משחק עצמי

כוכבית 1

New member
משחק עצמי

נעמדת מולך, בעיני מבט מפתה ומלא משמעות. אתה שולח יד, מנסה לגעת בי. מורידה את ידך, מצמידה את שתי ידיך לצידי גופך. אתה מנסה למחות, "ששששששש...", אני מניחה אצבע על שפתיך, "אתה לא מדבר ולא עושה כלום עכשיו". מלטפת ברכות את פניך ואת ראשך, מרפרפת עם שפתי על שפתיך, שולחת לשון מתגרה ומיד לוקחת אותה בחזרה, לא נותנת לך להגיב. מעבירה את ידי באיטיות על גופך, מגיעה אל קצת החולצה ומסירה אותה מעליך. הידיים חוזרות לטייל על החזה החשוף, יורדות לאט בליווי השפתיים אל הבטן ואל שיפוליה. מדלגת בהפגנתיות על אזור החלציים שלך, אוחזת בך ומושיבה אותך על הכורסא. מתיישבת על ברכי לרגליך. חולצת את נעליך, מסירה את גרביך. לוקחת רגל אחת בידי, מלטפת אותה, ומכניסה אצבע אחר אצבע אל פי ביניקה עדינה, מנשקת את גב כף הרגל ומניחה אותה על הרצפה. עוברת לרגל השנייה ומטפלת גם בה, שומעת את האנחות השקטות שלך, מרימה מבט ונהנית לראות את עיניך עצומות, את שלוות פניך. ידי מטפסות במעלה הרגליים, מלטפות, מרגישות, מרגשות ככל שעולה אל פנים הירכיים שלך. ושוב בהפגנתיות מדלגת על התפיחה שבמכנסיך. פותחת את החגורה ואחריה כפתור ועוד כפתור, אתה מרים את ישבנך ונותן לי להוריד את המכנסיים, נשאר עם הבוקסר. הידיים שלי שוב עולות נכנסות אל תוך הבוקסר מלמטה, האצבעות שורטות בקלילות, חולפות בריפרוף על ביצים שלך, האנחות שלך מתחילות להיות יותר קולניות, מרטיבות אותי. אצבע משרטטת את קו התחתונים, נכנסת לא נכנסת, נוגעת לא נוגעת. מורידה ממך את התחתונים, מגלה לאויר העולם את הזין היפה והזקור שלך. עוטפת אותו עם השפתיים, מכניסה את כולו אל תוך פי, מוצצת, יונקת פעם אחת בלבד ומוציאה אותו מפי. אני מתרוממת, מותירה אותך ישוב ערום ומצפה על הכורסא. אתה מנסה למחות על הנטישה הפתאומית ואני חוזרת להשקיט אותך, "ששששששש....עכשיו רק אני." אני עומדת מולך, מתחילה להעביר את ידי על פני גופי, מזיזה את הגוף באיטיות ובחושניות מתגרה. פותחת את מכנסי הג'ינס שלי ומורידה אותם לאט, חושפת את החוטיני הרטוב. ממשיכה לנוע מולך, מעבירה ידיים על השדיים הנתונים עדיין בחזייה ומכוסים בחולצה צמודה. מורידה את החולצה, הגוף שלי נע מעצמו, יד אחת נשלחת לליטוף גבעת האהבה מעל לתחתונים, יד שנייה חודרת לתוך החזייה. אני מרגישה את גופי מתחיל להגיב למגע העצמי, מתגרה בך ומתגרה בי, פוקדת על עצמי להישאר בשליטה, לא למהר. מפנה אליך את הגב ופותחת את החזייה, מורידה את הרצועה מכתף אחת ומכתף שנייה, מסתובבת אליך וחושפת את השדיים מול עיניך. אתה בולע אותי במבטיך, אני כמהה למגע הידיים שלך על השדיים, כמהה לשפתיים וללשון שלך על הפטמות. ניגשת אליך, מחזיקה את הידיים שלך על הכורסא ומקרבת את השד אל פיך. השפתיים שלך עוטפות את הפיטמה ביניקה מלאת תאווה, הלשון שלך מסתובבת סביבה ועל קצה הפיטמה, השיניים שלך נושכות קלות. מוציאה את השד מפיך ומכניסה את השני לקבלת תשומת לב זהה. מתרחקת ממך משאירה אותך (ואותי...) צמא לעוד.

