משימה אתגרית

משימה אתגרית ../images/Emo9.gif

או.קיי. אז קודם כל צהריים טובים לכולם
בידי נמצא הרד דיסק 20Gb שנשאר בו 1Gb פנוי והוא בעל מחיצה אחת בלבד(C). Windows XP שהיה מותקן עליו אינו עולה והשגיאה היא שהתיקייה C:\windows\system32\config\system נפגמה וניתן לתקן אותה דרך ה recovery עם הדיסק המקורי. הבעיה- על הדיסק קיים חומר מאוד חשוב שממוקם על שולחן העבודה. ניסיתי להיכנס אל החומר על ידי חיבור ההרד דיסק למחשב אחר ונכנסתי אל Documents and Settings אבל איני מצליח להיכנס אל התיקייה הפנימית(הודעת שגיאה שאין גישה אל התיקייה) כי הכניסה אל הWindows מוגנת סיסמא(אני יודע מה הסיסמא) השאלה: כיצד אני יכול להיכנס אל התיקייה הזאת? האם אני יכול לשחזר את הWindows מבלי לאבד את המידע שעל שולחן העבודה? המשך יום מקסים לכולנו

elan4

New member
תשובה

אני מבין את הבעיה שלך אבל יש לי פתרון רעיון עם אתה לא מצלח ליכנס לוינדוס אז אפשר לעקף אותו אני היתי ממלץ לך לישתמש בלינוקס ללא התקנה ומה שיקרא לא תצתרך להחלף מערכת הפעלה ולינקוס ירץ ישר ללא התקנה מי הסי די רום(בווט) חשבתי על זה החומר שלך מאוד חשוב בלינוקס יש אפשרות לצרב אחשב אפשר לעקף את הוינודס דרך דוס אבל דרך דוס לא נתן לצרב פתרון נוסף חפש תוכנות גבוי עם אתה ממש מחפד לך לאיש מקצוע הוא יעשה לך את העבודה בזהירות עד פתרון מצב בתח לפני ש windows עולה תלחץ הרבה פעמים על f8 ותבחר בתפרטי סיט מוד (מצב בתוח בענגלית) בהצלחה עם היה לי עד רעיון יגד לך

קודם כל תודה ../images/Emo45.gif

האם לינוקס יצליח להיכנס לתיקייה מוגנת סיסמא? כיצד אני מתקין לינוקס ללא התקנה? דרך הדוס זה לא יעזור לי כי מדובר בכונן עם מערכת הקבצים NTFS שאינה מזוהה על ידי דוס. שוב תודה על העזרה

Y. Welis

New member
אפשר לתקן את הבעיה

כמו שהודגם בהודעה הזו - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=253&msgid=57537929&FlagSybase=1 (שים לב שה-// אמורים להיות / בודד) יתכן שבעקבות התיקון כמה הגדרות ב-XP יאבדו (אולי תצטרך להתקין דרייברים), אבל התוכנות המותקנות והסיסמאות ישארו. באשר לדיסק - פנה ממנו עוד מקום, כי בתפוסה כזו הביצועים שלו יורדים והדיפרגמנטציה עולה.

ולא הזכרנו איחוי שיכול לשפר את

הביצועים, אבל יש צורך ב15% מקום פנוי בדיסק הקשיח

צמצם את נפח סל המיחזור

ברירת המחדל שלו הוא 10% מנפח הדיסק הקשיח צמצם אותו ל3% לא צריך יותר הרווחת עוד ג'יגה וחצי

dudi4321

Active member
כמה פתרונות טריוויאלים.

לחבר דיסק נוסף מפורמט במחשב הזה. להעביר אליו את החומר, או חומר אחר זמנית לפנות מקום. תעשה ניקוי הדיסק ממאפינים שלו. להסיר רכיבי חלונות שלא בשימוש, מהסר. להסיר תוכנות שתוכל בקלות להתקין שוב. כשיתפנה מקום המחשב יחזור לעצמו. לחבר DiskOnKey ולהעביר אליו. לבטל הסיסמה למחיצה/ספריה/קובץ.

למעלה