מתגעגעת...

מיכלגוט

New member
מתגעגעת...

מה קרה לפסטיבלים הטובים של פעם? למה כל פסטיבל שאני הולכת, מלא בערסים וסמים? מה? אי אפשר למצוא קצת מיסטיקה בארץ ולא בהודו?!

אהלן מיכל... מה עם "סגול"?

עד כמה שאני מכירה ויודעת, זהו פסטיבל "איכותי" בניגוד לאחרים שהתמסחרו עם יותר מוזיקה ופחות סדנאות.. בכל מקרה, ברוכה הבאה פה

saibot

New member
פסטיבלים

אני מבין למה את לא מוצאת פסטיבלים בארץ - הכל ממש ממוסחר (גם בסגול יש לא מעט בורגנות סמויה). הייתי בכנס של מרכז האור לפני כמה חודשים... מדובר בסוג של פסטיבל בנושאי רוח, אבל לגמרי שונה ממה שאנשים בד"כ מכירים. יצאתי בהרגשה מדהימה, ושבאמת מדובר במשהו אמיתי. אם את באמת מחפשת דברים קטנים(100-200 איש) שעוד לא הספיקו להתמסחר, אולי תנסי אותם... הכנס הבא יהיה עוד פחות משבועיים אולי נתראה שם.

הודעה מכוערת!

סליחה. ממש סליחה? מה רע בערסים ? האם ערס לא יכול להיות רוחני ? זו פטרונות וגזענות מסוג מכוער ביותר. איזה אדם שטוען "לרוחניות" יכול להוציא מתוכו גזענות שכזו ? כנראה שלא את "לא מוצאת" פסטיבלים רוחניים... הם ! לא רוצים שתמצאי אותם!!! ואם היית רוחנית היית מבינה מה אני אומר שלום!

אוהב.. אהבתי את הודעתך../images/Emo23.gif

הגם שאני חשה בקצת כעס... אולי כאן המקום לומר מה אני חושבת על הפסטיבלים הללו "על קצה המזלג".. ולא על האנשים... עד לפני כמה שנים, הפסטיבלים הכילו סדנאות ומיזמים, שאמורים היו בעיני לקרב את האנשים לרוח, למיסטיקה, ובעיקר לעצמם דרך אותם כלים שנחשבו עד לא מזמן לאיזוטריים, או כלים של "מכשפות".. כך לגבי קלפי טארות לפחות, נומרולוגיה ושאר ירקות. היום, משום מה הפסטיבלים אכן התמסחרו, וניתן למצוא בהם הכל מכל בכל כל. לא יודעת לומר שזה "לא בסדר"... אלא שרבים מסתובבים עם אותה תחושה שהגברת הביאה.. אז אולי כדאי להוריד ציפיות ו/או לברר בדיוק מה מציעים לפני שאנו יוצאים לדרך. סדנאות וקורסים כאלה ואחרים יש בשפע, לאו דווקא בפסטיבלים. מעבר לזה - פסטיבל - כשמו כן הוא... מלא מכל טוב.
יום נפלא לכולנו

תודה

עד שאני דורך על האגו את מעלה לי אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מאוד מאמין שכסף ורוח לא הולכים יד ביד, לכן אותם פסטיבלים ממוסחרים לא נראית טוב. יש אין ספור סדנאות לא ממוסחרות שניתן לגשת אליהם. מה שלא מצא חן בעיני היה סלידתה מערסים. שהם הפכו לשק החבטות של כל אחד. וחבל. אנחנו אמורים לקרב ולא לשפוט. אני חושב...

WOW

סדנאות וכסף.... היה לנו דיון ארוך מאד בנושא הזה לא מזמן, ונדמה לי שהוא אפילו ב"טאג ליין". והנושא השני... ערסים.. מה זה ערס לעזעזל?
אולי נושא לדיון חדש?
אחלה יום לכולנו

ערס- סרסור בערבית

ובעברית מדוברת, הכוונה לצ'חצ'ח, פושטק, עבריין צעצוע (או במקרים מסויימים, עבריין ממש). אני חושב שמשתמשים במונח הזה בזילות מסויימת, יותר מדי, עד שיוצרים סטיגמה על קבוצה גדולה מאוד של אנשים.

למעלה