משחק החיים - הפורום הרשמי בתפוז

משחק החיים - הפורום הרשמי בתפוז

הי מתוקים!!! התגעגעתי!!! אני מזמינה אתכם לפורום החדש בניהולי!!! לאור געגועי הרבים לטלנובלות ולעובדה שסוף סוף אני עוסקת ב... לירון וייסמן!!!
אני מזמינה אתכם לפורום הרשמי של "משחק החיים" שנפתח בתפוז. משחק החיים משודרת בימים אלה ב - HOT VOD ואם ממש תרצו ותתנהגו יפה... אנחנו נוכל לארגן לכם גם אירוחים... וכל מיני דברים מטורפים שבטח קורים רק באתרים ששמם...
נתראה בפורום!

shirkan21

New member
ישששששששששששששששששששששששש

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? אירוחים??? כן!!!!!!!!!!!!!!1 אני רוצה אירוחיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!! את חייבת לארח את ארז חסון!!!!!!!!!!!!!!!!
רק אל תארחי את ליה למה פאדיחות אם היא תבכה...

אין סיכוי...

אפילו לטב"ע לא המתכרתי יותר מלקולה
ותכלס משחק החיים של כזה מלהיב ממה שראיתי... אבל אני באמת צריכה לראות עוד פרקים כדי לדעת.

../images/Emo79.gifהייתי בטוחה שכתבת מולקולה../images/Emo122.gif

כימיה משפיעה עליי
האהאהאהאהאה כפירני כפירני כפירני
#$%^& הקטע הכי טוב בפרק עכשיו

תמרוש5

New member
אבל אם הקולה לא קרה אז זה לא שווה!

אז תלכו לחפש בעוד חנוד.. ובוע דחנות כי גם בזאת אין.. וא תבואו ותבקשו מהמוכר 100 בקבוקי קולה שיסתפקו אותנו

תמרוש5

New member
שיגעתן אותיייי

זה היה כ"כ
!!! באמתת כלשניה לחנות אחרתתת
חהחהחהחה זוג מכורות מודה שגם אני

למעלה