מתי לחדש תכנית גלישה אצל ספק האינטרנט בשביל להישאר במבצע?

Borisyo

Member
שלום,

החיוב החודשי שלי בהוטנט הוא ב-15 של כל חודש.
קיבלתי הודעה שמבצע שאני מנוי עליו נגמר ב-16 לחודש פברואר.

האם כדאי כבר עכשיו ליצור קשר ולבקש הערכה/חידוש של המבצע או ב-15 בחודש בו נגמר המבצע?
אם אני מאחר בכלל ויוצר איתם קשר בסוף החודש הם יחייבו אותי יחסית לפי תעריף רגיל או על כל החודש בתעריף רגיל?

k-don

Well-known member
שלום,

החיוב החודשי שלי בהוטנט הוא ב-15 של כל חודש.
קיבלתי הודעה שמבצע שאני מנוי עליו נגמר ב-16 לחודש פברואר.

האם כדאי כבר עכשיו ליצור קשר ולבקש הערכה/חידוש של המבצע או ב-15 בחודש בו נגמר המבצע?
אם אני מאחר בכלל ויוצר איתם קשר בסוף החודש הם יחייבו אותי יחסית לפי תעריף רגיל או על כל החודש בתעריף רגיל?
אפשר כבר עכשיו להתקשר.
בעקרון יחייבו אותך במחיר הגבוה (לפני החידוש) באופן יחסי.
כמובן שאפשר לדרוש גם שהחידוש יבוצע רטרואקטיבי (על ידי זיכוי)

Borisyo

Member
@k-don בדקתי אצל סלקום. אמרו לי שטווח הגעת הטכנאי עד שבוע מרגע של פנייה לצורך התחברות.
עדיף להתנתק מחברה נוכחית ביום שבא טכנאי או אחרי בשביל לא להישאר ללא אינטרנט?

הבנתי שהתחברות לסיבים אופטיים כרוך בהשחלת סיבים לתוך הבית, בתוך הבית, הוצאת כבלים ישנים וגם קידוח קירות?

דיברגנט חדש

Well-known member
@k-don בדקתי אצל סלקום. אמרו לי שטווח הגעת הטכנאי עד שבוע מרגע של פנייה לצורך התחברות.

הבנתי שהתחברות לסיבים אופטיים כרוך בהשחלת סיבים לתוך הבית, בתוך הבית, הוצאת כבלים ישנים וגם קידוח קירות?
נראה לך שיקדחו לך בקיר?
הם שמים את זה בדיוק כמו חברות הכבלים בין הקיר לתיקרה עד שמגיעים למקום הנדרש.
אף אחד לא מוציא לך את הכבלים הישנים כי הם אינטליגנטים, עושים רק את התקנת הסיבים ותו לא.

Borisyo

Member
נראה לך שיקדחו לך בקיר?
זה מה שעשה אצלי טכנאי של הוט אחרי מעבר דירה. שם מפצל בסלון לממיר ומודם טלפון וקדח בקיר לחדר שינה שלי בשביל להשחיל כבל מסלון ולחבר למודם אינטרנט.

בנוסף הוא חתך כבל אחר שלא ידע מאיפה מגיע ולא שאל אותי בכלל. הכבל הוביל לחדר שינה שני והיה מחובר לשקע של כבלים.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
זה מה שעשה אצלי טכנאי של הוט אחרי מעבר דירה. שם מפצל בסלון לממיר ומודם טלפון וקדח בקיר לחדר שינה שלי בשביל להשחיל כבל מסלון ולחבר למודם אינטרנט.

בנוסף הוא חתך כבל אחר שלא ידע מאיפה מגיע ולא שאל אותי בכלל. הכבל הוביל לחדר שינה שני והיה מחובר לשקע של כבלים.
הקידוח הוא בשביל מעבר הכבל מחדר א' לחדר ב' כאשר אין אפשרות אחרת.
כוונתי שהוא לא יקדח לך חורים בשביל שהכבל יהיה בתוך הקיר.

GoldenEyes

Well-known member

לא יודע על מה אתה מדבר
אצלי התקינו סלקום , פרסו את הכבלים בחניה של הבנין
קדחו חור אחד ויחיד לתוך הבית, שמו שם את הממיר
ויש אינטרנט וטלויזיה בכל הבית עם שאר הממירים

Borisyo

Member
כוונתי שהוא לא יקדח לך חורים בשביל שהכבל יהיה בתוך הקיר.

