משהו שנראה כמו סומסום באיזור הישבן של הבונבון

משהו שנראה כמו סומסום באיזור הישבן של הבונבון

האם זה תולעים? הנקודות האלה דבוקות לו לשיער- בפי הטבעת אני לא יודעת להגיד כי הוא לא נותן לי לבדוק שם, והסומסומים האלה לא זזים או מתפתלים- אז כנראה שזה לא תולעים. יש לכם מושג מה זה?!?! ואיזו דרך אפשר לעשות דיאטה לחתול שלי ולראות תוצאות? הוא אוכל פרו פלאן דיאט, מקבל רק פינוק קטן ביותר ביום (הפחתתי אוכל רטוב מ3 פעמים ביום לכפית קטנטנה רק בבוקר), שותה מים ולא רץ הרבה, רק שיש לו כוח.. אז איך מתגברים על ההשמנה? תודה מראש! אני

מה עושים עם זה? ואיך אני יודעת אם יש לו עוד?

והאם אמפולה נגד פרעושים כנראה הרגה אותם?? תודה..

כן, מדובר בתולעים

לכי לוט' (לא צריך להביא את החתול) ותצייני בפניו את משקל החתול והוא יתאים לך את המינון הנכון. לגבי הפרופלאן, אני לא חושבת שיש כזה דבר פרופלאן דיאט, דיאט זה תזונה, זה לא בהכרח הרזיה, את מתכוונת לפרופלאן לייט? דרך אגב, מזון רטוב דווקא פחות משמין מהיבש. כשאת אצל הוט' תתייעצי איתו לגבי התזונה, בנוסף כדאי להפעיל אותו עם משחקים, פעילות גופנית היא תמיד הכי אפקטיבית, כדאי לשקול להביא לו חבר/ה, אצלי יש כרגע 4 חתולים והם רצים אחד אחרי השני וכך הם מוציאים אנרגיה.

תודה על התשובה המהירה!

לא ידעתי שרטוב פחות משמין מיבש, אולי אשנה מינונים. וכן התכוונתי לפרו פלאן לייט. וכן יש לנו גם קטנטנית נוספת והם משחקים אבל לא יותר מידי, ואני עדיין ממריצה אותם במשחקים.. שיהיה.. אבל תודה על כל העצות, אדבר עם הוט'. שיהיה שבוע מעולה אני

למעלה