מתגעגעת וזה הכי קרוב שאגיע לבי"ח בקרוב...

מתגעגעת וזה הכי קרוב שאגיע לבי"ח בקרוב...

כנראה שזה צירוף של ביקור של חברים טובים שבמקרה גם הם במקצוע או געגועים לעבודה... אבל מה שזה לא יהיה קמתי הבוקר עם רצון עז לחלוק איתכם חויה אישית. אז זה קרה אתמול בטיפת חלב, כשהגענו המשפחה המאושרת וחסרת שעות שינה לחיסון ראשוני שמאוד מקובל בתחילת החיים. הקטנה היתה ישנונית (חופשי ישנה כשאנחנו ערים אבל בלילה זה סיפור אחר...) ובהגיע זמן החיסון שאלה האחות מי רוצה להחזיק אותה?.... עכשיו חברים אני מזכירה לכם שאני במקצוע כבר שלוש שנים ועברתי עם ילדים פרוצדורות מאוד לא פשוטות, והנה אני "הגיבורה" מיד מנדבת את בעלי היקר למשימה בלי לחשוב פעמיים. אבל אז נפל האסימון... בזמן החיסון מומלץ ורצוי להניק מכל מני סיבות שאחסוך לכם ולכן בעלי היקר מה לעשות, באמת עושה הכל אבל עם הנקה יש לו בעיה קטנה שיש להמון גברים ולכן נרתמתי למשימה וחויתי עם הקטנה עוד חויה חלקה לא פשוטה אבל ברובה נעימה ומעצימה ושמחתי שעניין ההנקה "הכריח" אותי לעבור איתה את החיסון ולהיות שותפה גם לחויה הזו. בבית החולים לא חשבתי פעמיים להצטרף לילדים בפרוצדורות קשות ולא נעימות והנה פה "חטאתי..." ואני יודעת שתגידו שבגלל שזו הבת שלי זה שונה...אז לא!!! דוקא בגלל שזו הבת היקרה שלי דוקא בגלל שאני מכירה אותה הכי טוב דוקא בגלל שמה לעשות לא רק את הדברים הטובים עוברים יחד דוקא בגלל שאני אמא שלה דוקא בגלל כל הסיבות שהזכרתי ועוד הרבה, זכיתי לחוות גם את החויה הזו וללמוד המון עליה ועליי. שיהיה סופשבוע ורוד סינדרלה

צודקת ב- 1000%!

אולי תשלחי לנו איזו תמונה???????????? נשיקות, סיאסטה
.

גם אנחנו התגעגענו ../images/Emo24.gif

טוב לשמוע ממך, וכיף לשמוע את קולך האימהי
אין ספק שכשזה מגיע לקרובים לנו ביותר, פתאום הדברים נראים אחרת. ממש בסוף השבוע הזה גם אני התמודדתי עם מצב שבו אנשים קרובים לי מאוד עברו פרוצדורות שונות ולא נעימות בבית החולים בעיקבות תאונת דרכים. וגם אני מצאתי בתוכי רק מעט מהאנרגיות של פפריקה, ומעט מחוש ההומור שלה, אבל ממש מעט. ניסיתי להשאיר מעט חיוכים באוויר, כמו למשל, לנסות להפוך את כמויות המורפיום שהוזרקו לטריפ קסום וחלומי, אבל זה היה ממש קצה קצהו. פפריקה כבר הייתה עושה מזה מטעמים אילולא היו אלה אנשים קרובים. תישארי קרובה... כיף שאת פה

למעלה