זה מובן ובמקרה שלי כנראה הוא יצטרך לקדוח שוב בשביל להעביר כבל. אם לא היה צורך בקידוח הטכנאי ראשון כבר היה מעביר ללא קידוח בהנחה שהוא לא היה לא קומפטנטי וידע מה הוא עשה.

לא יודע על מה אתה מדבר
אצלי התקינו סלקום , פרסו את הכבלים בחניה של הבנין
קדחו חור אחד ויחיד לתוך הבית, שמו שם את הממיר
ויש אינטרנט וטלויזיה בכל הבית עם שאר הממירים

ליד כניסה שלי יש ארונית של הוט על עמוד ומשם טכנאי חיבור כבל והשחיל לתוך חור שקדח בסלום. משם העביר כבל עד קיר ממול והתקין מפצל שמחוברים אליו ממיר ומודם טלפון. חיבר כבל חדש, קדח חור בקיר והשחיל אותו לחדר שינה שלי וחיבר אותו למודם אינטרנט.

יש 5 כניסות בבניין, 3 ארוניות של סלקום על 3 עמודים הותקנו לאחרונה. אחד מארוניות נמצאת ממש סמוך לארונית של הוט. אני מאמין מחכה לי אותו סיפור עם קידוחים.

GoldenEyes

Well-known member
זה מובן ובמקרה שלי כנראה הוא יצטרך לקדוח שוב בשביל להעביר כבל. אם לא היה צורך בקידוח הטכנאי ראשון כבר היה מעביר ללא קידוח בהנחה שהוא לא היה לא קומפטנטי וידע מה הוא עשה.

ליד כניסה שלי יש ארונית של הוט על עמוד ומשם טכנאי חיבור כבל והשחיל לתוך חור שקדח בסלום. משם העביר כבל עד קיר ממול והתקין מפצל שמחוברים אליו ממיר ומודם טלפון. חיבר כבל חדש, קדח חור בקיר והשחיל אותו לחדר שינה שלי וחיבר אותו למודם אינטרנט.

יש 5 כניסות בבניין, 3 ארוניות של סלקום על 3 עמודים הותקנו לאחרונה. אחד מארוניות נמצאת ממש סמוך לארונית של הוט. אני מאמין מחכה לי אותו סיפור עם קידוחים.
זה מה שהיה לי קודם עם הכבלים של הוט
מבחוץ קדח לסלון , שם שם מפצל , ומשם חוטים לשאר החדרים
כאמור זה כבלים
בסלקום זה עובד על אלחוטי , חור אחד מבחוץ פנימה , שקע , מודם ראוטר . וזהו
שם מחובר המחשב
בשאר החדרים יש את הממירים של שיאומי , וקולטים שידורים ואינטרנט דרך הויי פיי

Borisyo

Member
@GoldenEyes אם ככה אז המחשב שלי יישאר בחדר שינה והעברת כבל רשת לחדר שינה יוטל עליי שזה בעייתי כי לא פרסתי כבל רשת אף פעם ואצטרך להזיז רהיטים וכו'.

אני רוצה שהמחשב יהיה מחובר חוטית דווקה ושאר הציוד אפשר אלחוטי. אולי טכנאי יוכל לקדוח חור מבחוץ לחדר שינה שלי...

נדמה לי בינתיים אשאר בהוט ואחליף ספק גלישה רק.

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes אם ככה אז המחשב שלי יישאר בחדר שינה והעברת כבל רשת לחדר שינה יוטל עליי שזה בעייתי כי לא פרסתי כבל רשת אף פעם ואצטרך להזיז רהיטים וכו'.

אני רוצה שהמחשב יהיה מחובר חוטית דווקה ושאר הציוד אפשר אלחוטי. אולי טכנאי יוכל לקדוח חור מבחוץ לחדר שינה שלי...

נדמה לי בינתיים אשאר בהוט ואחליף ספק גלישה רק.
אתה יכול להגיד לטכנאי של סלקום איפה אתה רוצה את המחשב עם הראוטר
הוא ידאג ליתר
גם כשבאו אצלי , שאל אותי איפה אני רוצה את הנקודה עם הראוטר. הראיתי לו
קדח חור החוצה , ומשם זה כבר ענין שלו
פרס סיב צמוד לתקרת החניה עד הארון שלהם
גם השכן בקומה חמישית , הראה לו איפה הוא רוצה את הראוטר ושם פרס את הסיב עד החניה ומשם לארון שלהם

Borisyo

Member
@GoldenEyes עד שבוע אחרון הסיבים אופטיים לא היו מוכנים אצלנו אבל היום מוכנים. אני חושב להשתמש בזה כמינוף למסע ומתן בשביל שהם ישדרגו אינטרנט שלי למהירות 500/10 ולהוטבוקס 4.

