מתי השרת הזה נפתח?

Jedi Force

New member
מתי השרת הזה נפתח?

אני שם לב בהרבה קהילות של WOW, שאנשים שמתחילים לשחק במשחק (לא בהכרח חדשים, יותר נכון - מנוסים) בשרתים שכנראה נפתחו לא מזמן. השאלה שלי היא - האם יש קשר בין הזמן שהמשחק נפתח לבין איכותו או כול דבר אחר? או שבוחרים שרת בלי להתחשב בזמן שהוא נפתח? כי האנשים שראיתי אותם מדברים על זה, מתייחסים על זה בכובד ראש. תודה לכול העונים!

I3lackM

New member
לדעתי יש שני הבטים:

פסיכולוגי וכלכלי: פסיכולוגי מכיוון שאנשים אוהב התחלות חדשות. זה לא כלכך נחמד להתחיל לשחק בזמן שכולם כבר רמה 70 עם טייר 3, אתה מרגיש קטן. אם אתה מתחיל בסרבר "טרי" מה שנקרא, אז כולם מתחילים מאפס, כולם באותה שכבה, וזה נותן הרגשה יותר טובה. בנוסף, אם אתה באמת מנוסה ומתחיל בסרבר טרי אתה יכול להתקדם הרבה יותר מהר מאנשים "חדשים" ואתה גם בטח מקווה שיתפסו ממך מומחה :] כלכלי מכיוון שאתה יודע בדיוק מה הביקוש לדברים מסויימים (מתכות, נשקים, SHARDS ומה לא) וזה נותן לך יתרון בזה שאתה יכול להרוויח כמויות ענקיות של כסף אם אתה מנצל את הידע הזה. ניקח דוגמא פשוטה: אתה יודע שכולם בשלב מסוים יצטרכו HEALING POTIONS אז אתה לוקח HERBALISM וALCHEMY ואתה פשוט מייצר כמה שיותר POTIONS ומוכר אותם במכירה פומבית במחירים מטורפים. לאנשים אין ברירה והם קונים ממך (כי אתה תופס את היתרון הזה, אתה בעצם מונופול). אני מניח שזהו בעצם... D:

למעלה