משחק ההימורים UFC 98

משחק ההימורים UFC 98 ../images/Emo103.gif

אני מזכיר את החוקים עבור חברי הפורום החדשים: 1- ניתן להמר על כמה קרבות שרוצים. 2- על כל ניחוש נכון של המנצח בקארד הראשי ניתנות 10 נק' ועל טעות 10- ניחוש נכון של קרב בקרבות המקדימים מזכה ב5 נק' וטעות 5- נק'. 3- גם בראשי וגם במקדימים, ניחוש נכון של הדרך שבה מושג הניצחון (החלטה\הכנעה\KO) מזכה בנק' 1. אין הורדת נק' על טעות. UFC 98: אבנס נגד מאצ'ידה 23/5/2009- לאס וגאס, נבאדה הקרבות המקדימים: לייטווייט: ג'ורג' רופ (4-8) נגד דייב קפלן (2-2) וולטרווייט: יושיוקי יושידה (3-10) נגד ברנדון וולף (3-7) לייטווייט: פיליפה נובר (1-1-5) נגד קייל ברדלי (6-13) מידלווייט: אנדרה גוסמאו (1-5) נגד קריסטוף סוזינסקי (1-8-17) הביווייט: טים האג (1-9) נגד פאט ברי (0-4) וולטרווייט: כריס ווילסון (5-14) נגד ברוק לארסון (2-25) הקרבות המרכזיים: מידלווייט: אקסאבייר פופה פוקאם (10-20) נגד דרו מקפדריס (5-7) לייטווייט: שון שרק (1-3-33) נגד פראנקי אדגר (1-9) מידלווייט: דן מילר (1-11) נגד צ'יל סונן (1-10-21) וולטרווייט: מאט יוז (7-42) נגד מאט סרה (5-9) תואר הלייט הביווייט: ראשד אבנס (1-0-13) נגד ליוטו מאצ'ידה (0-14) שיהיה בהצלחה!

הימורים

אבנס - TKO, אחד ההימורים הכי קשים אי פעם. אני לא אהיה מופתע משום תוצאה. חוץ מהכנעה של אבנס
יוז - החלטת LNP מילר - החלטה שרק - החלטה פרופסור - TKO כריס ווילסון - TKO בארי - TKO סוזינסקי הכנעה

kingdragon

New member
מהמר

ראשד אבנס נגד ליוטו מאצ'ידה (ליוטו נוקאאוט) מאט יוז נגד מאט סרה (יוז הכנעה) שון שרק נגד פראנקי אדגר (שרק החלטה) אקסאבייר פופה פוקאם נגד דרו מקפדריס (פופה פוקאם נוקאאוט) כריס ווילסון נגד ברוק לארסון (כריס הכנעה)

Rapid נאור

New member
הימורים

לייטווייט: ג'ורג' רופ (4-8) נגד דייב קפלן (2-2) חרא קרב. קפלן החלטה וולטרווייט: יושיוקי יושידה (3-10) נגד ברנדון וולף (3-7) יושידה TKO לייטווייט: פיליפה נובר (1-1-5) נגד קייל ברדלי (6-13) נובר הכנעה מידלווייט: אנדרה גוסמאו (1-5) נגד קריסטוף סוזינסקי (1-8-17) סוזינסקי (יומרני לומר קימורה?) הכנעה. הביווייט: טים האג (1-9) נגד פאט ברי (0-4) ברי TKO וולטרווייט: כריס ווילסון (5-14) נגד ברוק לארסון (2-25) לארסון הכנעה הקרבות המרכזיים: מידלווייט: אקסאבייר פופה פוקאם (10-20) נגד דרו מקפדריס (5-7) פרופסור TKO לייטווייט: שון שרק (1-3-33) נגד פראנקי אדגר (1-9) אדגר החלטה (הולך הרבה עם הלב) מידלווייט: דן מילר (1-11) נגד צ'יל סונן (1-10-21) מילר הכנעה וולטרווייט: מאט יוז (7-42) נגד מאט סרה (5-9) יוז החלטה תואר הלייט הביווייט: ראשד אבנס (1-0-13) נגד ליוטו מאצ'ידה (0-14) מאצ'ידה TKO

