מתי אתם מגדירים קשר זוגי?

nofar357

New member
מתי אתם מגדירים קשר זוגי?

אחרי כמה דייטים היציאות שלכם הם כבר לא דייטים אלא זוגיות?
אחרי תקופה של כמה זמן היציאות שלכם הם כבר לא דייטים אלא זוגיות?
אני יודעת שלכל אחד יש את הזמן האישי שלו... אבל מעניין לדעת כמה זמן פחות או יותר זה לוקח לכל אחד פה (הרי דייט אחד/יומיים/10 דייטים/חודשיים נשמעים לי תקופות קצרות/ארוכות יחסית)

nofar357

New member
איפה רשמתי שלא מחליטים על זה ביחד?

שאלתי אחרי כמה זמן

אז מין הסתם זה תלוי

בכל זוג באופן ספציפי.
אני לא מאוד מסמפטת עמימות ומשתדלת להגדיר די מהר את רמת המחויבות והכיוון של הקשר.
גם אם זה ״רק סקס״.

אצלי אין דבר כזה ׳שלב הדייטים׳.

אם אני יוצאת כמה פעמים עם מישהו זה כי שנינו באותו ראש של זוגיות. אין שלב בו רשמית הגדרנו שום דבר, הכל היה די מובי מאליו לשנינו.

ommerl

New member
אחרי דייט מספר 3.14

דייט הפאי זה הדייט המדוייק שממנו מוגדרת זוגיות על פי מילון אבן שאין לה הופכין שושן.
&nbsp
אני חושב שאם את מחפשת לדייק נקודת זמן בקשר זוגי, אז הייתי אומר שזה מתי ששני בני הזוג מבינים שהם אוהבים אחד את השני.
כל אחד עשוי להתאהב בתזמון מעט אחר, אבל הזמן שבו שניהם מבינים שיש אהבה הדדית- מרגע זה אני מחשיב את זה כזוגיות.
&nbsp
כמה זמן? אני חושב שחודשיים- שלושה זה זמן סביר.
כמה דייטים? כמות דייטים זה לא מדד לשום דבר.

Shamy

New member
משעשע

אז לא רגע...
&nbsp
3.14159265358979323..בתיכון ממש שעמום לי למדתי לשנן 120 ספרות אחרי הנקודה של הפיי..היום בקושי 10 זוכרת
&nbsp
לא נורא יש לי מספיק משוואות וחוקי מתמטיקה שונים לשנן כיום
&nbsp
כמו לדוגמה משוואות מקסוול שצר לי אבל גם אם תעיר אותי ב3 בלילה אין לי ולא יהיה לי מושג לדקלם אותה בע"פ

התשובה בשאלה. זוגיות היא לא לצאת לדייטים. זוגיות היא משהו

פנימי בין שני אנשים, ולא חייבים לנופף בה במסעדות תוך כדי הפלשה מתמדת לחברינו המרושתים. זוגיות היא משהו אינטימי שניתן ליצור מהחוצה פנימה. להכיר שטחית, לצאת כמה פעמים במגרש נייטרלי ולאט לאט לנגב בסיבוב לתוך ליבה ולנסות להבין מי מולך.
(בחורות שרוצות להבין מהר ושטחי רק מה מולן ובוחרות לפי עטיפה אני בדרך כלל מקמט וזורק עוד לפני שלב החלפת כרטיסי הביקורת)
(לאחר שנוצרה זוגיות כמובן אין מניעה לתעדה לאורך היממה, רק תחשבו כמה זמן תבלו עוד שבוע למחוק את הכל במידה ו...)

למעלה