משתפת, אחרי התלבטות- קשור ל

nikit1

New member
משתפת, אחרי התלבטות- קשור ל../images/Emo95.gif

הילד שלי זוחל
זו אמנם זחילת גחון מצחיקה שבאה לו במאמץ רב א-ב-ל הוא מצליח להזיז את עצמו! התלבטתי אם לכתוב כאן כי אולי נמאסה קצת ההתעסקות עם הדברים שהילדוד'ס עושים ואולי לא לכולם ברור מה כ"כ מלהיב בזה שהוא זוחל (כי מה שתינוקות עושים, לא
?) אבל בסוף החלטתי לשתף כי אני ממש נרגשת. וזה בגלל שהילדון בן פחות מ-4 חוד' וכל יום לומד משהו חדש על העולם...עדיין לא מדבר אבל יודע טוב מאד להביע את אי שביעת רצונו או להיפך, מתחיל להיות מודע לסביבה שלו (קרי להוריו המאושרים שמכורים לחיוכים שלו), לצרכים שלו, לקולו ועכשיו- גם מתחיל להניע את עצמו ממקום למקום! סלחו לי על ההשתפכות אבל בעיני זה נס של ממש, האופן בו הגור החצי עיוור הזה שבא לעולם לפני זמן כ"כ קצר מפתח אופי ורצונות ולומד לחיות מחוץ לבטן...

Mrs Mis

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

איזה יופי - דבר כזה לא שומרים בבטן
נראה לך שנמאס - וכפי שאת יודעת למי שלא בא לא חייבת להגיב
המון המון מזל טוב
איזה יופי עכשיו תצרכי לשים לב לאן הגוזל נעלם כל פעם - ולאבזר את הבית בהתאם
...

shelycat

New member
אני תמיד אוהבת לקבל דוחות התקדמות

של האפרוח הצהוב שלכם.

Scarlett

New member
מזל טוב! ../images/Emo95.gif

כל הכבוד לזוחל הצעיר! זה לא ממש מוקדם לגילו?

dorlim

New member
גאון קטן את מגדלת ../images/Emo9.gif

או במילה אחרת - WOW
איזה יופי

T i k t a k i t

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מה פתאום נמאס??? זה כזה כיף לשמוע על צעדים ראשונים.. במיוחד אם זה זחילות ראשונות
אם כי חשבתי שתינוקות מתחילים לזחול בגיל מאוחר יותר-או שזו זחילה יותר "על ארבע" מאשר על גחון?

עששית

New member
זה באמת מדהים

ההתפתחות שלהם, ואיך הם בהתחלה לא יודעים פשוט כלום, ולאט לאט רוכשים את כל הידע וההתנהגות. דרך אגב, לפני שבוע ראינו תכנית בערוץ 8 על המוח של התינוק ונאמר שם שהחיוך (בהתחלה) הוא בכלל איזשהי עווית ולא דרך להביע שביעות רצון, אבל לאחר שהתינוק מבין שהחיוך גורם לכך שנותנים לו תשומת לב ומדברים אליו, הוא עושה זאת שוב ושוב.

מאי26

New member
איזה יופי! נשמע שהוא אכן התחיל

לזחול בגיל מאוד צעיר, וכל הכבוד! אגב, גם אני נפעמת הרבה פעמים מאיך שתינוקות מתפתחים - הרבה חברות שלי ילדו בשנה וחצי האחרונות ויש בסביבתי כמה ילדים ברמות גילאים והתפתחות שונות וזה ממש מעניין איך כל חודש מביא איתו שינוי חדש בילד!

dorlim

New member
ואין לך מושג איזה אושר החיוכים

הרצוניים גורמים לנו
כמו שאמרת זה פשוט מדהים
לראות איך הם לומדים להגיב לסביבה

שמופית

New member
באמת מדהים !!!!

מזל טוב ליובל על זחילת הגחון
בקצב הזה, כדאי שתתחילי לברר על אוניברסיטאות
אגב, לא הבנתי למה נמאסה עליך ההתעסקות עם מה שהילדוד'ס עושים ??? זה הילד שלך - איך יכול להימאס עליך דבר כזה ? וזה הפורום שלך - איך את יכולה שלא לספר כאן על פלא שכזה ?

daldan

New member
ניקיטוש איזו מהיר הוא ../images/Emo160.gif

אז קודם כל לדעתי את יכולה חופשי לספר על הילדון (טוב אבל גם אני שייכת לאגף האמהות...... ודבר שני תשתפכי חופשי! בשבילי יואב זה הדבר הכי מופלא בעולם וגם הכי מעניין שיש! אני מניחה שאת מבינה אותי לא?

תמרי30

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo95.gif אני תמיד מתלהבת

לשמוע סיפורים על ילדים , זה מחמם את הלב ותמיד תמיד עושה לי חשק לילד משלי

למעלה