משלוח חדש

משלוח חדש

לכל המעונינים הגיע משלוח של ציפורים בינהם כנריים מכל הסוגים רוזלות כרימסונים גוזלים האכלות יד ותוכיים אפרקאים למינהם לפרטים ניתן לפנות "לגוזל שלי" 08-9353750 בקרוב יגיע משלוח נוסף של תוכונים צכיים(גדולים) וקוקטלים למינהם בנוסף יגיע משלוח של כל מיני תוכים מיוחדים
 

174M4R

New member
משלוח - יבוא?

אם מדובר ביבוא, לא למדתם כלום מהפעם הקודמת?!?!
 

Fenix Girl

New member
מה היה בפעם הקודמת?

 

174M4R

New member
הכך - חוץ מדברים טובים

היה משלוח של תוכים אפריקאים (ג'אקוים בעיקר אבל היו עוד סוגים). חולים, תעודות מזויפות (כנראה) וכו... אנשים לא מבינים שבגלל היבוא של התוכים המחיר של ה'אקוים בארץ ירד מ 3500 ל2500-2800!
 

mosnad

New member
ירידת המחיר היא לא בעיה - להיפך

ירידת מחירי התוכים הגדולים יכולה היתה להיות דבר מבורך, אבל הבעיה היא שהיבוא כולל לא מעט חולים (שלא "באשמתם" - תנאי החזקתם גרועים).
 

174M4R

New member
איך בדיוק זה דבר טוב?

בן אדם שמתפרנס מזה - מפסיד כמה וכמה אלפים. ילדים וחובבנים שמגדלים ג'אקוים במטרה למכור את הגוזלים ובכסף לקנות עוד תוכים ולהרחיב את הגידול - מפסיגים הרבה. בדיוק כמו שאם פתאום יהיו פה זוגות ראש-נץ על כל עץ בכל מקום - המגדלים הבודדים שמגדלים אותם ויפסידו הרבה הרבה כי פתאום הזוג הנדיר הזה כבר לא יהיה נדיר בגרוש ויהיה שווה כמו דררה בערך... למה אי אפשר פשות להמשיך לקנות תוכים תוצרת הארץ?! היבוא עושה טוב רק למי שמיבא בזול ומוכר אותם בארץ.
 

eari

New member
פרספקטיבה..

איתמר, זה תלוי מאיזו זוית את מסתכל, הדבר שאמרת, נכון מזוית ראייה של מגדל, אבל הרוב הם צרכנים, ומזוית ראייה של צרכן, אין כמו ירידת מחירים.. כך זה פועל בכל תחום.
 

danielia1

New member
אבל ירידת מחירים כתוצאה של רמאות

ומצבים מסוכנים, זה מיותר. מחירים יכולים לרדת גם ללא הבאה מבחוץ בדרך חוקית או שלא, תלוי בביקוש והיצע, עונה טובה או גרועה, הרבה הטלות או.....
 

174M4R

New member
תשמע

במידה והם (הצרכנים) קונים תוכים מיובאים - יש סיכויים רבים שהתוכים יחלו ואפילו ימותו. צרכן הוא מי שקונה ג'אקו (לדוגמא) פעם בכמה שנים, נכון? אז הוא יוציא 800 שח יותר בקנית תוכי, זה לא נורא בכלל. בשביל המגדלים זה הפסד גדול יותר מכיוון שהם מוכרים יותר מתוכי אחד בכמה שנים. בנינו, גם המגדלים הם צרכנים, והצרכנים הם סוג של מגדלים. איתמר
 

eari

New member
יש היררכיה ברורה..

מגדלים, צרכנים, נכון שאפשר לראות את הצרכנים כמגדלים ואת המגדלים כצרכנים, אבל ההיפך הוא הנכון, והכלל שהלקוח תמיד צודק.. אתה חילקת את הלקוחות לבודדים וחיברת את המגדלים, לא מסתכלים כך, החשבון הוא שכל הצרכנים זה גוש אחיד, למרות שההבדל הוא רק ב 800 ש"ח אבל הוא כפול מאות צרכנים... מה גם שמגדלים לא מפסידים, אלא מרוויחים פחות.. שים לב שכך זה עובד בשאר התחומים, אגד, בזק, רשתות הסלולאר וכד` הצרכן הוא כלל הצרכנים.
 

mosnad

New member
יש עוד נקודה חשובה בחישובים האלה

ככל שהמחיר יורד, גדלה הסבירות להגדיל את מספר המכירות, כי סביר שיש מי שלא קונה רק בגלל המחיר הגבוה. ירידת המחיר מעודדת אנשים כאלו לקנות את מה שרצו כבר קודם, ולא יכלו להרשות לעצמם את ההוצאה. חוץ מזה, אני ממש לא מסתכל על העניין מזוית מסחרית אלא מזוית של חובב שמעוניין להשיג תמיד מחיר נמוך ככל האפשר - לתוכי טוב ככל האפשר (בריא, מטופח, צעיר, מגידול טוב)
 
למעלה