מתכון להגרלה:לביבות בטטה ובצל ירוק

שלגונית

New member
מתכון להגרלה:לביבות בטטה ובצל ירוק

של שף חנוך בר-שלום החומרים: 4 בטטות בגודל בינוני (כ 400 גרם) 1 תפוח אדמה (כ 100 גרם) 2 כפות גדושות של קמח תופח 1 ביצה 4 בצלים ירוקים (החלק הלבן בלבד) פרוסים מלח פלפל שחור שמן לטיגון להגשה: 1 גביע שמנת חמוצה בצל ירוק פרוס אופן ההכנה: מקלפים את הבטטה ותפוח-האדמה ומגרדים בפומפיה לרצועות דקות. סוחטים את הנוזלים ומניחים בקערה. מוסיפים את יתר החומרים ומערבבים היטב. צרים לביבות שטוחות ומטגנים בשמן עד שיזהיבו היטב. מגישים עם שמנת חמוצה, מעורבת בבצל ירוק פרוס.

הכנתי את הלביבות האלה בחנוכה, בסה"כ

זה אכיל אבל יש לביבות בטטה יותר טוב. וחוצמזה, אני לא רוצה לקטוע את רצף המתכונים, אבל המטרה היא לא להביא מתכונים שעוד לא פורסמו?....

שלגונית

New member
דניאל של מורן תודה על ההערה ../images/Emo39.gif

אבל אני לא ידעתי שזה פורסם כבר כאן. לי באופן אישי היה את המתכון ולכן רשמתי אותו, אני לא חושבת שאנחנו נותנות המתכונים צריכות להיות גשש בלש מי נתן מה, ויכול להיות שפה ושם יווצרו כפילויות את זה ניתן לאורן להחליט עפ"י שיקול דעתו וכמובן שהכוונה לתת מתכונים חדשים. דרך אגב המתכונים שלך נהדרים ואני מאמינה שגם לך יש מה לתרום אז מה קורה לגבי השתתפות שלך בזרם המתכונים???

תודה על המחמאה אבל כמעט כל המתכונים

שלי מכאן, ומה שלא, מספרים ומאתרים אחרים. המצאת מתכונים זה לא הצד החזק שלי, מה לעשות..:) ולגבי התחרות, לא יודעת למה, אבל לא מושך אותי ליהיות מאחורי הקלעים של בוקששתר, בכלל, זאת לא תוכנית אהבוה עליי במיוחד...אני מקווה שלא ינדו אותי מהפורום בגלל זה...:) הייתי מעדיפה לקבל כרטיס טיסה ישירות לג´יימי אוליבר....חחח

שלגונית

New member
כולנו פה אני חושבת לומדים ../images/Emo71.gif

אחד מהשני ולא שפים כמו אורן גירון ואת רואה המתכונים הם לא שלי. אבל אורן גירון יודע זאת שינתנו כאן מתכונים מכל מיני אתרים, מתכונים של הסבתא והדודה והחברים אבל מה זה חשוב, אז נסתפק בינתיים בתוכנית של בוקששתר. ולג´יימי אוליבר ניסע עם הבעלים, זה יהיה הרבה יותר כייף. וכי למה צריך לנדות את חושבת? כל אחד ודעתו הוא. בכל אופן גם אם את לא רוצה להשתתף בהגרלה או בתחרות המשיכי לתת מהמתכונים הנהדרים שלך, על זה בטח יש לך קונצנזוס מכל חברי הפורום

למעלה