משתגע לא יודע מה לעשות כבר

user1111

New member
משתגע לא יודע מה לעשות כבר

אני מחר צריך לחזור לבסיס ואני פשוט לא מסוגל לחזור למקום הזה רע לי עכשיו כל כך אני לא מפסיק לבכות כמו איזה ילדה הבסיס הזה עושה לי כל כך רע אני לא יכול להתמודד עם הדבר הזה יותר עדיין לא נתנו לי תשובה לגבי העברה מהבסיס אני מרגיש שסתם סוחבים אותי אף אחד לא באמת נראה לי אכפת לו שם ממני הגעתי למצב שדיברתי עם אמא שלי ופשוט אמרתי לה שאני רוצה להתאבד וגם שהיא התקשרה למפקד שלי לדבר איתו על זה הוא בקושי היה אכפת לו הוא אמר לה שהוא ידבר איתי ובכלל לא דיבר איתי מאז ביקשתי שיקחו את הנשק ממני ואפילו את זה לא עשו בכלל לא התייחסו אליי אני פשוט אבוד :(

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עצב מכביד..

user1111 היקר, מדבריך נשמע שאתה מיואש מההשירות הצבאי שלך, ומרגיש שאין אף אחד שיקשיב לך, יהיה לצידך כשקשה לך ואתה מחפש כתף של תמיכה.. עד שאתה לא בטוח אם תוכל להמשיך לשרת ולתרום בדרך הזאת.. והעצב שלך בטח כל כך מכביד כשאתה מתלבט באיזו דרך לבחור לגבי המשך השירות הצבאי שלך.. אנחנו שומעים כמה שאתה מרגיש מוצף בשירות הצבאי שלך, וחושבים שאתה לא צריך לעבור את כל זה לבד.. רוצים להזמין אותך להמשיך ולפרוק את הכאב שלך כאן בפורום או בשיחה אישית, בקצב שלך ומתי שתרצה.. לפעמים עצם השיתוף יכול להקל.. ואולי, אם תרצה, תוכל לכתוב גם בפורום סדירים, אולי לנסות וללמוד מניסיונם של אחרים.. רוצים שתדע שאנחנו כאן איתך, מקשיבים לך ומקווים לשמוע ממך עדכונים..

donigox21

New member
שלום

שדעתי אתלה צריך יעוץ נפשי אני ממליץ לפנות לפסיכאתר או למיוןם הפסיכיאתרי הכרוב למקום המגורים שלך

LoveBeing

New member
אף אחד לא יכול להכריח אותך... ../images/Emo91.gif

זאת עצה טובה שקיבלתי מידיד שפעם מאוד עזר לי.. אתה לא צריך לחכות לתשובה מהצבא, אתה לא צריך לחכות שהם יחליטו עבורך. מה יקרה אם לא תגיע לבסיס? מה כבר יעשו לך? לא שווה לאף אחד אם תשב בכלא ועדיף גם להם לשחרר אותך. אבל כל עוד אתה ישוב בשקט- מה אכפת להם בעצם שתחכה עוד קצת? כל פעם שאתה חושב שלאף אחד לא אכפת ממך, שאל את עצמך- האם לך אכפת מעצמך? עד כמה אתה מוכן להשקיע בשביל לצאת מהסבל הזה, ולהיות חופשי ומאושר? כמו שאני עשיתי כל מה שהיה צריך ויצאתי מזה, ככה גם אתה יכול. וזה חשוב מאוג שתעשה את זה, לטובתך והמצב הנפשי שלך.. שלא יחמיר.. החיים שלך חשובים יותר ממה שהצבא אומר עליך! כמו שכתבו לך כאן, לך לפסיכיאטר באופן עצמאי, קבל חוות דעת והוא יעזור לך. אתה יכול גם לכתוב למפקד מעל המפקד שלך מכתב כתוב, ברגע שזה כתוב זה כאילו מפחיד אותם כי יש עדות והוכחה שסבלת והם לא עשו כלום.. אז כתוב מכתב, תעשה לעצמך עוד עותק, תשתלח אפילו לכמה אנשים שם וגם לקב"ן. הרי אלו שעושים את החלטות צרכים הכל כתוב על נייד ולא רק מפה לאוזן.. תעשה את החלק שלך- תתעקש, תהייה החלטי ועל תוותר על החיים שלך!! לא שווה לוותר על החיים שלך רק בגלל שקשה לך עכשיו בצבא.. ואפילו אם תישאר עד הסוף, אתה תצליח לעבור את זה. סבל לא הורג אנחנו, אלא החוסר מוכנות לחיות איתו. יש אנשים בכלא שמצליחים לחיות 20 דנה גם אם הם חפים מפשע, אז אני מאמין שגם אתה תוכל לשרוד את מה שנשאר לך.. ככה שגם אם לא תצליח לצאת עכשיו- אתה תשרוד הכל. אני מאמין בך- הגיע הזמן שתאמין גם בעצמך! בנתיים תעשה כל מה שצריך לעשות! אל תוותר על עצמך והאושר שלך!! רק אל תברח מהקושי והכאב, כי הם חלק מהחיים.. בהצלחה!! גיל

למעלה