משהו ששמחתי לראות..

משהו ששמחתי לראות..../images/Emo13.gif

בתוכניות הראשונות של העונה כל פעם הייתי אומר לאחי תמיד שהקאסט נורא קטן וההפקה צריכה להוסיף עוד שחקנים ועכשיו בשבועות האחרונים שראיתי את ההצטרפות של אלי יצפאן,מיקי גבע,ועמי סמולרצ'יק (למרות שאני לא בטוח שזה הוא שעושה את דמות של ה"אני אוויר אני טפט!!", נורא שמחתי
לעומת זאת, בתור בחור עם ראש די סאטירי שעשה סטנדאפ בעבר וגם למד בעבר משחק אני מוצא את עצמי די משתעמם לפעמים מהפאנצ'ים בתוכנית שנורא צפויים, לדוגמה כמו הקטע עם דנה ממפרץ האהבה שהיא אמרה "לי ולרב עובדיה יש הרבה דברים במשותף" ואז היא אמרה כמה דברים, ובסוף היא אמרה "ושנינו נראים מעולה בשמלה", וזה היה כל כך שקוף שהיא הולכת להגיד את זה, לא יודע כאילו הפאנצ'ים של ארץ נהדרת הרבה יותר חזקים... ובקשר לכימיה, הכימיה של שני כהן עופר שכטר ואורי גוטליב מעולה לפי דעתי, הם מוציאים מערכונים ממש טובים ביחד, ועוד משהו מגיע לעופר שכטר שאפו, הוא אשכרה השתפר בתקופה האחרונה ומצליח לעלות לי חיוך לפעמים על הפנים, השתפר הבחור
. ודבר אחרון בלי קשר להנהלה, מה כל כך קשה לפרסם בכל הפורומים הודעה שדרושים מנהלים לפורום שבוע סוף? בחיאת ראבק, פתחתם פורום תדאגו שהוא יתנהל כמו שצריך.. אם היה לי יותר זמן הייתי מנהל בעצמי כמו שהצעתם לי לפני חודש בערך אבל יש לי דברים לסדר בתקופה האחרונה ואין לי זמן, חבל שהפורום סתם ירקב ככה עד שתסתיים העונה לא עדיף לטפל בו? ..

למעלה