כוכבית 1

New member
משחק עצמי (המשך)

מורידה מעלי את התחתונים חושפת בפניך כוס מגולח, בדיוק כמו שאתה אוהב. הידיים שלי יוצאות לריקוד על פני גופי הערום. מלטפת את השדיים, כל יד אוחזת שד, תופסת פיטמה עם האצבעות, ממוללת אותה, צובטת. מרימה את השד, מכופפת את ראשי ומוציאה את הלשון. מלקקת את הפיטמה.... יד אחת נשארת לפנק את השדיים, כשהיד השנייה יוצאת למסע מענג מטה מטה. העיניים שלי נעצמות, אני מתמסרת לתחושת העונג, פוקחת אותן שוב כשאנחה חרישית מגיעה מכיוונך. אני ניגשת אליך, מרימה אותך מהכורסא. אתה כבר בטוח שמותר לך לגעת ואני ממהרת להעמיד אותך על טעותך. אני בסך הכל מקרבת את הכורסא אל המיטה...מסדרת אותה בנקודה נוחה ומושיבה אותך בחזרה. מסדרת לעצמי כמה כריות ומשתרעת עליהן. מחזירה את הידיים לטיול על פני הגוף, השדיים, הבטן. מפסקת את רגלי ונותנת ליד לגלוש אל עבר מרכז התענוג. מעבירה את כל האצבעות מחור התחת שלי כלפי מעלה באיטיות, דרך השפתיים אל הדגדגן, ומחזירה אותן באותו מסלול חזרה. מכניסה אצבע אחת אל תוך הכוס הרטוב שלי, מוציאה אותה ומביאה אותה לתוך פי, מלקקת ומוצצת את האצבע, מתענגת על הטעם, מסניפה את הריח. מציצה לעברך, יודעת שכל כך היית רוצה לטעום עכשיו בעצמך, רואה את היד שלך מלטפת באיטיות את הזין. בעזרת יד אחת חושפת ומגלה את הדגדגן, ואצבע היד השנייה מסתובבת סביבו במעגלים. הריגוש שלי עצום, יודעת שלא יעבור זמן רב עד לפיצוץ...מתאפקת...מחדירה אצבע לתוך הכוס, ועוד אחת, ועוד אחת...מזיינת את עצמי עם האצבעות. נאנחת ומתפתלת על המיטה, מדי פעם שולחת יד אל השדיים, מועכת, צובטת, מגרה את הפיטמות. מרגישה אותך, את המבט הטורף, מרגישה את התשוקה שלך חודרת דרך העור שלי. רואה אותך מאונן מולי, היד שלך עולה ויורדת על הזין. נאבק בעיניים שלך שרוצות להיעצם מעונג, משאיר אותן פקוחות, שלא לפספס את התמונות הרצות מולך. זה מעורר אותי יותר, אני עוצמת את עיני ומתמכרת לתחושות. יד אחת בתוכי, מזיינת, אצבעות היד השנייה חוזרות אל הדגדגן שלי. מרגישה את הבטן שלי מתערבבת בעוצמה הולכת וגדלה, גלים של עונג מתחילים לעטוף אותי. הגוף שלי מתפתל כמו נחש על המיטה, האנחות שלי מתגברות ואז....אתה שומע אותי נאנחת בצעקה גדולה, הגוף שלי רועד כולו בגמירה ארוכה. גלי העונג שוטפים אותי כמו סערה בים, מתנפצים אחד אחרי השני אל חוף חשוף. אתה מתבונן, מנסה להחליט אם לגשת אלי, רוצה לאסוף אותי אליך בחיבוק, רוצה ללטף את ראשי ואת פני, רוצה לנשק - כמו שאתה אוהב לעשות בכל פעם שאני גומרת. אתה מתחיל להתרומם מהכורסא, אבל אני מסמנת לך להישאר בצד ולהתבונן עד הסוף, עד לרגיעה, עד שנשימתי תחזור לסדרה, עד שגלי הצונמי ייעלמו. אני שוכבת עוד כמה דקות על המיטה בעיניים עצומות, וכשחיוך מרוצה ומסופק עולה על פני אתה מבין שאפשר להתקרב. נשכב לידי ונותן לי להיעלם בתוך חיבוק ארוך. "אתה חושב שזהו?, יש לך טעות, זה היה פרומו למה שהולך לקרות היום..."