LORSIN

New member
אני אקח המון סיכונים, הולך עם הנשמה :p

רשאד TKO (כי אני שונא את מצ'ידה) מאט סרה TKO (כי אני שונא את היוז, למרות שאני יודע שהוא ינצח) צ'יל סונן החלטה פרנקי אדגר החלטה (כי אני מת על פרנקי, למרות שאני יודע שהוא יפסיד) מקפדריס TKO ברוק לרסון חניקה אחורית פאט ברי KO סוזונסקי קימורה קייל ברדלי החלטה יושידה TKO ג'אורג' רופ החלטה

LORSIN

New member
בוא נראה

רשאד TKO -10 מאט סרה TKO -10 פרנקי אדגר החלטה +11 מקפדריס TKO +11 ברקון לרסון חניקה אחורית +5 (ידעתי שזה יהיה הכנעה, וחניקה, זה נחשב עוד נקודה?) פאט ברי -5 סוזונקי +5 קייל ברדלי +5 יושידה +5 ג'אורג' רופ +6 הרוחתי 28.. לקחתי הימור ב2 הקרבות המרכזיים.. זה מה שקורה.. O=

BeniTaz

New member
אחלה הימורים.. אבל

הודעתי לפני הקרב של לארסון שהוא לא ייחשב, הרבה לא שמו לב לשינוי. חוץ מזה שאף אחד לא הימר על פייל גם ככה וכנראה גם לא היה מהמר ככה שאין מה להתאכזב.

BeniTaz

New member
בקזינו של שאול../images/Emo103.gif

מה זה!! הולכים נגד ווילסון?! אין בושה אהה.. הימורים: רופ- החלטה יושידה- הכנעה נובר- נוקאאוט גוסמאו- נוקאאוט האג- החלטה ווילסון- נוקאאוט פרופסור X- ברך מעופפת (נוקאאוט כמובן) שרק- TKO לשם שינוי, למרות שכתוב על הקרב "החלטה". דן מילר- החלטה לאחד האהובים עליי יוז- יבוא באטרף וייתן TKO מאצ'ידה- נוקאאוט וגג סיבוב שני לדעתי מבחינת תצוגת קרבות, למרות הפציעות, יהיה אירוע פצצה.

BeniTaz

New member
אני היחיד שהלכתי על האג

קרב שצריך להמר עליו בכסף אמיתי.. במיוחד לאור העובדה שברי מקבל את הפייבוריטיות בקלות יחסית. האג לא פראייר, גדול מאוד ומתאבק חזק.. כל ההייפ על ברי לדעתי זה שטות מוחלטת. הלוואי ואני טועה אבל קשה לראות אותו מצליח.. עשה רושם של בחור מקסים, במיוחד באינסייד MMA.

הימורים ../images/Emo103.gif

הקרבות המקדימים: ג'ורג' רופ-KO. קפלן יבקש מרופ שיבדוק את עמידות הלסת שלו ורופ יסכים
. לא קרב שמתאים לUFC, גם לא למקדימים.. יושיוקי יושידה-הכנעה. פיליפה נובר-KO קריסטוף סוזינסקי-החלטה. פאט ברי-KO ברוק לארסון-החלטה. ושכריס יסלח לי, אני מוכן לאבד את הנקודות ושהוא ינצח פשוט לא נראה לי שזה יקרה. הקרבות המרכזיים: אקסאבייר פופה פוקאם-KO שון שרק-החלטה. דן מילר-הכנעה מאט יוז-החלטה. לקרב הזה יש פוטנציאל גדול להיות כדור שינה למרות כל ההייפ סביבו. נקווה שאני טועה. ליוטו מאצ'ידה-KO. סוף סוף מצ'ידה נלחם על התואר

נשאר עם לארסון בהחלטה

דרך אגב, אני יוצא מחר בבוקר לקורס בין חמישה ימים בתנאי פנימיה אז תוצאות המשחק ופירסום הטבלה יגיעו לקראת סוף השבוע. ועימכם הסליחה

talhorm

New member
הימורים אה...

