מתאגרף לשעבר

מתאגרף לשעבר

שלום לכולם כן כן היום אני חרדי בעבר התאמנתי הטאקוואנדו ובאיגרוף טאילנדי זה ממש כיף להתאמן ולהיות בכושר קקראתי חלק מהמאמרים פה וראיתי שיש המון שאלות איזו אמנות עדיפה על חברתה אז ככה לכל אמנות יש יתרונות וחסרונות ואין אמנות יותר טובה מחברה לדגמא אגרוף תאילנדי היא אמנות מעולה אבל מקרוב כי היא מתמקדת בעבודת ידיים ויד יותר קצרה מרגל לכן היא מעולה לקרב שאדם קרוב לחברו לדוגמא בתא טלפון לעומת זאת אם יבוא מתאגרף התאילנדי לאחד שלמד קראטה הוא לא יצליח להתקרב אליו כי עבודת רגלים יותר טובה למרחק הרגל יותר ארוכה מהיד וד"א זאת הסיבה שלמדתי גם טאקוואנדו שהיא עבודת רגליים בעיקר(בעיטות מסובבות קפיצות באויר) ובד בבד למדתי אגרוף תאילנדי ששם ממש לומדים להלחם בכח ובמיוחד לקבל מכות ולחשל את הגוף הסוד בכל אמנויות הלחימה הוא פשוט ה ת מ ד ה אם תתמידו תעבדו על גמישות סיבולת זריזות וכדומה עם ההתמדה תגיעו רחוק בכל אמנות לחמיה שתבחרו ד"א אמנות לחמיה לא כל כך מסתדרת עם הדת המאמן שלי חזר בתשובה ועד המון אנשים שהכרתי בעלי חגרות שחורות ומעלה שפשוט חזרו בתשובה והסיבה היא פשוטה באמנות לחימה יש רמה מסוימת שדורשת ריכוז גבוהה פשוט לשמוע את המכה של היריד ולהדוף אותה מבלי לראות מאיפה היא באה וזאת רמה מאוד גבוהה של רוחניות היה אחד קראו לו ארם צבר הוא היה מאסטר ביפן בנינגיצ'ו ולאחר כמה זמן הוא ניגש לגורו(להבדיל איש הרוח הראשי שלהם) ובקש ממנו ללמוד את תורת הרוחניות שאל אותו הגורו מאיפה אתה ענה לו ארם צבר אני מישראל צחק הגורו ואמר אתה מישראל ואתה בא ללמוד אצלי? חזור לישראל כנס לתורה שלהם שם תמצא הכל . יש לו סיפור מהמם על חזרתו בתשובה ולא לארם צבר בלבד אלא לעוד המון ספורטאים בתחום מנויות הלחימה ברמות מאוד גבוהות של לחימה ולא לשכח נפש בריאה בגוף בריא מכירים את זה נכון????? אז גוף בריא יש לנו מה עם הנפש הבריאה ? מתי נדאג גם לה קצת הנפש גם צריכה לאכול והתורה היא האוכל של הנשמה לכל מי שמעונין לשמוע יותר פרטים אתן לכם טלפון של ערכים זהו ארגון שמעביר סמנירים ךיהדות עם כל ההכחות המדעיות שיש וגם בד"כ נמצא בסמינר איש רוח שקשור לאמנויות הלחימה הוא גם מדגים תרגילים במהלך ההרצאה ממש מדהים מאוד מומלץ הטלפון שלהם הוא 03-5793035 ניתן גם לרכוש קלטות של הרצאות בודדות [ שבת שלום והמון הצלחה ממני הצעיר אייל

lironmarko

New member
אייל לא מסכים איתך ../images/Emo161.gif

ברוך הבא לפורום אני לירון בקשר לבעיטות של קראטה ומואי טאי אני בכלל לא מסכים אתה מדבר על עבודה מרחוק ומקרוב למואי טאי יש או אותן הבעיטות + אקסטרה ברכיים להזכירך בקפיצה או לכל הסוגים שלהן :) ובדר"כ יותר כח כי בועטים עם עצם השוק ואני עשיתי טאקוונדו 4 שנים ואני לא מסכים איתךגם לגבי מה שאמרת בקשר לאיזה עבודת רגליים יותר טובה כי איגרוף תאילנדי וטקאוונדו בכלל סוגי ספורט שונה והמהלכים שונים לדוגמא: טאקוונדו קפיצי ועובד על נקודות לכל פגיעה זה עבודה חזקה אבל איגרוף תאילנדי זה אגרסיביות ללכת קדימה לספוג ולתת מכות קשות וכואבות אין בעיטות יותר קשוחות מאיגרוף תאילנדי ! הדבר היחידי שיכול לנצח לוחם מואי טאי טוב זה מישהו שעובד רצפה שיש לו רקע בעמידה (במידה שהכח של 2 הלוחמים שווה) שבת שלום חברים

lironmarko

New member
אחי בוא תבין

אני התחרתי גם בזה באליפויות ארציות וגם בשני ..... יש לי רקע משני המקומות ברמה תחרותית בגלל זה אני אומר משהו שהוא חצוב באבן ...אני הרגשתי את זה על הבשר שלי אתה יכול לא להאמין אבל אני אומר אל תשלול את הדעה שלי פשוט אם אתה יכול תכנס לזירה ותתנסה יניב מהלחמ"ש בטח יהיה יותר משמח לקשר אותך עם רענן טל ... לירון

Uber Scorpion

New member
ל"חזרתי לאבא"

תראה איזה הודעה ארוכה בלי סימן פיסוק אחד, לקרוא את זה פשוט סיוט.

chinabird

New member
אני להפך. נכנס אליו,

מוריד את המשקפיים ומחליף לתלבושת עם הגלימה (ממילא יותר זול מבזק לבזק).

Pyongwon

New member
תקשיב ללירון - ואם חיים כהן גם

יכתוב - אז תקשיב לו טוב טוב! אני לא יכולה לומר הרבה, אני רק עוסקת בדבר אחד, לא יכולה לומר דבר אחד או משני לגבי שני השיטות. מה שכן, סימני פיסוק הם דבר די אלמנטרי, לא? אולי כדאי לחזור מעט אחורה...יקל על כולנו להבין בבירור למה אתה בדיוק מתכוון. סליחה על העברית שלי, בניגוד אליך, עברית איננה שפת האם שלי...:)

למעלה