משחק חדש: "מה אתם רוצים?"

osh360

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo182.gif

יפה../images/Emo45.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

אני מתה על סיפורים כאלה חחח את יכולה לכתוב סיפור משלך ולפרסם אותו פה. יוו נזכרתי עכשיו בחפר"י!
|נוסטלגיה| כמה זמן לא פתחו כזה שרשור!

Cande14

New member
ואווו בראבו בראבו

איפה מחיאות הכפיים חח.. ממש ריגשת אותי ,את יכולה להיות תסריטאית בעתיד זו ממש טלנובלה . וממש ריתקת אותי כל יום תכתבי סיפור

Cande14

New member
בדיוק חחח

פעם בשבוע יהיה שעת סיפור עם עדי זה יהיה סיפורים בהמשכים. ואני הכי רצינית שיש

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifחחחחחח../images/Emo6.gif

אנחנו רגילים כבר מהבנים חחחחחחח

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה הזויייייייי חחחחחחחחחח אהבתייייייייייייייייי

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifאת צריכה שיהיה משהו בתוכ

בתוכן.. איקון אחד לפחות או 10 תווים(אותיותוכזה)

עדיD

New member
הודעה חשובה!!!הסוף של דייגו ורובר

רובר חזרה לבי"ס.@ היא שמעה שדייגו מרד בלאון כדי להגיע אליה אז היא נישקה אותו נשיקה ענקית והתאהבה בו עוד יותר! דייגו הוציא את האמת לאור שבוא אביו הוא פושטק חח לאון נכנס לכלא הוא קיבל את כל הכסף של אביו אז הוא סכר לו ולרוברטה דירה. דייגו הפסיק לצאת עם פרגיות ויצא רק עם רוברטה הם לא רבו אפילו פעם אחת כי הייתה להם אהבה טהורה@ כעבור 8 חודשיים רוברדה הייתה בדירה שלה ושל דייגו היא הרגישה צירים! ודייגו טס אליה והביא אותה לבית החולים דייגוחיכה בחוץ וחיכה וחיכה עד שיצא אליו דוקטור ואמר מזל טוב! דייגו רץ לתוך המחלקה וראה את רוברטה מחזיקה בידיה תינוקת קטנה! דייגו חייך וירדה לו דמעה הוא ממש אהב אותה רובר אמרה אתה תבחר את השם! דייגו חייך ואמר נקרא לה דולסה כי היא מתוקה בדיוק כמו אמא הם התנשקו ואחריי שרוברטה שוחררה מבית החולים הם התחתנו! סוף טוב לזוג מושלם!

osh360

New member
אני נקרעת מימך../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo182.gif

קודם כול:פושטק
פרגיות..חחחחחח אהבה טהורה..חח רוברדה..חחחח וקוראים לה רוברטה לא דולסה..חח סתם..חיחי

Cande14

New member
חחחחחח

אני מתפוצצת פה פרגיות חחחח ענק ורק תארי לך תינוק מדולסה ודיאגו איזה תינוק מושלם ויפיפה יצא להם

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

את הזויההה חחחח אהה ודרך אגב.. שזוג לא רב זה לא טוב
חחחחח

למעלה