פוקאם בהכנעה שון שרק בTKO דן מילר בהכנעה יוז בהחלטה ליוטו בKO ...
כמו שהימרתי נגד סילבה ג'ורג רופ TKO נובר בהחלטה

FrecCo

Active member
המתח כבר באוויר...

מרגישים את זה? פחות משבוע מאצ'ידה דופק KO לאבנס ושם על המתוניים את החגורה...איזה רגע
הימורים: לייטווייט: פיליפה נובר (1-1-5) נגד קייל ברדלי (6-13): נובר התותח, הכנעה מידלווייט: אנדרה גוסמאו (1-5) נגד קריסטוף סוזינסקי (1-8-17): קריסטוף בעוד הכנעה וולטרווייט: כריס ווילסון (5-14) נגד ברוק לארסון (2-25): יאללה ווילסון. KO הקרבות המרכזיים: מידלווייט: אקסאבייר פופה פוקאם (10-20) נגד דרו מקפדריס (5-7): ניתן לבחור עם השם הכי מגניב בעסק. פוקאם, TKO לייטווייט: שון שרק (1-3-33) נגד פראנקי אדגר (1-9): שרק, מכות רצח (TKO) וולטרווייט: מאט יוז (7-42) נגד מאט סרה (5-9): יוז, החלטה תואר הלייט הביווייט: ראשד אבנס (1-0-13) נגד ליוטו מאצ'ידה (0-14): אלוף חדש, KO

מרקו בי

New member
נסיון שלי להמר

לייטווייט: ג'ורג' רופ (4-8) נגד דייב קפלן (2-2) - רופ ko וולטרווייט: יושיוקי יושידה (3-10) נגד ברנדון וולף (3-7) - יושידה הכנעה מידלווייט: אנדרה גוסמאו (1-5) נגד קריסטוף סוזינסקי (1-8-17) - סוזינסקי הכנעה הביווייט: טים האג (1-9) נגד פאט ברי (0-4) - פאט ברי ko וולטרווייט: כריס ווילסון (5-14) נגד ברוק לארסון (2-25) - לארסון החלטה הקרבות המרכזיים: מידלווייט: אקסאבייר פופה פוקאם (10-20) נגד דרו מקפדריס (5-7) - פוקאם החלטה לייטווייט: שון שרק (1-3-33) נגד פראנקי אדגר (1-9) - שרק ko מידלווייט: דן מילר (1-11) נגד צ'יל סונן (1-10-21) - מילר החלטה וולטרווייט: מאט יוז (7-42) נגד מאט סרה (5-9) - סרה ko תואר הלייט הביווייט: ראשד אבנס (1-0-13) נגד ליוטו מאצ'ידה (0-14) - אבנס ko (יותר רצון ממה שבאמת יהיה)

elad547

New member
מהמר...

מידלווייט: אקסאבייר פופה פוקאם (10-20) נגד דרו מקפדריס (5-7) - אקסאבייר TKO לייטווייט: שון שרק (1-3-33) נגד פראנקי אדגר (1-9) - שרק TKO מידלווייט: דן מילר (1-11) נגד צ'יל סונן (1-10-21) - מילר החלטה וולטרווייט: מאט יוז (7-42) נגד מאט סרה (5-9) - יוז הכנעה תואר הלייט הביווייט: ראשד אבנס (1-0-13) נגד ליוטו מאצ'ידה (0-14) - מאצ'ידה החלטה(הלוואי ואני טועה וליוטו יתן לו KO!!!)

למעלה