהשיגרה המזעזעת הזאת.

קצת הומור שחור

לא יזיק לנו בחיים את יודעת. למרות שחוש ההומור שלה קצת מעוות הוא אחלה... תמשיכי ככה

rastotman

New member
תזכירו לי מה זה אל או אל?

זה בטח נורא כיף לתכנן משהו כזה ולשלוח בסוף, רק שאם היו תופסים אתכם.. אני לא הייתי רוצה לשבת בכיתה כשדליה באה לעשות כן עם הצוואר, וכל הכיתה מכוונת אותה לכיוון שאר השיכבה המוצפת ערסים, תוך בקשה תוקפנית לתת לנו להמשיך ללמוד פיזיקה בלי להפריע לנו עם מעשי הוואנדליזם של מועפי עירוני ג` לעתיד- ולדעת שכשהיא מדברת על המישהו שאולי אנחנו מכירים ומגינים עליו, והיא רק הולכת להסגיר אותו למישטרה, ושאנחנו לא נידאג- שהילד הזה היא אני..

N0

New member
אוי הדליה הזו...

בלונדינית מטומטמת, אני לא מאמין שאת צריכ ללמוד כשהיא בבנין. N0 ששמח שבתקופתו לא הייתה דליה בבנין החדש.

ArchDevil666

New member
חוש הומור

טוב, מה אני יכול להגיד? זה חוש הומור מדהים! גאון מי שחשב על זה! אבל צריך המשך לעסק...

*may*

New member
וואי הצלת את חייו.. :)

תאר לך.. אם לא היית אומר לו להוציא את האויר - הוא היה עוצר את האויר בפנים.. ואז.. ואז.. הוא לא היה שורד. :)

Hell is beige

New member
אז מה

אז ימותו עוד אלף ידברו על זה בתקשורת, איזה מחדל וכמה שזה נורא וזה.. ישכחו מכולם העולם המפגר הזה ימשיך לחיות בלי בכלל לשים לב להפסד שהוא ספג

למעלה