"משפצים" סוף סוף את האיי סי?

מצב
הנושא נעול.

ManInBlack86

New member

זוכרים שהתלוננתי על מצב התחזוקה הגרוע של ה-IC3? אז מסתבר שרכבת ישראל החליטה סוף סוף לעשות משהו
נסעתי היום ב-IC3, ובאחד המערכים הפתעה: כל המושבים הוחלפו למושבים חדשים נקיים לא קרועים, הקרונות מצוחצחים, הדלתות (שמפרידות בין הקרונות) פועלות סוף סוף! היה ממש כיף לנסוע. בהתחלה חשבתי שמדובר פשוט באחד המערכים המשופצים-חדשים שהגיעו לא מזמן אבל לא - מדובר דווקא באחד הישנים (לא זוכר את מספרו). אני מקווה שרכבת ישראל מתכוונת לשפץ ככה גם את שאר המערכים ואז רכבות ה-IC3 יהיו הרכבות הכי טובות בצי הרכבות של רכבת ישראל
.

צחקן

New member
טוב מאוד!

זוכרים שהתלוננתי על מצב התחזוקה הגרוע של ה-IC3? אז מסתבר שרכבת ישראל החליטה סוף סוף לעשות משהו
נסעתי היום ב-IC3, ובאחד המערכים הפתעה: כל המושבים הוחלפו למושבים חדשים נקיים לא קרועים, הקרונות מצוחצחים, הדלתות (שמפרידות בין הקרונות) פועלות סוף סוף! היה ממש כיף לנסוע. בהתחלה חשבתי שמדובר פשוט באחד המערכים המשופצים-חדשים שהגיעו לא מזמן אבל לא - מדובר דווקא באחד הישנים (לא זוכר את מספרו). אני מקווה שרכבת ישראל מתכוונת לשפץ ככה גם את שאר המערכים ואז רכבות ה-IC3 יהיו הרכבות הכי טובות בצי הרכבות של רכבת ישראל
.
טוב מאוד!

צחקן

New member
שאלה : האם אפשר להגיע ל"הארגז"

היום בכלל... האיי סי הזאת הצליחה
להגיע לנהריה דקה לפני הזמן... חבל שזה לא קורה בד"כ
ב"ה ברכבת? אם לא, איזהאוטובוס מגיע ממש קרוב מפ"ת 51 או 66?

urilei

New member
לאיזה ארגז?

לאיזה ארגז?
תל אביב? אם כן אז התשובה היא לא ממש - הוא נמצא בין ההגנה לשלום - ביצחק שדה קווים 9 ו-11 התל אביבים מגיעים לאיזור, ויש עוד כמה (לא 9 של פתח תקווה) מ-51 אתה יכול לרדת בצומת המסגר-יצחק שדה וללכת ברגל כ-10 דקות או להחליף לאחד הקווים הנ"ל

amitasafzabida

New member
המפעל הארגז אינו בחולון?

לאיזה ארגז?
תל אביב? אם כן אז התשובה היא לא ממש - הוא נמצא בין ההגנה לשלום - ביצחק שדה קווים 9 ו-11 התל אביבים מגיעים לאיזור, ויש עוד כמה (לא 9 של פתח תקווה) מ-51 אתה יכול לרדת בצומת המסגר-יצחק שדה וללכת ברגל כ-10 דקות או להחליף לאחד הקווים הנ"ל
המפעל הארגז אינו בחולון?

לא מדוייק

לאיזה ארגז?
לא מדוייק
"הארגז" נמצא בגבול שכונת ביצרון על רחוב יגאל אלון (בקטע בין יצחק שדה לדרך השלום). קווים המגיעים בדיוק: 7,53 של דן ו-59 של "קווים" (וכן, גם הקו "ההוא" שבוטל עבר שם פעם). עדיף לך לרדת בעזריאלי עם 50 או 51, לחצות את רחוב גבעת התחמושת (המשך דרך השלום) ולפנות ימינה ליגאל אלון (רחוב אחד אחרי נתיבי איילון). לא יותר מעשר דקות הליכה. אם לא בא לך ללכת, תוכל לקחת מרכבת מרכז 7 או 59 (האופציה של 53 מתמח"ת אינה מומלצת - מידיבוס בתדירות נמוכה, ונסיעה מיותרת בתוך תל אביב).

