משולש ברמודה של קו 18

מצב
הנושא נעול.

מרים 02

New member
משולש ברמודה של קו 18../images/Emo73.gif

משולש ברמודה של קו 18

מי מכם שיצא לו אי פעם לנוע בירושלים בקו 18 שחוצה את העיר ממלחה דרך יפו- מושבה גרמנית- קטמונים, קווי 18 אמורים להגיע כל 10 דקות לערך, בפועל מחכים בד"כ חצי שעה עד 40 דקות ואז מופיעים כל השלושה ביחד... לאן נעלמים האוטובוסים בדרך? עזרו לנו ילדים למצוא את אותם... ואם מישהו מאגד במקרה קורא את זה- אוטובוס כפול בבקשה!!! כדי שזקני הקטמונים יפסיקו לעמוד עם הסלים ממחנה יהודה.

מורני !

New member
../images/Emo13.gif

משולש ברמודה של קו 18

מי מכם שיצא לו אי פעם לנוע בירושלים בקו 18 שחוצה את העיר ממלחה דרך יפו- מושבה גרמנית- קטמונים, קווי 18 אמורים להגיע כל 10 דקות לערך, בפועל מחכים בד"כ חצי שעה עד 40 דקות ואז מופיעים כל השלושה ביחד... לאן נעלמים האוטובוסים בדרך? עזרו לנו ילדים למצוא את אותם... ואם מישהו מאגד במקרה קורא את זה- אוטובוס כפול בבקשה!!! כדי שזקני הקטמונים יפסיקו לעמוד עם הסלים ממחנה יהודה.

STELA MARIS

New member
מרים 02 מצ"ב כתובת האתר של אגד../images/Emo13.gif

משולש ברמודה של קו 18

מרים 02 מצ"ב כתובת האתר של אגד

למה שלא תפני ישירות עם הודעה זו לאתר של אגד? אני בטוחה שהם ישמחו להקשיב ולעזור לך ואני יודעת זאת בוודאות הן בתור בת חבר והן מתוך נסיון איאשי עם חברים שלי שאינם בני חברים (לכן את לא יכולה לומר שדעתי משוחדת
)ושהם עשו זאת לא רק שהקשיבו וסייעו להם במלא תשומת הלב והאדיבות אלא אף גם לקחו את הדברים לתשומת ליבם ויישמו אותם מאחר ומטרתם היא כל הזמן להתייעל ומי יכול יותר לעזור להם בכך מאשר פניות הציבור? ובכן הרי לך ולכל המעוניין כמובן, כתובת האתר של אגד: www.egged.co.il ואני יודעת שהם יותר אפילו מישמחו לעזור לך לפתור את התעלומה...
שבוע טוב ומי יתן והשבוע הזה (וביחוד לכם הירושלמים) יעבור תרתי משמע בנסיעה חלקה, בטוחה, שקטה ורגועה יותר עד כמה שאפשר וניתן

מצב
הנושא נעול.
למעלה