משחק חדש

MoRaN SeM

New member
../images/Emo45.gif

נראה לי גם שלא צריך להתרכז בו ובנשאה אליו, אלא בריהאנה ובהחלמה שלה.=)

ממש לא..../images/Emo4.gif

זה הדבר הכי לא שפוי שבעולם..ואנשים כאלה צריך לשנוא.. ואולי זה קצת ילדותי המשחק הזה..אבל זה היה רק כדי להראות לכולם כמה אני שונא תבנאדם הזה!

gal shameless

New member
אני גם לא מתתי עליו אף פעם אבל

המשחק הזה די מוגזם..אתה אפילו לא מכיר אותו...ובאמת,אתה צריך להתרכז בריהאנה ולא במי שעשה לה את זה כי הוא לא שווה להתיחסות.

מקנזי1

New member
...! ממש ממש לא הצדקתי אותו ../images/Emo2.gif

אני חושב שהוא עשה דבר נורא...ובהחלט פלילי, שלא לדבר על 'לא אנושי', 'לא מוסרי' וכד'... אבל אני לא שונא את הבנאדם... אני מזדעזע לשמוע ולא מבין אותו וכן במובן מסוים 'כועס' עליו, שלא נדבר על המחשבות של...'מה עם ריהאנה, היא בסדר ומה הנזק שהמאורע [שלא נדע אם זה מאורעות ולרגע זה מדובר במקרים רבים ולא יחיד
] אבל שנאה זה רגש שלא צריך לזרוק לאוויר ככה סתם...רק אמרתי

JoNy Boi

New member
ואני בהלם שאתה אומר שהוא נסחף!!

גאד, זה פושע עבריין שמקבל זמן מסך לא נורמלי ב-MTV, פרסומות עם ילדים בטלוויזיה האמריקנית ושירים ברדיו- וזה לא נתפס שעבריינים נחשבים לכוכבים בהוליווד ולמושא הערצה של ילדים.

מקנזי1

New member
קרא את ההודעה מעלייך ../images/Emo8.gif

הוא בהחלט הרס את הקריירה שלו שלא נדבר על הערך המוסרי שלו ואיך שיסתכלו עליו [וכמובן איך הוא אמור להסתכל על עצמו...]...

../images/Emo207.gif כריס מתנצל ונושא את שם ה' לשוא

הבחור מתנצל מאוד על מה קרה.. הוא אומר כי הפרסומים האחרונים שקריים והוא מנוע מלדבר עקב החקירה המשטרתית.. "הכומר,הוריי והמשפחה הקרובה שאוהבת אותי איתי,ובעזרתם ובעזרת אלוהים אהיה אדם טוב יותר.." מה שאומר-שהוא לא פעם ראשונה היה אלים כלפי ריהאנה.. נראה לי באמת התשורת מאוד ניפחה.. אחרת למה לא פרסמו תמונות?!![אלא אם כן גם על זה המשטרה אסרה]. למרות שאני לא כזה מעריצה של שניהם אשמח לסיפור המלא חחח

JoNy Boi

New member
בטח שהוא מתנצל

כל הקריירה שלו בזבל, וזה לא יעזור לו להתנצל כי זה פאקינג כתם מה שהוא עשה. ומה בדיוק התקשורת ניפחה? את הפצעים בכל הגוף שיש לה? פשוט תגידי לי אם זה נשמע לך הגיוני..

אני מאמינה שהכה אותה ואכן גרם לה לפצעים

אבל לכי תדעי מה באמת קרה.. חוצמזה שאין תמונות ולא נרהא לי שלא יפרסמו אותן.. [אלא אם כן יש צו שאוסר על כך]..

בטח מתנצל,בגלל זה החרימו אותו תחנות הרדיו

ברור שהוא יתנצלללל... כל תחנות הרדיו החרימו אותוווו(בחול) שונאים אותווו נו בטח שהוא יתנצל. שיתנצל בפני ריהאנה ולא בפני הכומר.חמור

כי הוא ירד רמה

ברגע שבו עשה לריהאנה דואט עם כמה חפצים. אין לי מושג מה בדיוק הלך במריבה הזאת.

למעלה