מ ת ענגת

New member
זה... זה היה... נו תראי בעצמך...

הוא עומד מולי, הזין שלו מול שפתיי נוגע בהן כל פעם שהיד שלו מעלה אותו אליהן, ואני בחולצה משוכה למעלה מלטפת את צחור שדיי ומביאה את הפטמה הזקורה אל שפתיי, משגעת אותו לגמרי, רואה איך הזיין היפה שלו זקור בין שתי כפות ידיו, תופח ומתמלא וכשאני מרטיבה אצבע שוקקת בעסיס תשוקתי אליו ומביאה אותה אל פי לאט לאט עד שהיא נעלמת הוא מתפוצץ בין השפתיים שלי שכבר לא מוצצות שום אצבע

blackwedding

New member
עוד אחד ללא כותרת...

מתעורר הפוך, חושך בחוץ, מנסה להיזכר איפה אני, איפה את, למה את לא כאן במיטה... הפה יבש, הגוף חלש, אבל הזין עומד זקוף; אז זה מה שהעיר אותי?! חושב לעצמי, החרמנות אלייך, התשוקה הזאת שבוערת לי בגוף, התשוקה אלייך, אל הביחד שלנו...; זקוק לך עכשיו כלכך , זקוק כמו אוויר לנשימה, שולף בקבוק מים ומרטיב את הגרון, חבל שזה לא נוזלי התשוקה שלך שזורמים לי בגרון... רוצה להתקשר, ללחוש לך שאני אוהב אותך, אני צריך אותך, רוצה אותך איתי, רוצה את החיבוק האחה, רוצה את השפתיים שלך, את הידיים שלך שיעירו כל תא בגופי העייף, התשוש... רוצה שתשמעי את התשוקה שלי בקול שלי, שתרגישי אותי מתייסר מחסרונך, שתשמעי אותי קורא בשמך, מבקש שתגעי בי, מבקש אותך, קורא בשמך בגניחה, לחישה, צעקה... קורא בשמך בחושך הזה שנפל עליי ופירק את האיזון הזה שהיה חלק ממני, חלק מהחיים שלי, חלק ממך... מחזיק את עצמי, לא להתקשר, לא להעיר אותך בשעה כזאת; את חייבת לישון, לנוח, אני מנסה לשכנע את עצמי... אוסף את עצמי למחשב, עובר על ההודעות שלך, עובר על כל המילים שלך; אלה שנכתבו לי, אלה שנכתבו לפניי, אלה שנכתבו והכאיבו לי כלכך, שגרמו לי להתפרק לרצות לברוח רחוק ממך... מנסה להרגיש אותך, את כולך, את התשוקה שלך, את האהבה שלך, את הקסם הזה שעובר ממך אליי, שמחייה אותי כל פעם מחדש. הגוף שלי בוער, הראש מלא במחשבות, זכרונות, טעמים, כאבים.... מלא בך, אהובתי, את ממלאת אותי, את גופי, את נשמתי, רעב אלייך... מרגיש את הלב שלי פועם בטירוף, מרגיש את החרמנות אלייך, את התשוקה למגע, לחיבוק, נשיקה, מציצה, זיון; מרגיש שאני צריך אותך כאן צמוד, שתחזירי לי את הכוחות שנעלמו לי מהגוף, שתחזירי לי את האיזון שאבד... נשכב על המיטה, מלטף את הזין הלוהט, שרעב לשפתיים שלך, לרטיבות המתוקה שלך... רואה אותך מולי, מרגיש אותך מפעפעת לתוכי; את נוגעת בי עכשיו, מלטפת, מנשקת, מוצצת, מעלה את סף החרמנות שלי... הליטוף הופך לשפשוף מהיר וחזק של האיבר המזדקר, העיניים נעצמות חזק, נאנח, מתפתל, לוחש את שמך, לוחש וגונח, מרגיש את הדמעות מתחילות לזלות על פניי וזה מדרבן אותי לאונן יותר מהר ויותר חזק, לגנוח, להשתולל, כאילו אני לא לבד, כאילו זו את, בכבודך ובעצמך, בשר ודם, את שגורמת לגוף שלי לאבד שליטה, להתמסר לתשוקה עצומה... יד אחת על הזין, משפשפת והשנייה על הביצים, הראש מתוח אחורה, הגוף רועד, בוער, הקול החנוק זועק תשוקה חסרת מילים; מרגיש איך הביצים שלי משחררות את ריבת האהבה שמתפרצת בעוצמה ומובילה אותי לטירוף חושים אחד גדול... ממשיך לאונן, ממשיך לרעוד, אני בטוח שהיית רוצה לראות אותי ככה, לשמוע אותי עכשיו... מחזיק את הזין, הצמוק, הרטוב... מסדיר נשימה, מרגיש את הדמעות על הפנים שלי, מרגיש את השפיך על הבטן שלי, מרגיש את הלב פועם, מרגיש את הגוף עייף, כבד, מרגיש אותך...

