משחת שיניים לנוטלים רמדי

משחת שיניים לנוטלים רמדי

שלום ידוע שאלו הנוטלים רמדי (תרופה הומיאופתית) לא יכולים לצרוך מנטה,נענע,פפרמינט,מניטול וכדומה משום סוג ובשום מינון לתקופה ארוכה (אני מעדיפה מעבר לשלושה חודשים כי כבר קרה שטיפול נפסק אחרי שהשתמשתי בטעות במשחת שיניים רגילה). אשמח לדעת האם קיימות משחות שיניים לא רק לילדים, שלא מכילות שום מנטה או נגזרותיה (בינתיים משתמשת ב"טום וג'רי" ותחושת הניקיון לא משהו). אם קיימים גם מי פה כאלו - אפילו יותר טוב. תודה

שאלה נוספת - בעיות גדילה (לא קשורה)

אחותי בת 9. אובחנו אצלה בעיות גדילה: גדילת יתר של העצמות ביחס לשאר הגדילה. מסתבר שזו תופעה שנפוצה אצל ילדים בעלי משקל גבוה מהנורמה, שבה העצמות גדלות ומתפתחות כשל אדם בוגר, מה שעלול ליצור בעיות גדילה בהמשך (בד"כ גובה נמוך, דווקא - פגיעה בצמיחה.) הטיפול שהומלץ ע"י פרופסור הוא בקרה על התזונה (להוריד מתוקים, וכ'ו - או בשם אחר, דיאטה מבוקרת), שילוב פעילות גופנית וטיפול בתרופה (הורמון? אני מניחה שכן) שנקראת דקאפפטיל. כרגע הוחלט (ע"י ההורים) שלא תיקח את התרופה מאחר ומדובר בהורמונים. כמטופלת בתרופות הומיאופתיות זה שלוש שנים, אני יודעת שיש להם טווח השפעה רחב. שאלותי: 1. האם ישנה תרופה הומיאופתית שיכולה להתאים באופן ספיציפי לבעיות גדילה ? הנ"ל נגרמו כנראה מאחר שאחותי שוקלת מעל לממוצע. (לא חושבת שיש סיבה גנטית, אם כי קיימת בעית צמיחה אצל אח אחר). 2. האם כדאי, להשתמש בהומיאופתיה כעזר, למשל לאיזון התיאבון ? 3. האם כדאי לשקול הומיאופתיה בכלל? מאחר ומדובר בילדה, יהיה קשה ללמוד את הטיפוס ומכלול האופי, והטיפול האיטי יכול בסופו של דבר לגרום לנזק מאחר ולא בוצע טיפול אחר, מהיר יותר. מאידך אני יודעת שילדים מגיבים לטיפול טוב יותר, אם הותאם נכון. 4. האם כדאי לשקול טיפול משולב בהומיאופתיה ורפואה משלימה אחרת ? למשל רפואה סינית? או אולי טיפול קונבנציונלי לא חודרני (למשל פסיכולוגית ילדים, או משהו בסגנון, שאולי יכולים להועיל). אנא קחו בחשבון שחייבים לראות תוצאות במהירות, או מגמה, מאחר וגיל ההתבגרות בפתח והזמן קצר לטיפול בבעיות מסוג אלה - בנוסף, אם לא יהיה טיפול יעיל עכשיו ייגרם נזק שלא ניתן לתיקון. תודה שוב

