משטרת האופנה :)

משטרת האופנה :)

באלי קצת להפעיל את הקומונה, אז אני מוסיפה כמה משחקים, תשתתפו :) למי שלא מכיר: פשוט מדרגים מ-1 עד 10 את הלבוש של בר, קל וכיף :) אוקיי, אז הנה התמונה
שמלה- נעליים- איפור- פוזה- שיער- סה"כ-

עונה :)

שמלה-5, לא מתתי עליה, היא קמת מוזרה בגלל החורים האלה, זה נראה כאילו עכבר בא, חשב שזה גבינה, ואכל אותה נעליים- 9 איפור- 9 פוזה- 8 שיער- 10 סה"כ- 8 וחצי :)

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

שמלה- 7. בהתחלה לא אהבתי אבל אח"כ הסתכלתי שוב ואהבתי את הבד, אהבתי איך שזה יושב על הגוף ואהבתי את הגזרה.. בקיצור, אהבתי הכל חוץ מהחורים.. נעליים- 10. באמת נעליים מהממות לדעתי.. איפור- 10 (חח אני לא מגזימה
) אהבתי את האייליינר והאיפור הטבעי והרענן. פוזה- אמממ 8, למרות שאין לי ממש מושג בפוזות.. שיער- 9, אהבתי את הגלים ואת הסיכה לאחור! זה ממש חמוד. סה"כ- 9 עגול ומעוגל.

viki24

New member
לא אהבתי בכלל

איך שהיא התלבשה לאירוע הזה, עד עדיף שאני לא אדרג כלום חח. סורי תמונה הבאה מבטיחה להשתתף :)

bזוהר

New member
עונה

שמלה- 9 נעליים- 5 (שונאת נעלי שפיץ) איפור- אי אפשר לראות בתמונה הזאת את האיפור בשביל לדרג אותו כ"כ... ואני גם ככה לא מבינה בזה
פוזה- אממ הכוונה באיך שהיא עומדת וזה?.. 6, כי בתמונה הזאת יצא לה עקום. שיער- 10 סה"כ-9 (חח למרות שיש פה פעמיים 6 ו5)

matron

New member
עונה ../images/Emo136.gif

שמלה- 10 אני ממש אהבתי את השימלה! נעליים- 10 איפור- 7 אם היא הייתה שמה אודם בצבע אדום 'צועק' זה היה יותר יפה, וצלליות כהות. פוזה- 10 שיער- 9 סה"כ-10, אני אוהבת את הבחירה של השמלות של בר!

למעלה