מתוסכלת

E87 האחת

New member
מתוסכלת../images/Emo5.gif

אז מה אם נראה לי שאני הכי צעירה פה אבל אתם הדבר היחידי שאני מקווה שתבינו אותי.. עד שעברתי את המשבר של הגילוי הק"ר שלי עד שהתחלטי עם הריטלין עד שנכנסתי לרצף וסדר של לימודים והשקעתי את הנשמה בין אנגלית למתמטיקה היה חייב להשתבש משהו בסדר המופתי הזה שנהייה בחיי... המורה הפרטית שלי למתמטיקה עד שכמעט סיימה ללמד אותי את שאלון 003 לאחר חודש של לימודים נזכרה להגיד לי שהיא לא תוכל ללמד אותי עוד כי זה פשוט לא מסתדר לה אין לה זמן והיא תפסיק עם השיעורים לחודשיים... ממש קשה לי להתחבר למורים להנות מהם להבין אותם ולאהוב את השיטת לימוד שלהם והיא הייתה כ"כ מושלמת בשבילי תיקתקה את השיעורים כמו שרציתי התעקבה על מה שהיה חשוב באמת..בלי יותר מדיי התפלספויות שלא אאבד את הריכוז...החדירה בי מוטיבציה ואמונה בעצמי..באמת משהו מדהים!גם בתור בנאדם וגם בתור מורה! ממש לא ידעתי מה לעשות וכמעט שנכסתי לדיכאו יום למחרת כבר ניסיתי אצל מורה אחר....לצערי המורה הזה היה בדיוק ההפך הגמור ממנה מה שהיא הייתה מלמדת אותי בשעה הוא בשעתיים וחצי לא לימד!כל שנייה טעה חשב המון ירד עליי הוריד לי את המוטיבציה והביטחון העצמי הסביר לי בהתפלספויות ובדרכים שלא הבנתי-סיוט!הגעתי הבייתה ופשוט בכיתי! לאחר מכן,ניסיתי אצל מישי אחרת שיש לה שלושה ילדים קטנים וקרצייתיים ביותר!והיא גם תוך כדי השיעור כל הזמן צועקת להם והם מפריעים ועוד היו עבודות בכביש מתחת לבית שלה...בעעעע בא לי לבכות חזרתי הבייתה וגיליתי שלא הבנתי כלום! הקטע גם שאמרתי לה שיש לי הק"ר והיא עושה לי "טוב שאת אומרת לי"ואחרי שנייה אני מרגישה שהיא מתייחסת אליי כבר כמו סתומה...כמה רעש היה חזרתי עם חור בראש הבייתה...גם בלי הק"ר היה קשה להתמודד עם זה אז עוד לאחת עמוני..הרגשתי כאילו הריטלין לא משפיע.. אוף אני לא יודעת כבר מה לעשות לעבור גם ממנה?לפחות היא לא מורידה ת'מוטיבציה..וגם ככה קשה לי עם כל המעברים האלה..עד שהתרגלתי למרוה ההיא וממש אהבתי אותה...אני שיא המתוסכלת ולא יודעת כבר מה לעשות!!! למה היא עושה לי את זה עכשיו ?!אוף עד שהכל היה טוב והייתי יכולה ממש להיות 100% בלימודים!!! עסק יקר!

05 מיכל

New member
באיזה אזור את גרה?

חוץ מחיבוקים ועידוד - אולי מישהו יוכל לעזור לך באופן יותר ממשי...

05 מיכל

New member
../images/Emo124.gifמי מכיר מי יודע????????

מי יכול לעזור ל-E87 האחת למצוא מורה טובה למתמטיקה באזור מגוריה? *** אני מציעה לך לשאול גם בפורום השני.

שלום ../images/Emo140.gif אולי

תסבירי למורה (שאת ציינת שהיא משהו מיוחד כמורה וכאדם) את המצוקה שעולה אצלך נוכח ההודעה שלה ותבקשי ממנה המלצה על מורה טוב/ה שהיא מכירה ושיתאים לך נוכח המצב הספציפי שלך.

הבנתי. אז אני מצטערת שאין לי עצה פרקטית

העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה שאל תשקעי ותכנסי לחוסר בטחון עצמי כי אמנם היא אולי מורה טובה אבל את זו שלמדה ויודעת, ברגע שהיא תלך הידע לא יעלם, תמשיכי לתרגל ותנסי להגדיר עם עצמך ואולי ביחד איתה אילו שיטות הסברה והוראה עזרו לך, ואותן תבקשי מהמורה הבא. תנסי לברר בפורומים ללקויי למידה בתפוז על המלצה בנוגע למורה טובה למקצועות שאת לומדת. הכי חשוב לא להשבר רגשית! אם לא תשברי רגשית את תצליחי בכל מקרה משמעותית הרבה יותר. בהצלחה

E87 האחת

New member
ב"ה מצאתי מורה מעולה במחיר סביר אפילו...

הייתי אצלה אתמול וממש הבנתי את החומר והיא דיי הריצה איתי... הגעתי למסקנה שמורות צעירות יודעות יותר להריץ ממורים וותיקים הם פשוט לא יודעים לתקתק חומר רק למרוח אותו! בע"ה נעשה ונצליח!!! תודה לכולם-ובמיוחד לבורא עולם!!!

למעלה