מתגעגעת למישהי 1

:)LEE

New member
יאפ, תוחזר משא1 לאלתר../images/Emo70.gif

מישהי חוזרת ביום ראשון בערב ואכן הזמן עובר כנצח יאללה שתחזור כבר ותספר כמה היא נהנתה

מיכל..~

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני פותחת פורום מעריצים למשהיא 1 שם נוכל לסגוד להלל ולשבח לכבודה של מישהיא 1 הדגולה ישא השם ברכה עימדה ויהיה איתה שלום
>טוב, גמני מתגעגעת.. קצת.. ממש טיפטיפשה.. טיפונת.. להה ממש בקטנה..<
<-- רמז
X 1000

:)LEE

New member
ואני חשבתי...

שהפרום שעתיד להפתח הוא פורום "בואו ונהיה כלבות למיכעל" שינוהל על ידיד משא1 ועל ידי כמובן

ילדונת~

New member
לאחת שלי

כשאומרים את המילה נצח כנראה מתכוונים לזה שמישהו קרוב אלייך נוסע מהרגע שנסעת לא מפסיקה לחשוב עלייך לספור את השניות עד שתחזרי וזה לא שלא שמעתי ממך גם אם זה רק הודעות אס אמ אס חרדת נטישה קלה?! יש לי? אבל זה לא זה וזה לא בגלל זה... אני סופרת את השניות את הדקות את הנשימות בלעדייך גאד כמה את חסרה לי כמה אני מתגעגעת כמה כבר רוצה שתיהיי פה ולא חושבת שיהיו לי את המילים הנכונות כשתחזרי אני משתדלת הרבה עבורך עבור ההבטחות שלנו וזה קשה קשה כי מפחדת לאכזב קשה כי לא יודעת איך להמשיך ואוף את כל כך יקרה לי כל כך חשובה לי ומפחדת שככה נקשרים למישהי. ואני יפסיק לכתוב כאן כי זה בירבורים שכאלה כל מה שיש לי להגיד אני יגיד במישור הפרטי יותר וכל מה שרציתי להגיד בעצם זה כמה את חסרה לי וכמה אני מתגעגעת וכמה אני מקווה שאת נהנת ולהזכיר שאני אוהבת אותך הכי שבעולם

למעלה