מתחרט...

Van Der Wals

New member
מתחרט...

אני לא יודע אם עשיתי מעשה נכון או לא, אבל זה שהלכתי לקב"ן לפני הגיוס הרס לי לגמרי את השירות שלי. קיבלתי תפקיד שאני כל לא מרוצה ממנו למרות התנאים שבו. אין לי פרופיל נפשי ובטח שלא סעיפים נפשיים. אני פשוט רוצה לברוח מהתפקיד שלי, אפילו אם זה ע"י יציאה לקצונה, אבל השאלה אם יתנו לי, הרי יש לי רק ציון קה"ס... כל יום אני חוזר עצבני הבייתה, קצת מתוסכל, לא יודע מה לעשות. טופס 55 זה בטח שלא הפתרון, אני מעדיף כבר לצאת לקצונה ולא לשלם את המחיר...פשוט חבל שהלכתי לקב"ן !! הייתי צריך להיות בקרבי ? ביג דיל..אז קרבי. קצת התחשלות לא תזיק לי. סתם התפרקות, כי נראה לי שעשיתי טעות...

יודיX3

New member
אי אפשר לדעת "מה היה קורה אם"

אולי היית במצב יותר עגום? (
) אז מה שאתה כן יכול לעשות הוא לנסות ולתקן את המציאות. או פשוט לחכות שהשירות יעבור. אחד מהשניים.

Van Der Wals

New member
יפה, אז אני הולך להוריד..

מגיע למצב שלא מקבלים אותי לקק"צ נגיד. אני תקוע. עדיין רוצה לצאת מאותו תפקיד. מה עושים ?.. ובבקשה, לכל אלה שיש להם דעות לגבי יציאה לקק"צ וכאלה - תשאירו אותן לעצמכם.

זוּט

New member
איך זה הרס לך את השירות?

אם אין לך סעיף נפשי כלשהו , לא אמורות להיות בעיות, לא? דחו אותך מתפקידים שרצית? בכל מקרה מקווה שתצליח לצאת מהמצב המתסכל הזה..

James Hammerton

New member
../images/Emo24.gif

אני חושב שבקרבי לא היה לך יותר קל, אולי אפילו קשה יותר. תנסה לצאת משם ע"י קצונה/מפקד/55, אני בטוח שבסופו של דבר תצא משם

למעלה