מתה לרזות...

מתה לרזות...

אני צריכה להוריד4-5 קילו בשלושה שבועות.. (אילת בפתח) יש לך עצה,לדיאטה מהירה? אני עושה ספינינג פעמיים בשבוע ואירובי פעם אחת בשבוע (אין יותר שיעורים) ואני עושה כל יום 100-200 כפיפות בטן אבל המשקל...לא משתנה. אני לא אוכלת שוקולד משהו כמו 3 שבועות ואני אוכלת רק גבינה לבנה וירקות עם 4 פתית ליום.(למרות שהיום חטאתי קצת עם כמה קוביות שוקולד). יש לך עצות? להרזיה מהירה? תודה.

MSHARONI

New member
תלוי אם את רוצה לרזות../images/Emo42.gif

בדיאטה בריאותית או קצת פחות כי שלי קצת פחות ככה זה על בסיס דיאטת כרוב אבל עם שינויים שלי אני כבר ירדתי 6 קילו יום א´ רק פירות כמה שרוצים ועדיף אבטיח ומלון בלי בננה יום ב´ ירקות כמה שרוצים עדיף ירוקים (המלצה אני מכינה בין השאר קישואים עם מרק עוף במיקרו - מעדן) רצוי בלי תירס מקופסא יום ג´ פירות וירקות ללא הגבלה בנוסף תכיני מראש לא להיבהל !!!! גיבץ´ כרוב אם תרצי מתכון תחפשי כמה ימים אחורה כתבתי אותו כבר או תבקשי אני ארשום אותו שוב ותאכלי ממנו חופשי כל יום לפחות פעמיים ביום את שאר דיאטת הכרוב אני לא עושה אלא ממשיכה את השבוע באכילת פרות וירקות לא כולל שישי שבת אז אני מרשה לעצמי קצת יותר... ואני בטוחה שביחד עם האימון הגופני שלך זה יהיה עוד יותר מוצלח ** אגב אם את עובדת בעבודה פיזית או מסתובבת כל היום תדעי שבהתחלה מאוד קשה ותרגישי עייפות כי זה מעבר דיי דרסטי . ב ה צ ל ח ה ........

alpha31

New member
הרזיה מהירה, אבל בריאה

על מנת להוריד את הקילוגרמים הבודדים האלה, את צריכה להמנע מאכילת מזונות שאת עלולה להיות רגישה אליהם ואשר גורמים לאגירת נוזלים בגוף. המזונות האלה הם מוצרי החלב(גבינה לבנה), מוצרים שמכילים חיטה(פתית), תירס, סויה, סוכר(שוקולד), ביצים ובוטנים. מותר לך לאכול ירקות, אגוזים וזרעים למיניהם, בשר, עוף, דגים ומעט פירות(אבל לא מיצי פירות). פעילות גופנית מתונה תספיק, אם תמלאי אחרי המגבלות התזונתיות. בהצלחה.

אז ככה...

אני באמת הפסקתי עם שוקולדים לפני 3 שבועות כבר...בעצם שלושה וחצי ומתוכם אכלתי רק 3 פעמים שוקולד (הייתי מכורה לשוקולד) אבל אני לא אוכלת הרבה ביום,זה מה שמרגיז אותי. אני אוכלת גג 4-5 פרוסות לחם קל (או פתית אבל כבר לא) ביום. וזה עם גבינה לבנה 5% ופלפל ירוק. אני שותה הרוב מים. וזהו בעיקרון.לפעמים אני לוקחת אפרסק או שזיף או משהו כזה. אבל אני לא מצליחה לרדת מזה. אני ניראה לי אפסיק עם הלחם כי הוא גורם לי לרעב ואתחיל לאכול ירקות ואולי שני פירות ביום. כי אמא שלי פעם עשתה את המרק כרוב ופשוט היה זוועה.... ועוד שאלה... כמה ירדת בשבוע מהמרק כרוב (לפעמים צריך להקריב)

את אוכלת פחות מידי

הגוף שלך מתגונן ומפחית את ההוצאה הקלורית למינימום. זה המצב אם מה שתיארת בהודעה למעלה הוא מדויק, וזה כל מה שאת אוכלת.

אכן..זה מה שאני אוכלת בדר"כ

אתמול לדוגמה אכלתי תפוח ואז 2 פרוסות עם פסטרמה ועגבניה ואז הלכתי לשיעור אירובי חזרתי ואכלתי אפרסק עם עוד שתי פרוסות כאלו. ואז הלכתי לספינינג ושחזרתי כבר לא אכלתי...הלך התאבון. זהו. היום הספקתי לאכול רק תפוח..משום מה אין לי תאבון ולא בא לי לאכול בכלל... הכנתי את המרק כרוב...באמת מורידים בדיאטה הזו 4 קילו בשבוע?

למעלה