מתי מותר לחזור לעניינים??

מיתי28

New member
מתי מותר לחזור לעניינים??

היי בנות אני מקווה שאני בפורום המתאים ילדתי בניתוח קיסרי לפני חודש וחצי ורציתי לדעת מתי מותר לחצי ולי לחזור לעניינים (אם אתן מבינות את כוונתי) השאלה שלי יותר מופנות לבנות שעברו קיסרי כי בלידה רגילה לפי הבנתי תוך 6 שבועות ניתן לחזור לפעילות רגילה. האם גם בקיסרי?? תודה לעונות ויום נעים

lulyK

New member
מזל טוב.

למיטב ידיעתי, גם אחרי קיסרי צריך להגיע לבדיקת רופא/ה, ואחריה אפשר (אם רוצים) לחזור לעניינים.

T noki

New member
מזל טוב והתאוששות קלה מהניתוח../images/Emo13.gif

סחתיין על היוזמה
התשובה זהה לאחר קיסרי כמו לאחר לידה וגינלית - 6 שבועות ולאחר בדיקת רופא שאישר שכל הענינים שם חזרו לעצמם.

רומי^^

New member
"לעניינים"??? מילה מצחיקה../images/Emo13.gif

אני ילדתי קיסרי. 10 ימים אחרי הלידה כבר חזרתי לקיים יחסי מין. בעדינות, במידה - מה שנוח לך - זה מה שבאמת חשוב. (ותשני את החתימה שלך - מזלטוב
)

סודית3

New member
הי אני עברתי 3 ניתוחים

ותמיד חזרתי לעיניינים אחרי חודש וחצי. לא מומלץ לפני תום "משכב לידה" 6 שבועות , זה מה שגם רופאים ממליצים. כדי להיות שקטה עדיף להבדק אצל הרופא קודם שהכל תקין. בפעם האחרונה לא חיכיתי לבדיקת רופא, כי אני כבר מכירה את הפרוצדורה (אף פעם לא בדקו אותי הרופאים העצלנים שבאתי לביקורת כבר 3 פעמים רק שאלו איזה מרשם של גלולות לתת לך? ותבואי עוד חצי שנה )

מיתי28

New member
בעלי הולך להיות מאוד מאושר היום../images/Emo8.gif

אני מקווה שזה כמו לרכב על אפנייים כי הרבה מאוד זמן לא היה עניינים וחוץ מזה נקווה שיהיה שקט באגף של הפיצפונת תודה לכולכן כיף להגיע לפורום הזה

למעלה