משמעות MOBILITY ?

yaron311

New member
משמעות MOBILITY ?

הזמנתי כרטיס מסך למחשב רב מסכים:ati mobility 8m pci למחשב 366 מה"צ P2 כאשר הלוח מוכנס,המחשב אינו מצליח לעלות, שומעים שהדיסק טוחן עד שהמסך כבה. לאחר החזרת הכרטיס המקורי, לוקח למחשב כמה הדלקות כדי לעלות. הבהרה, קניתי MOBILITY כשלא ייחסתי לשם משמעות,האם יתכן שהכרטיס מיועד למחשבים נישאים העובדים על מתח נמוך? על ה CHIP כתוב 3.3V . שאלותיה אם יתכן שהכרטיס מקצר את מתח המחשב? האם כרטיסי מסךשל מחשבים נישאים שונים ממחשבים נייחים? האם מחשבי P2 עובדים על 3.3 וולט? האם למישהו יש הסבר לתופעה או לזרוק את הכרטיס ולשכוח? בתודה מראש

maxkohl

New member
למה השאלה הזו נראית לי מ-1996? ../images/Emo6.gif

אני לא ממש מכיר את הכרטיס, אבל ל-PCI, לפחות לגירסה 2.1 של התקן, לא צריכה להיות בעיה לעבוד ב-3.3V - זה המתח שלו
תוריד תוכנה מקישורי הפורום EVEREST, ותראה בדיוק את דגם הלוח וסוג ומתח ה-PCI (נראה לי שיש שם גם מתח...לא זוכר כרגע) עוד כמה דברים: מה יש לך כרגע? מובנה? (אם כן - ניסית לבטל אותו בביוס לפני?) אחר? (אם כן, החלפת ביניהם או שהוספת?)

yaron311

New member
תיקון טעות שלי

מדובר במחשב ישן 266 מ"ה P2 עם כרטיס מסך ישן PCI ואני קניתי את הכרטיס המתואר כדי להוסיפו כדי לעבוד עם 2 מסכים. הענין,שכאשר הכרטיס מוכנס גם אם הכרטיס המקורי מוצא מהמחשב,המסך לא עולה והדיסק נשמע עובד חזק!!

maxkohl

New member
"המחשב" שלא עולה, יכול להיות

שהתכוונת רק למערכת ההפעלה? אם כן, תנסה להפעיל אותה ב-SAFE MODE, ולהתקין את הדרייברים של הMOBILITY הזה, ואז לאתחל. אם לא, אני לא בטוח מה גורם לכך. בדוק שהכרטיס יושב היטב בחריץ, במיוחד בקצה של הבורג (פספוס נפוץ).

yaron311

New member
ראשית תודה על הרצון שנית שאלה

מה פירוש MOBILITY ? האם הכוונה ללוח מסך למחשבים נישאים?

למעלה