כוכבית 1

New member
עוד מעט

עוד מעט אכנס למיטה ואקח את הטלפון איתי... מחכה לרגע בו נמשיך, בקולות שקטים ובוערים מתשוקה, לבנות את הפנטזיה. מחכה לשמוע את הקול שלך שמעיר בי כל נים ונים. מחכה לשמוע את הגניחות השקטות והמתעצמות שלך, כשקולי מספר לך בלחישות רועמות כיצד אני נוגעת בך...כיצד האצבעות שלי מפלסות דרכן אל המקום היחיד בגופך שיכול להכיל אותן בעונג שכזה... מחכה לשמוע כיצד אתה נוגע, מלקק, מנשק, יונק, מענג אותי. מחכה להגיד לך באוזן עד כמה אני אוהבת אותך, עד כמה אני צמאה וכמהה למגע.. עוד מעט, רק עוד קצת...נמשיך לבנות את הפנטזיה שתוגשם בקרוב..כל כך קרוב.. אוהבת
לילה טוב (הו, וכמה שהוא טוב..)

blackwedding

New member
עוד מעט

הגוף שלי עוד בוער מאתמול בלילה, בוער בזכותך, צועק את השם שלך, רוצה אותך, רוצה לתת לך לגעת כמו שרק את מסוגלת, לתת לך להוציא ממני שאגות תשוקה בלתי מרוסנת, לתת לך לענג אותי... אני עדיין שומע את הקולות שלנו, קולות לוחשים, גונחים, מתענגים, סימפוניה של תשוקה, של אהבה עצומה, של געגוע... עוד 31 שעות, שעות אירונות של געגוע, של חרמנות עצורה בגוף...

bugbuster

New member
נו, ראיתם? פרומו. פרומו, מההה ../images/Emo35.gif

טופפ, נחכה אלא מה.

למעלה