משחזרת

אה..../images/Emo175.gif

יש לי משחקים מחשב, ודיסק שאפשר לעשות איתו סימניות וכריכות וכאלה
, פסלון של הארית פוטרה
ומדבקות... ותתעלמו מהתמונה

מורידים לי עוד חודש וחצי../images/Emo9.gif../images/Emo175.gif

היו אמורים להוריד לי עוד חודש, אבל הרופא שיניים החליט שלא מתאים לו, שזה לא מספיק טוב בשבילו
אני מזכירה שאנחנו מדברים על הגשר, כן?

dorin266

New member
XD! כנ"ל...היו צריכים לשים לי למטה

אבל אצלם זה לוקח שנים, ככה שעוד חודש יש שיננית, אחר כך בדיקה, אחר כך צילומים, אחר כך נעל, והכל בהפרשים של חודש, שחס וחלילה הגשר יהיה עליי במשך תקופה קצרה!

המפ../images/Emo29.gif

שם אמיתי: הילה גיל: 12 מאיפה בארץ חיפה סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: שלישי רביעי חמישי שני ראשון ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... פנקס, יומן, יומן אלקטרוני, ו... זהו, אני לא צריכה מוצרים, אני צריכה ספרים, והרבה!

light angel

New member
../images/Emo39.gif

שם אמיתי: אורלי גיל: 18
מאיפה בארץ: בת ים. סדר עדיפויות: האסיר מאזקבאן, מסדר עוף החול, גביע האש, אבן החכמים, חדר הסודות. מוצרי הארי פוטר: פנקס קטן שאלוהים יודע מאיפה קיבלתי אותו, מדבקות שהיו מצורפות פעם לראש1 והדבקתי על הארון... לא הייתי רוכשת את הדברים האלה בעצמי. אני לא קונה דברים כאלה. אין לי תמונות

צילונה

New member
טוף שיהיה... ../images/Emo9.gif

שם: עדי
גיל: 14 (כמעט!) (נו!! אמרתי כמעט!!!) (טוב... שיהיה... עוד חודשיים
) מאיפה בארץ: המפ... כפר ביל"ו א'... שה שה שה, שקט ווקשה. תודה.
סדר עדיפויות: אממ 45312 ארבע ראשון ואני שונאת פסיקים אז תבינו לבד
לפחות 3??? אני בספק אם יש לי אחד... : *חושבתחושבתחושבתחושבת* לא מוצאת. אין לי
נראה אם אני מוצאת תמונה....... טוב. אני לא מוצא את הדיגי(טלית) ואין אור ליד המחשב אז אנלא יכולה לצלם את עצמי במצלמה של המחשב =/ אולי מחר..... האח האידיוט שלי (חתימה
) וחבר שלו רואים ג'קאסס וזו תוכנית של אנשים פסיכופתים לגמרי שעושים דברים חולניים וזה מגעיל אותי.
אני מעוצבנת על חברות שלי
ערב טוב לכם.

צילונה

New member
מצאתי תמונה מפורים

אבל היא מזוויעה ואני לא נראית כמו עצמי ואני עם עוד 3 חברות. בקיצוררררר נוותר

צילונה

New member
כן!!!!

הייייייייייייייייי!!! איך החופש?!?! מנשמע????
איזה כיף.... אה כן ואל תשימי לב לכינוי שלי, חחח הוא סתם תקוע...

C8 לילו

New member
סבבה...../images/Emo13.gif

שם אמיתי: לילו גיל: עוד מעט 15.. יאיי!! מאיפה בארץ: עומר סדר ההעדפות שלי בספרי הארי פוטר- חמישי, רביעי, שלישי, שני וראשון... (מה אני יעשה זה פשוט משתפר כל הזמן...) מוצרי הארי פוטר שיש לי בבית- אמממ.. יש לי עט של הדוויג שעושה אור אם מסובבים לה את הראש... ויש לי יומן שאמא שלי קנתה לי, אין לי מושג למה.. ומדבקות!! טוב זהו נראה לי... תמונה:~________~- אולי אחרי שאני איישר את האף....

Mrs Coulter

New member
נמנמ...../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

שם אמיתי: ענבר גיל: 14 ו-7 חודשים היום
מאיפה בארץ: פ"ת
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: א"א מע"ח ג"א א"ח ח"ס ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת- אין כלום *רצה להתחבא* אממ... כן... זהו

N o A 1 1

New member
../images/Emo13.gif

שם:נועה גיל:14 ו9 חודשים מאיפה בארץ:ת"א סדר עדיפויות:שלישי,חמישי,רביעי,שני,ראשון מוצרי הארי פוטר:היה לי פעם כזה תקיה..אבל היא כבר לא שימושית.. אני צכה למצוא תמונה נורמלית..כי בכול התמונות שלי אני מצולת בזמן לא ממש טוב...

PadfootGirl

New member
נמנמנ.../images/Emo115.gif

שם אמיתי: דנה. גיל: 13 ו-5 חודשים בערך [אין לי כוח לספור בדיוק] מאיפה בארץ- אור עקיבא |מגלגלעיניים| סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: אממ... הכי פחות אהבתי את אבן החכמים, הכי אהבתי את גביע האש או את מע"ח. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...- כל הספרים בעברית, ב-16 גם הספר באנגלית, כותרת בפלאפון, אובססיה, מקדש פוטנציאלי ודמיוני, מלא פאנארטים וכו', תיקיה שלמה במחשב. אני לא מוצאת תמונה עדכנית, וגם אם הייתי מוצאת- א. היא הייתה גדולה מדי כדי להעלות לתפוזרג ב. לא הייתי שמה חוצמזה, אלה שבפורום פאנפיקים ויבואו למפגש כנראה יראו אותי. נמנמ.

Lovable Stray

New member
../images/Emo107.gif

שם אמיתי:ג'סי, מספיק אמיתי גיל:21 מאיפה בארץ:מהצפון סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:חמישי,שלישי,רבעי,שני,ראשון ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... פאנפיקים ופאנארטים. והסרטים

למעלה