משו חמוד כנסו

אין ל3

New member
כנראה שהחום הכבד משפיע עליי

היום הלכתי בחום הכבד 2-3 שעות וכנראה זה השפיע עליי לרעה. אתם שואלים למה? אוקיי, אז ככה... לפני מספר ימים ראיתי הודעת פרישת מהפורום (מצורף לינק) של שוטר82 חזר שבה הוא כתב שהוא פורש מהפורום... והיום כאשר נכנסתי לפה חשכו עיניי כאשר ראיתי הודעה ממנו. מהר מאוד הלכתי לשתות מים קרים ולשטוף פנים. חשבתי לעצמי שלא ייתכן הדבר שאני רואה הודעה משוטר82חזר...כי הרי הוא פרש.. נכון לרגע כתיבת ההודעה אינני יודע אם אני הוזה או לא. אנא ממכם, תכתבו לי אם גם אתם רואים הודעה מ-שוטר82חזר. תודה

אלמוגית

New member
שיר בשבילך אין ל 3! אח ורק לך..

גם אם אתה תעשה בי, גם אם רע מאוד. גם אם תתעקש לבוא, גם אם לא! אני ארוץ אלייך, תמיד מעלייך. אני ארוץ אלייך, להציץ בעינך, אם רק תבוא, כל הציפורים מציצות בדלת שלך. כל הציפורים מבקשים מהפכה, אהה אוווו אההה, גם אם תעשה בי טוב, גם עם קרן אור, גם אם תתרגש מאוד! גם אם לא! אני ארוץ אלייך, תמיד מעלייך, אני ארוץ אלייך! להציץ בעינך.............. אם רק תבוא, כל הציפורים מציצות בדלת שלך. כל הציפורים מציצות לאהבה כל הציפורים מנסות לגעת בך כל הציפורים מבקשות מהפכה אההה אוהוהוהוהו שרון רוטר-ארוץ אלייך... ממני אלמוגיישן

אין ל3

New member
אלמוגית, תודה על ההקדשה..

אני אוהב את השיר הזה מאוד ואפילו שמעתי אותו היום ברדיו חיפה FM 107.5.

אלמוגע- צרפתיה- גג לילד הטמבל

למה לענות לו שימות ויחפש בכל אופן אני זז לשגרירות ארה"ב ביי לכם

אין ל3

New member
שוטר82חזר

שמעתי שהציעו לך להיות שגריר ישראל בישראל. זה נכון?

כנס אהבל כנס פעם אחת

יא אדייוט למה מי אתה חושב שאתה?.? שאתה תרד ככה על האנשים פה? אני פנים שותק ושותק אבל עד כבול מסוים- ואנתה לא מכיר אותי אני יכול להיות בן זונה שחבל על הזמן ואני יכנס בך על זה כי הגזמת! למה מי אתה שתקד על אנשים פה.??? אנשים ירצו לכתוב מה שבא להם לכתוב והם לא שואלים אותך מה לעשות קאפיש??? כגון אני-אני טס לחו"ל - לסיאטל- למה מי אתה בכלל שתרד עלי ?? מי אתה אתה כלום אתה אתה אפס קטן ועגול. תתחיל להרגיע כי זה לא יגמר בטוב לשאלתך"שמעתי שהציעו לך להיות שגריר ישראל בישראל. זה נכון? " תשובה כי תשאל תאימא שלך איזה שגריר טוב אני

אין ל3

New member
שוטר82חזר

אתה מבייש את לובשי המדים הכחולים עם השפה הכל כך ירודה והנמוכה שלך. שוטר חביב, היכן ראית שירדתי על אנשים פה? בסך הכל אני כותב את האמת לאמיתה. כמו שעיתונאי עושה את העבודה שלו ומביא ראיות מהשטח בנושא מסוים כך אני עושה בפורום. אתה זה שכתבת מספר רב של פעמיים שאתה עוזב ואני בסך הכל כתבתי את זה. למה אתה רואה בכך ירידה? אולי עלייך לחשוב מה אתה לא עשית בסדר? שכתבת מספר רב של הודעות שאתה עוזב רק בשביל למשוך תשומת לב.... אתה פשוט מנצל את זה שאתה שוטר במדינת ישראל ואנשים מפחדים ממך בגלל שאתה שוטר... אל מנהלת הפורום, עלייך לשלוח לינק של ההודעה של שוטר82חזר אל משטרת ישראל שיראו כיצד שוטר במדינת ישראל כותב. לא ייתכן הדבר ששוטר במדינת ישראל ינצל את סמכותו לרעה ויכתוב הודעות כל כך מגעילות.

כנס מחבל קטן שלי

את התלונות שלך אתה חכול להעביר ב"חור" כי אתה ממש לא מזיז לי יא אפס תרגע פה על כולם כי אין לי אינטרסים פה לאף אחד ומכירים אותי פה אז תרגע

והנה אנחנו נפגשים בשנית שוטר82חזר !

כמובן שלא ציפינו ליותר מלתקן הודעה אחת היום אבל אתה דורש את זה בכבוד ! 1, חכול = יכול להפתעתנו הרבה לא היה הרבה מה לתקן תמשיך כך שוטר82חזר !!!

אין ל3

New member
שוטר82

רק תדע שאתה עובר על החוק כאשר אתה מתנהג בצורה לא נאותה בפורום. תכנס אל הלינק המצורף ותראה. להלן, מתוך האתר של משטרת ישראל: להלן דוגמאות לתלונות בנושאים הנוגעים להתנהגות בלתי נאותה: התנהגות שאינה הולמת שוטר או שיש בה כדי לפגוע בתדמית המשטרה. התנהגות בלתי אדיבה או נקיטת לשון גסה כלפי אדם. שימוש לרעה בסמכות שניתנה מכוח תפקיד. ניצול מעמד של שוטר שלא לצורך מילוי תפקיד. הופעה לא נאותה לרבות אי ענידת תג זיהוי. התעמרות והתנכלות . סירוב למסור פרטי זהות או הסתרתם של פרטי זהות, לרבות אי ענידת תג זיהוי על מדים. כמו שאתה בוודאי רואה עברת על מספר רב של סעיפים בהודעותייך בפורום...

כמו כן,

תלונות על חשד לביצוע עבירות פליליות או שימוש בכוח שלא כדין, על ידי אנשי משטרה, נחקרות במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) השייכת למשרד המשפטים: רחוב הרטום 8, הר חוצבים ירושלים 9642145-02 פקס 8542145-02 טלפון

שוטר82חזר שלום רב,

מתפקידנו פה כשרות הלקוחות הרגשנו צורך עז ביותר לתקן את הודעתך : להלן התיקון : 1, יא אדייוט = יא אידיוט 2, אני פנים ... = למה לעזאזל התכוונת פה? (עברנו כאן ברייןסטורמינג עצבני ועדיין לא הצלחנו לפענח את המשפט הזה) 3, עד כבול מסויים = עד גבול מסויים 4, בן זונה = בן של אישה שעובדת בלילה בשביל 2.40 לשעה 5, ואני יכנס בך = אני אכנס בך 6, מי אתה שתקד על אנשים = מי אתה שתרד על אנשים 7, קאפיש = זה לא בעברית בכלל תתעורר ! 8, תשאל תאימא = תשאל את אמך אנחנו לא מבינים מה זה פה שלום כיתה א' ? באמת קצת רמה ! לא תזיק פה ! זכה למצוות ולחיים ארוכים ולבנים זכרים !

למעלה