מתוסכלת

mali009

New member
מתוסכלת

במשך חצי השנה האחרונה הייתי במערכת יחסים עם מישהי. בתחילת הקשר הכל היה מושלם, אך עם הזמן התחלתי להפוך תלותית ואובססיבית. הפכתי אותה למרכז עולמי, והתחלתי לחיות בחרדה יומיומית מהאפשרות שהיא תעזוב אותי. בסופו של דבר הקשר נגמר, כי כמובן, היא לא יכלה להתמודד עם כל הלחץ שהנחתתי עליה. לפני זמן מה הכרתי מישהי חדשה, מקסימה ביותר, שכפי הנראה גם כן מעוניינת בי. הבעיה היא שאני מפחדת. מפחדת לחזור על אותן הטעויות, ולדפוק גם את הקשר הזה. מה שמקשה על המצב עוד יותר הוא שאנחנו כנראה הולכות ללמוד ביחד בשנה הקרובה, באותו הקורס. שזה מתכון לאסון בפני עצמו מבחינתי, כי מנסיון עבר, זה יקשה עלי להתרכז בלימודים. אבל אני לא מסוגלת לוותר עליה.. פשוט לא מסוגלת. למרות שההגיון הבריא אומר לי שזה לא הזמן, ובטח לא המקום להכנס למערכת יחסים חדשה. אני לא יכולה לחיות בלי קשר. בלי הפנטזיות על אהבה. זה מה שנותן לי את הכוח והמוטיבציה להמשיך בהווה. אך באופן די אירוני זה גם מה שתוקע אותי בחיים ולא מאפשר לי לעשות דבר לאחר שהקשר מתממש. אני רוצה להיות מסוגלת לנהל קשר בריא, להיות מסוגלת לשלב בין אהבה, לחיים שלא קשורים במושא אהבתי. למה זה כל כך קשה?

*רק אני*

New member
נראה לי

שהיא מאוד רוצה שהאהבה החדשה תצליח, אבל מפחדת לחזור על הטעויות שהיו עם האהבה הישנה. ואם יש לך פתרון לבעיה, אני גם אשמח לדעת. זאת אחת הסיבות שמפחיד אותי להתחיל קשר חדש...

לא, אין לי פתרון

יש לי דרך מאוד ארוכה של טיפול עצמי והחלמה שאני מאוד מאמינה בהם. וזה לא נורא להרתע מקשר חדש כשאת עוד אוספת את השברים מקשר קודם.... לדעתי האישית, להתחיל קשר ממקום נמוך ומוטרד זה מתכון לצרות. לטעמי - לפחות שנה של לבד- משקם עם עצמך....

למעלה