משחררת קיטור לפני השינה

משחררת קיטור לפני השינה

חזרנו מהפסיכולוגית. כן כן צריך להכין את הילדים, כנראה עוד חודשיים אמא סוף סוף עוזבת את הבית איתם-כמובן. איך כל פעם... המפגשים איתו- מוציאים לי את כל הרוח מהמפרשים, מוציאים אותי מהכלים, מוציאים מדעתי. אני לא יכולה לשמוע אותו יותר,לא יכולה לשמוע את קולו. יושב לו בנחת,בשלוה מדבר בצורה מתנשאת כאילו כאילו רק הוא שמחליט, רק הוא שיקבע ,על פיו יפול או יקום דבר. רק על פי תנאיו, איך זה שידו על העליונה? אז היום פשוט התפרצתי ובאילו המלים השתמשתי: אתה יכול להמשיך להתנשא ולאיים לומר שכן אצא, לא אצא מהבית,שהתהליך יתקדם לא יתקדם.... אבל אני- מרגישה על הגובה כי אני החלטתי להתגרש ממך,ואני כ"כ שלמה עם החלטתי-וזה נותן לי כח . אז תמיד הוא נואם ומבזבז את רוב הזמן....(שיחפש לו ספה אחרת לפרוק) ובסוף...בסוף הפגישה מצליחים סוף סוף להגיע לעיקר-הילדים. אין מה לעשות, כדי ללמוד כיצד להכין את הילדים, צריך לשלם את המחיר. עיפה,מותשת...הולכת לישון אז לילה...

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום גרושים\גרושות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

ליל מנוחה

חבל לי שכך עובר עליך היום את מזכירה לי נשכחות אך אפשר אחרת ואנני בטוחה שלזה יש לך חשק אך אם אתן לך לראות דרך ההסתכלות שלי כי הדרך הזו עזרה לי בהרבה מצבים אני מאמינה שאת הבעל שלך לא הכרת במקרה הסיפור שלי ארוך אך אקצר שניכם נפגשתם למטרה משותפת להעביר מסרים בהם למדתם וצמחתם ותפקידכם הסתיים ופניכם מיועדים למשהו אחר כן,אני חושבת ששום דבר לא מקרי לא בחרנו את הורינו ולא נבחרנו ע"י ילדינו את רק יכולה לראות שנסגרת אומנם דלת אך עומדות להפתח לפניך המון אפשרויות אין טעם לכעס ומריבות אם תצליחי לסיים זאת עם חיוך לא תאבדי את עצמך ותפחיתי תסכולים מנפשך ומילדייך מה שצריך לקרות יקרה אם נרצה או לא נרצה אך נוכל לעשות זאת נעים יותר מחזיקה לך אצבעות אילנה

למעלה