מתאים?

מתאים?

היי חדש פה וגם בתחום קניתי אקווריום 80 ס"מ בהתחלה חודשיים כמעט היה עם דגי זהב קטנים פשוטים לאחר מכן כשנישארו לי 4 אחד מת מסיבה לא ידועה השני נתקע בתוך קונחיה בהמלצת מוכר שלפי הרבה טענו שהו מומחה לדגים שאלתי מה הולך עם דגי זהב והוא הביא כך שכרגע יש לי 4 דולפינים, 4 סקלרים, 1 גורמי דבש ו... 4 דגי זהב פשוטים קטנים ו-2 גדולים השאלה הרבה אומרים לי שבעיקבות החימום הזהב מפרישים שומן שהוא אינו טוב לטרופיים האם בכל זאת יש סיכויי שהדגים ישרדו לי או שכדי להוציא את הזהבים?

תוםשפר

New member
גפ אני עשיתי את אותה טעות

תוציא תוציא זה לא טוב לזהב ולא לשאר מה הטמפרטורה? אם אתה רוצה שלזהב יהיה טוב 20 מעלות ואם לאחרים 27 מעלות...... לא עובד.....

duel

New member
היי Cristofer Robbin

ההמלצה הראשונה שלי היא להחליף מוכר. הוא לא מבין כלל או שמנהל הבנק יושב לו על הראש. השילוב של הדגים שלך לא טוב. אתה צריך לבצע הפרדה. או דגי מים קרים (זהב) או דגי מים טרופים -כל השאר. איזה פילטר יש לך?

duel

New member
בהמשך למסר שלך

יש לך פילטר מכאני. פילטר זה מסנן רק תרחיפים במים אך לא מסנן רעלים מצטברים במים ולכן אתה צריך פילטר ביולוגי. יש שתי אופציות מומלצות: 1. להוסיף פילטר ביולוגי פינתי גדול לאקווריום. 2.להחליף את המכאני לפילטר חיצוני/צידי. עוד על מערכות פילטרציה תוכל למצוא בשאלות נפוצות, בגלריות ובמאמרים.

למעלה