משחק אימון באשדוד

The Diamond

New member
משחק אימון באשדוד

אמרו לי שיש משחק אימון של מכבי באשדוד האם מישהו יודע באיזה שעה זה מתחיל?

היה כתוב בעיתון שיש משחק אימון

באשדוד שבו גם יבחנו את החלוץ הארגנטינאי. לא זוכר אם היה כתוב שעה.

bister

New member
מה זה נראה לי?

זה בא לך בחלום? מאיפה? מי, מה ואיך?

bister

New member
טוב "המכבי" תומך בגרסתך

3-2 שלמרות התוצאה החלשה למעשה די מעודד. מוזר לי שאמבמבה שיחק וזאת למרות שנאמר בחדשות הספורט שהיה אמור לצאת להולנד ולחזור רק ביום ראשון אבל כנראה שהכוונה היתה אחרי המשחק היום. פליגמן הצליח להבקיע מבישול של בונפלד, ואמבמבה סחט פנדל כך שמבחינה התקפית הרכש הוכיח את עצמו ונקווה שעם שחקנים של ההרכב הראשון ועוד תרגול ותיאום עם הקבוצה המצב אף ישתפר. החלק המדאיג הייתתה ההגנה של הקבוצה לאור שלושת השערים שהיא ספגה אבל לאור ההרכב הבא: הרכב מכבי ת''א: גל ניר, שוקי נגר, איברהים נדאללה, יקיר שינה, קובי מוסא, אורן זיתוני [ארז מסיקה], תמיר כהן, ברוך דגו [ג'ון פנסטיל], אלעד בונפלד, ברק ורד [אמיל מ'במבה], אלחנדרו פליגמן [ישמעאל אדו]. ניתן לראות שאף שחקן הגנה ששיחק במכבי בליגה או באירופה לא שיחק במשחק הזה ולכן שלושה שערים מתקבלים על הדעת. מעבר לזה נגר ונדאללה (הוא לא שוחרר????) משחקים באותו תפקיד ולכן אחד מהם שיחק בתפקיד שהוא לא מורגל אליו. לירן לא היה בהגנה, שינה לפי מה שהבנתי הוא בכלל קשר אחורי, מוסא ופנטסיל כנראה שיחקו יחד אז ראו סעיף נדאללה ונגר. אבל הייתי מעדיף דיווח ממישהו שהיה במגרש איך הוא התרשם מהזרים ואיך באמת תופקדה ההגנה. יש פה מישהו כזה?

moonch

New member
נדאללה יושאל להפועל חיפה

רק אחרי שחיפה תרכש ע"י כץ.

ofir91

New member
פליגמן זה החלוץ הארגנטיני-יהודי??

מה?? מכבי קנתה אותו??

efi2000

New member
כן, חלוץ יהודי מארגנטינה, מכבי

החתימה אותו כי הוא לא נחשב לזר. הוא כבש במשחק מול אשדוד (אימון) ואבמבה לא כבש, חלש?

moonch

New member
עד אז זה לא הרבה זמן

כי אישרו לכץ לרכוש את חיפה מה שאומר שכנראה שבוע הבא נדאללה ישחק בליגה במדי חיפה.

למעלה