"משנכנס..." - אלו דברים ישמחו אתכם?

יהודיה18

New member
איאיאי צדיק..

תאמין לי אם היה לי.. היתי נותנת לך 3.. 4.. כמה שתרצה.. אבל בכל זאת.. חיוך.. מה יש.. איזהוא העשיר??

השמח בחלקו..

עשיר ראשי תיבות של עיניים,שיניים,ידיים,רגליים.מי שיש לו את אלו,צריך לשמוח.אז תני חיוך..אבל לא חושב שהיית נותנת לי רכב בשווי 285,000 שקל...גם אם היה לך

N יxוe כלל

New member
גם אם היא היתה מביאה לך...

לה'ו היה לך מספיק כסף לתחזק אותו? חחחחחחחחחח

N יxוe כלל

New member
יאאאאאאא

לה'ו היום אבא שלי הביא הביתה כלבה.. בהתחלה שיחקתי איתה עכשיו היא לא עוזבת אותי.. ושאני חושבת על זה..זה די מסריח החלפתי בגדים רק בגלל שהיא עלתה עלי אבל היא מזה חמודה =)

asaf2000

New member
מה זה "שמחה"?

נראה לך שחז"ל אמרו "מרבים בשמחה" הם התכוונו לארוחה, שופינג, בגדים וכל שאר השטויות והבלי העולם הזה???

spoop

New member
נו אסף מה זאת שמחה?

הרי ברור שהשמחה האמיתית היא משהו פנימי,אבל היא בהחלט מתעוררת ע"י מעט עזרה מ"הבלי העולם הזה".

yetush

New member
אופס...

מה את עושה ערה ב-9:30 לפנות בוקר??

N יxוe כלל

New member
עלק ב9..

לה'ו הכלבה הזאת לא עצמתי עין כל הלילה והעירה אותי כבר מלפני 8. עשיתי לה טובה הוצאתי אותה סיבוב..אחרי שהפלקתי לה=) והחצופה עכשיו הולכת לישון...העיקר העירה אותי והיא הולכת לישון וואלק יופייייי

תתבישי לך - להרביץ ליצור חסר ישע

מענין מה אלוהים חושב עליך עכשיו. מקווה שאת תקבלי את אותו היחס שאת מעניקה לכלבה. והכי אני מקווה שתמסרי את הכלבה - אמן.

brad pitt 19

New member
כנראה שהפעם אתה טועה,

אחרת איך תסביר את האימרה הידועה "אין שמחה אלא בבשר ויין"? או האימרה "יין ישמח לבב אנוש"? האם גם כאן מדובר על משהו רוחני?

טרמפיסט

New member
דווקא כן

זכור לי הציטוט "...אלא בבשר ויין". אם אלה לא הבלי העולם הזה, אז מה כן?

asaf2000

New member
תשובה

הבשר והיין מעוררים את הלב לשמחה רוחנית. זה ידוע שאפשר למשוך שמחה מדברים גשמיים כדי להגיע לשמחה רוחנית אמיתית אבל אם חז"ל בעצמם אמרו "אין שמחה אלא בבשר ויין" סימן שכל שאר השטויות שכתבו כאן ודאי לא מעוררים את הלב לשמחה רק להוללות.

למעלה