משהו שקשור לאחווה.........

לאוו דוקא יכול להיות ופשוט

גן האקס שלו השפיע עליו שעירותית מבינה יכול להיות והוא היה נולד רגיל וחלק זה לאו הכרחי שהוא ירש את התכונות שלהם

אוקי ככה

קויקסילבר אכן הבן של מגנטו לגבי ההיסטוריה של נייט קרולר אני לא יודע לגבי האח ולפי מיטב ידיעתי לרוג אבא שונה

Rictor

New member
Brotherhood

כרגע באחווה יש את מיסטיק, בום בום (ולא כפי שרשום למטה (זה שם הפרק לא הבחורה), ויש את אחותו של קוויקסילוור וואנדה המכשפה האדומה שתופיע בפרקים מתקדמים יותר. קוויקסילוור וואנדה הם באמת הילדים של מגנטו. רוג היא הבת המאומצת של מיסטיק ולא הבת האמיתית שלה, היא אמצה אותה לאחר שרוג כמעט הרגה משהו בטעות בגלל הכוחות שלה. נייטקרולר הוא הבן האמיתי של מיסטיק. לא בטוח שרוג תקבל בסדרה את הכוחות הנוספים של כוח ותעופה - בקומיקס היא קיבלה אותם כאשר היא הייתה במגע לטווח ארוך יותר עם גברת מארוול, כאשר היא הייתה שייכת לאחווה - זה הכל תלוי בכותבים.

יפה יפה גם אני למדתי משהו

וכן מיסטיק יודעת שנייט קרולר הוא בנה יש פרק שעוסק בזה

עוד משהו אתה בטוח שזה ואנדה או

אמנדה יש לי בעיה עם שמות ראיתי אותה כבר בפעולה להכל היא לא מכשפה היא סתם מתלבשת פריקי כזה לדעתי גם יותר עדיף לה שיער ארוך הם סתם כיערו אותה אבל אני בטוח שזו אמנדה אני אלך לראות שוב תפרק שלה ואני אזכר

illustrator

New member
לפי מה שאני מכיר...

אבל הידע שלי בא מהקומיקס, ולא מהסידרה: שמה של בתו של מגנטו הוא וואנדה. ונייטקרולר הוא לא הבן של סייברטות´(שן-חרב?!) היה לסייברטות´ ומיסטיק בן, אבל הוא לא היה בכלל מוטציה, ואפילו הקים תנועה נגד מוטציות. קראו לו גריידון קריד.

כה אבל מאיפה יש קומיקס

נ.ב ברוכה הבאה לפורום מקווה לראותך רבות אתה מוזמן להמליץ על דברים נוספים בתור קורא קומיקס אקסמן ולא רק רואה סידרה

chatenoire

New member
אילוסטרייטר

עובד בחנות "קומיקום" ליבוא קומיקס. אתה יכול לקנות ממנו חוברות או אפילו לעשות מנוי קבוע על חוברות אהובות.

בכיף ומי יממן לי את זה הכסף שלי

הולך על שיעורי נהיגה(שיבוא בעתיד הקורב עלינו לטובה) ועל אוסף הסכינים שלי

chatenoire

New member
גם לי היתה...

עד לפני כמה זמן בעיה כספית קשה, ועדיין יש לי איזה 200 חוברות. אפשר להנות מקומיקס בלי לפשוט את הרגל.

למעלה