נושא הגדילה נכון גם לפורום הזה

שהינו ינוקא. נקווה שבעזרתך ובעזרת השם שיגדל ויצמח בקצב הנכון. 1) בדרך כלל התשובה הקונבנציונאלית למצב כזה הוא הורמונלי, כפי שציינת. טיפול כזה הוא פלישה אל קודשי הגוף וכפייה של תהליכים שלא ברור מה התועלת או הנזק האמיתיים שבחובם. 2) יש תרופות הומיאופתיות ספציפיות לכל מיני בעיות אבל זו הומיאופתיה נפסדת מפני שהיא פועלת בדיוק כמו רפואה קונבנציו ולמעשה מבודדת את הבעיה מכל הגוף ומחמירה את הסכסוך הפנימי. זה כמו להעלות אדם אחד על כמה אוטוסוסים בו זמנית.גם תרופות הומיאופתיות יכולות לדכא תהליכים. ומה שעושה טוב יכול לעשות רע, אחרת אין בו כלום. לדעתי עדיף טיפול כימי מאשר בהומיאופתיה שאינה קלאסית. הטיפול הנכון תמיד חייב לקחת בחשבון את כל האדם, והתרופה צריכה להתאים לכל המבנה. 3) יתכן מאוד שיש השפעה מורשת, ובמקרה שלך אכן שמתי לב שציינת את מצב אחיך בהקשר לאלידל. 4) כדאי תמיד לשקול הומיאופתיה ולכל אדם. גם אוטו זקוק לכיוונים ותחזוקה מעת לעת, שלא כל שכן, בן אדם שהינו מורכב הרבה יותר, וגם לבעיה של תאבון. 5) הכי טוב להתחיל את הטיפול בילדות. ומעת לעת להתאים את התרופה לנסיבות שעולות. הטיפול ההומיאופתי אינו תכוף ( אולי רק בתחילתו ) וברוב המקרים לאחר היציאה לדרך הקשר עם ההומיאופת נשמר לאורך שנים. יש מטופלים ששבו אלי לאחר שנעלמו לשנים, וזה בסדר גמור. בדרך כלל אני שומע עליהם דרך מטופלים שנשלחים על ידם. אחלה ככה צריך להיות. 6) בעיקרון הטיפול ההומיאופתי הוא מהיר ועמוק מאוד. ומרפא מיומן והגון יודע מתי להתערב ומתי לסגת, זו דינמיקה. 7) אפשר לשקול גישות אלטרנטיב אחרות, אבל האידיאלי לא לרקוד על שתי חתונות. לעיתים אין מנוס מכך בעיקר כשמדובר מחולים המטופלים בתרופות כימיות ובאופן כרוני ( לב, לחץ דם וכדומה ). המטרה לרדת מהן כאשר מתבסס מצב בריאותי סביר, ובתיאום עם הרופא. הומיאופתיה קלאסית וטיפול פסיכולוגי נחשב בעיני לשילוב מוצלח מאוד. 8) לא תמיד הדינמיקה והגוף מתחשבים ברצונות שלנו ולכל דבר ולכל אחד יש את הקצב שלו. אין טעם לעמוד עם "אקדח על הרקה" וללחוץ. גם ככה המערכות רצות מהר מידי, כאילו להספיק, לגדול ולהתבגר בטרם עת ( נושא הגדילה ). כיאולו שרק אם אהיה גדול או אראה גדול אשרוד את החיים, אני נותן לך רמז עבה וכיוון מחשבה, אולי משהו עומד מאחורי זה. עליכם לשאול את עצמכם. יתכן שכאן נעוצה הבעיה, ואם כן התרופה ההומיאופתית צריכה לענות על הסוגיה של " למה אני צריך להתבגר טרם זמני
" אני מקווה שתשובותי מספקות. חזרי אלי. אלישוע.

../images/Emo140.gifשלום לצופה מן הצד, לא מן הנמנע

שתהפכ/י למשתתפת מן המניין, אתם מוזמנים. ניתן להשיג משחת שיניים הומיאופתית בבית המרקחת ההומיאופתי שם רכשתם את התרופה. יש בכמה טעמים והן מאוד מומלצות. כמו כן קולגט אדומה יכולה להתאים. לפי נסיוני כל תהליך נעצר בנקודה מסויימת וזהו הזמן שבו המרפא צריך לעשות הערכה לגבי ההמשך. זה קורה עם או בלי מנטה וזה מהלך תקין. תהליך הריפוי משול לנסיעה מיעד אל יעד, מהשולים אל המרכז ולעיתים יש להחליף "קו נסיעה או לתדלק" ( תרופה חדשה או חזרה על הקודמת ). נדיר שתהליך יעצר או ימנע בגלל שימוש בכל הנ"ל ואם קרה דבר מסוג זה, ההומיאופת שלכם צריך לעשות הערכות. מקווה שסיפקתי תשובה. לילה טוב ובהצלחה. אלישוע.

היי אלישוע, תודה על התשובה ותגובה

התרופה הראשונה שקיבלתי *באמת ובתמים* הפסיקה להשפיע (השפעה מאוד פיזית ומורגשת הייתה לה) מיד בבוקר לאחר הצחצוח (בערב). לכן מאז אני נזהרת מאוד. לצערי (אבל אני מניחה שלטובתי) ההומיאופת שלי החליט להמשיך ולפתח את התרופות בהתאם למידע נוסף שנתתי לו, בינתיים אף תרופה לא חזרה על האפקט המרשים של הבעיה שלשמה באתי - מצד שני, הטיפול הוא עמוק ונפשי יותר, וכעת גם משולב עם טיפול BOWEN. אדווח לכם על תוצאות אם תרצו, אני תמיד ממליצה בחום על הומיאופתיה מאז ההתנסות הראשונה והמוצלחת שלי.

../images/Emo42.gif בוקר טוב לצופה

bowen בוהן. אומרים שבבוהן נמצא הרצון. אולי בגלל זה האצבע הזו נקראת בו הן. שמעתי דברים טובים על השיטה הזו. יש לי חבר קולגה שמטפל בשיטה הזו. אני טרם התנסתי. תודעה רבה לך. אלישוע.

נשמח לדעת. אבל אולי קודם ספרי

מהי הבעיה שבעתיה פנית לקבלת טיפול. והאם הוא קלאסי. ותודה לך על המלצותיך. ישר כוח. אלישוע.

למעלה