משחקי שליטה

משחקי שליטה ../images/Emo117.gif../images/Emo117.gif../images/Emo117.gif

החדר האפלולי מואר רק באור הנר, ריח שמן הלימון שבמבער,חושני וכבד. אתה שרוע על המיטה - עירום. זרועותיך פרושות לרווחה וקשורות למראשות המיטה, רגליך מפושקות וקשורות גם הן. אני כורעת,עירומה, בין רגליך. ידי עוברות בליטוף מבטיח בחלקן הפנימי של ירכיך, אתה נרעד.... אצבעותי עולות ומלטפות את נקודת החיבור שבין רגליך חופנת לשנייה את האשכים, לא מתאפקת וגוחנת להצמיד להם נשיקה.... שולפת ציפורניים ומעבירה אותם על ירכיך, הציפורניים שורטות את דרכן לכיוון הבטן והטבור, הזין,מייחל למגע, לליטוף, עומד קשוח ורעב.... הציפורניים ממשיכות את מסען לכיוון החזה, אני רוכנת ללקק את הפטמות, הן מצטמררות ומתקשות. אני מעבירה את לשוני במעלה הצוואר ועד לפיך, נשיקה עמוקה עמוקה....הלשונות מתחברות,מתעלסות.... שדי מתחככים בשיער חזך המסולסל, הזין מתחכך בבטני. אני חוזרת במורד גופך, טומנת את פני בבטנך, שואפת את ריחך לתוכי, שערותי הארוכות מדגדגות את עורך. הזין כמעט מתפוצץ מתשוקה, צמא למגע.... אני עוטפת אותו בפי,מלקקת סביבו, יונקת את כולו אל תוך פי, כשידי חופנות ומשחקות באשכיך, הם קשים וכבדים. עוד ליקוק אחרון...ואני נסוגה, אתה מתפתל, רוצה עוד, מאיים לשחרר את ידיך....אי אפשר, חמוד... החבלים עבים וקשורים חזק.... אני רוכנת ומעבירה את לשוני בליקוק נוסף.. עוד מציצה קטנה... הזין עומד בגירוי על אנושי. הציפורניים חוזרות לשרוט את המותניים, הבטן והחזה, אתה מתפתל תחתיהן... ואז, לאט לאט,מתיישבת ומחדירה את האיבר המעונה לתוכי..... אתה נאנח בהקלה...אני מתכווצת סביבו...ואז, מרפה, עולה למעלה, כאילו מתכוונת לשחררו ואתה כבר נבהל ומרים את האגן כדי לא להתנתק... אני יורדת שוב, מחזירה אותו לתוכי ונצמדת אליו בהידוק שרירים. אני כבר מגורה מאד, מתחילה לדהור בחוזקה, קדימה ואחורה, קדימה ואחורה.... החיכוך מטריף את שנינו, מענג ומענה..... אתה מת לאחוז בידיך את שדי המטלטלות מולך, אבל לא יכול..... אתה פוער את פיך ומנסה ללכוד בלשונך את הפיטמות המתקרבות ומתרחקות... גם אני רוצה בכך, אבל לא מסוגלת לעצור את הדהרה הפראית.... האורגזמה כבר מתפרצת..... עוד תנופה...ועוד....ועוד... ואז, נזרקת על גופך, ונושכת בעווית את כתפך, אני יודעת שכואב, אבל לא מצליחה להפסיק. גופי מתפתל ללא שליטה,שרירי הפנימיים מתכווצים ללא סוף..אני מפרפרת.. חסרת יכולת לעצור..... גופך מתוח על סף ההתפוצצות....אתה מתפרץ בכוח, כמו הר געש..... זהו, אתה כבר אחרי...נושם בכבדות, מנסה להרגע... מנסה להרגיע גם אותי, לעצור את התכווצויות גופי ,להשקיט...לחבק.... אבל זרועותיך, הפרושות לצדדים, קשורות.....

the M

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif בהחלט! ../images/Emo98.gif

ושוב

avi182

New member
ממממממממ

את גדולה מהחיים עשית לי חשק לבנות מיטה כזו

עדינה ומטריפה

קראתי המון תאורי קשירה. אבל תאור עדין כ"כ, אירוטי כ"כ מעולם לא קראתי. לא צרחות, לא הצלפות , לא זחילה, רק קשירה אירוטית ועינוי נפשי מדהים. הקסמת אותי. השאלה היא רק אם את רוצה להגשים את הפנטזיהה במציאות ואם כן האם דרוש לך שותף. את מוזמנת לכתוב [email protected] מלא תשוקה ולהט

למעלה