אני בחבילת טריפל במחיר ₪150. לדעתך הם יכולים לעשות להתנתקות מאינטרנט ומעבר לסיבים אופטיים לא כדאי מבחינת חיסכון כספי ותהליך החזרת ציוד וכו'? נגיד תשתית זה ₪80 ובמקום שיורידו מחשבון חודשי ₪80 יורידו ₪20 ואז אשלם ₪130 על טלפון וטלוויזיה?

k-don

Well-known member
@GoldenEyes עד שבוע אחרון הסיבים אופטיים לא היו מוכנים אצלנו אבל היום מוכנים. אני חושב להשתמש בזה כמינוף למסע ומתן בשביל שהם ישדרגו אינטרנט שלי למהירות 500/10 ולהוטבוקס 4.

אני בחבילת טריפל במחיר ₪150. לדעתך הם יכולים לעשות להתנתקות מאינטרנט ומעבר לסיבים אופטיים לא כדאי מבחינת חיסכון כספי ותהליך החזרת ציוד וכו'? נגיד תשתית זה ₪80 ובמקום שיורידו מחשבון חודשי ₪80 יורידו ₪20 ואז אשלם ₪130 על טלפון וטלוויזיה?
דבר ראשון צריך לדעת איזה סיבים יש אצלך בבניין.
1. סיבים של אנלימיטד/הוט/סלקום
2. סיבים של פרטנר
3. סיבים של בזק

טריפל ב 150 לא יציע לך אף אחד. המינימום 170 ש"ח לחודש (+ראוטר).
מצד שני, אם יש לך בעיות באינטרנט 500/10 אז עדיף לעבור ל 300/30 או 600/60

הערה" תלחץ על "הוספת תגובה" ולא "reply only" כדי לכלול את מה שאתה מתייחס אליו

Borisyo

Member
טריפל ב 150 לא יציע לך אף אחד. המינימום 170 ש"ח לחודש (+ראוטר).
יש אנשים שמשיגים אינטרנט תשתית ב-₪50 שקלים. יש אנשים שמשיגים טריפל עם כל ערוצים פתוחים, עם מספר ממירים ואינטרנט 500/10 בפחות מ-₪150. אנשים שיודעים לדבר או לחפור...

לגבי איזה סיבים יש כבר כתבתי.

k-don

Well-known member
יש אנשים שמשיגים אינטרנט תשתית ב-₪50 שקלים. יש אנשים שמשיגים טריפל עם כל ערוצים פתוחים, עם מספר ממירים ואינטרנט 500/10 בפחות מ-₪150. אנשים שיודעים לדבר או לחפור...

לגבי איזה סיבים יש כבר כתבתי.
אם אמרת סלקום זה לא אומר כלום.
כי אפשר להתחבר לסלקום גם על סיבים של אנלימיטד (ואז גם הוט ואחרים נותנים שרות)
או על סיבים של בזק (ואז גם בזק יכולה לתת שרות).

בהוט אפשר לקבל גם טריפל ב 144 לחודש לסיבים 1000/100 עם הוט סמארט

נערך לאחרונה ב:

Borisyo

Member
אם אמרת סלקום זה לא אומר כלום.
כי אפשר להתחבר לסלקום גם על סיבים של אנלימיטד (ואז גם הוט ואחרים נותנים שרות)
או על סיבים של בזק (ואז גם בזק יכולה לתת שרות).
רשום סלקום על ארוניות ורק באתר סלקום רשום שבניין מחובר לסיבים אופטיים שלהם. עליי לחייג אליהם ולשאול מי נותם שירות? ודאי לא ידעו לומר לי ומה זה אמור לשנות בכלל?

k-don

Well-known member
רשום סלקום על ארוניות ורק באתר סלקום רשום שבניין מחובר לסיבים אופטיים שלהם. עליי לחייג אליהם ולשאול מי נותם שירות? ודאי לא ידעו לומר לי ומה זה אמור לשנות בכלל?
כי זה אומר שאתה יכול להתחבר גם להוט סיבים ולא רק לסלקום

נערך לאחרונה ב:

Borisyo

Member
כי זה אומר שאתה יכול להתחבר גם להט סיבים ולא רק לסלקום
בדקתי אצל כולם. רק סלקום נגיש אבל צריך אישור גם מבעל דירה. אוותר.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220115-061554_Facebook.jpg
    Screenshot_20220115-061554_Facebook.jpg
    KB 262.4 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:
למעלה