משחזרת

Terra Rocks

New member
משחזרת

שירשור פרטים + תמונות (קרידיט לחנה) שם אמיתי: גיל: מאיפה בארץ סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... שוב, תמונות יתקבלו בברכה ואפילו בחיבוק מבטיחה שזה לא נושך (יש יותר מידי חדשים שאני כבר לא מכירה) יש לי אישור מאמא

go hermione

New member
טוב

שם אמיתי: מאי גיל: 15 וחצי מאיפה בארץ: ת"א סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: שלישי, רביעי, חמישי, שני, ראשון ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: כותונת לילה ופטיש מפורים.. הזוי

black robe

New member
אוקע....../images/Emo63.gif

שם אמיתי: נטלי גיל: 11(תפוז החליט
) מאיפה בארץ: אזור השרון סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: חמישי,שלישי,רביעי,שני,ראשון. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...אין לי!!

הממ

שם: אחינעם אדגר מארי חואנה בת' שלומי טל פוטר.האישיויות המאגניבות שלי.
גיל:עוד פחות מחודשיים חמש עשרה!! מאיפה אני: החור הזה, זה שקוראים לו "בנימינה".נו,זה עם הרכבת.. סדר ההעדפות שלי: סליחה?!?! אני אוהבת את כולם ולא עושה השוואות.אתם לא תלכן לאמא ותשאלו אותה מי מהילדים שלה היא הכי אוהבת???? 3 מוצרים של ה"פ:וואי,יש לי הרבה....אממ...יש לי סטיקרים מאגניבים כאלה,יש לי פנקס,עט,כזה שעוטף מחברות מוזר כזה..זה כבר ארבעה.טוב.

Terra Rocks

New member
חמוסים זה נסגד D: אוקי?! ../images/Emo108.gif

שם אמיתי: החברים קוראים לי שאיה גיל: 14 מאיפה בארץ: ב"ש סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: 5,3,4,2,1 (החמישי ראשון) ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...: מדבקות ליומן :$ הם למזכרת ולא לשימוש, D: אה... חולצה שקטנה עלי... (סרט ספר פוסטר ותמונות מהרשת ^^)... יש לי מצא לכרית שכתטוב עלייה "הארי פוטר תעשה לי פוסטר" (חברה) רק שאין יל מושג איפה זה... וזהו המ.. טוב נו הינה תמונה

Terra Rocks

New member
ויש לי גם סטיקרים!

וגם גרביים D: באמת! פעם גרבתי את השיפ הכי לוהט (דמבלדור/הארי D:)

אני!../images/Emo9.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo3.gif../images/Emo175.gif

שם אמיתי: רעותי (כי יש פה כבר יותר מדי רעותיות
) גיל: 15.5
מאיפה בארץ: מהקריות סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: 1) ג"א
2) א"א 3) מע"ח 4) ח"ס 5) א"ח ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת... אממ.. פיקים ופאנארטים שלי ושל חברות שלי מספיק?
תמונה
אחריותכם -___-

גם את D:../images/Emo175.gif

יש לי תלתלים כמו שלך אבל צלמו אותי בדיוק כשיצאתי מהמקלחת (הייתה מסיבה בבריכה, מה?) אז אני נראת קצת מסטולה...
ואת יודעת שאת ממש ממש מוכרת לי מאיפשהו? אני רק לא מצליחה להיזכר >___<

ניזכרתי!../images/Emo175.gif

את ממש ממש דומה לרוני מהפיג'מות (שמשחקת גם בסדרה לתפוס את השמיים)!
קוסיט

מה יא

New member
לא נכון../images/Emo12.gif../images/Emo153.gif../images/Emo95.gif

ממש ממש ממש לא דומה

מה יא

New member
אנ יודעת מי זאת רוני../images/Emo11.gif../images/Emo153.gif../images/Emo95.gif

(כן, אין באני י' כדי שהמוצץ יוכל להסגר
) רונקיפליץ, שנים לא ראיתי אותה
אני עדיין חושבת שהן לא דומות

זה אמורה להיות מחמאה ../images/Emo3.gif../images/Emo175.gif