צחקן

New member
כזכור לי :

לאיזה ארגז?
כזכור לי :
ב"ה מפעל הארגז נמצא ליד תרכבת מרכז או שזה דימיון שלי?

fireman

New member
אפשר גם אפשר

אפשר גם אפשר
הארגז בתל אביב נמצא בסמוך לתחנת רכבת השלום צא מהתחנה על הגשר ולך שמאלה ברמזור ימינה ולך איזה 200 מטר, הארגז משמאלך.

צחקן

New member
../images/Emo51.gif

אפשר גם אפשר
הארגז בתל אביב נמצא בסמוך לתחנת רכבת השלום צא מהתחנה על הגשר ולך שמאלה ברמזור ימינה ולך איזה 200 מטר, הארגז משמאלך.

ב"ה רגע, לכיוון עזריאלי או לכיוון השני?

fireman

New member
אתה יוצא מהתחנה

ב"ה רגע, לכיוון עזריאלי או לכיוון השני?
אתה יוצא מהתחנה
על הגשר, לא הגשר שנכנס לתוך עזריאלי אלא עם הגשר של הרכבים, על המחלף עצמו למעלה. כשאתה יוצא מהדלת אתה פונה שמאלה.....(ימינה זה לכיוון הקריה) ואתה הולך עד הרמזור ברמזור אתה פונה ימינה (חוצה את הכביש כמובן) והולך איזה 200 מטר על רחוב יגאל אלון.....ואתה תראה את הארגז מצד שמאל.

urilei

New member
מאיפה לאיפה הייתה הרכבת?

.
מאיפה לאיפה הייתה הרכבת?
ומתי?

fireman

New member
חשוב מאוד לדעת מה המספר

.
חשוב מאוד לדעת מה המספר
של המערך כי יש כמה סדרות של מערכי IC3 שהם שונים באופן מהותי בעיקר בעיצוב הפנימי.... בחלקם של הישנים עד כמה שידוע לי הוחלפו תאי השירותים.... בנושא הזה של איך נראה כל מערך מבפנים בטוחני שחן יוכל להסביר הרבה יותר טוב ממני.

ManInBlack86

New member
לא שמתי לב למספר המערך

חשוב מאוד לדעת מה המספר
של המערך כי יש כמה סדרות של מערכי IC3 שהם שונים באופן מהותי בעיקר בעיצוב הפנימי.... בחלקם של הישנים עד כמה שידוע לי הוחלפו תאי השירותים.... בנושא הזה של איך נראה כל מערך מבפנים בטוחני שחן יוכל להסביר הרבה יותר טוב ממני.
לא שמתי לב למספר המערך
אבל לדעתי מדובר באחד המערכים הישנים - היה במערך טלפון ציבורי, לא היתה מפה של הקווים, והאזור של דלת הכניסה לקרון מבחוץ היה קטן יחסית למערכים החדשים יותר.

gay1982

New member
תגובה

לא שמתי לב למספר המערך
אבל לדעתי מדובר באחד המערכים הישנים - היה במערך טלפון ציבורי, לא היתה מפה של הקווים, והאזור של דלת הכניסה לקרון מבחוץ היה קטן יחסית למערכים החדשים יותר.
תגובה
במערך מספר 2 הוחלפו הכיסאות לאותו עיצוב של כיסאות הדאבל דק, רק עם ידית באמצע כמו באייסי. העיצוב של הבד הוא העיצוב הפטריוטי עם סמל הרכבת. אני חושב ומקווה שמחליפים בכל מערכי האייסי את העיצוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה