משהו שמטריד אותי

משהו שמטריד אותי

שוטטתי להנאתי באינטרנט וניתקלתי בפורום חדש בוואלה פורום תמונות זוועה ניתקלתי שם בתמונות מטרידות למדי תמונות בתוך קפה מומנט דקות אחרי הפיצוץ ותמונות מהאוטובוס שהתפוצץ בואד ערא בין התמונות ניתקלתי גם בתמונות של אדם עם כוויות רבות ברחבי הגוף תלוי על חלון האוטובוס והחיאת ילד (
) כבר הבעתי את מחאתי בפורום ואני מתכוונת אף לפנות להנהלת האתר אתם מוזמנים להגיב ואף להצטרף אה... מי שפרסם את התמונות היה לא אחר מאשר מנהל הפורום אוהבת תמיד
חן

inbale

New member
מזעזעעעעעעעעעעעע

כשאני רואה דברים כאילו אני פשוט מתביישת!!!! מבחיל....

inbale

New member
הוספתי תגובה חמורה בפורום בוואלה../images/Emo5.gif

אני חושבת שדווקא אנחנו כצוות מטפל צריכים להביע תרעומת על פורום מביש כזה. בבקשה הוסיפו שם תגובה שלכם כמחאה.

ראוי לציין

שאני פניתי לוואלה במכתב מאוד מאוד חמור בנושא כי זה דבר שלא יסולח... אני מחכה לתשובה מהם אוהבת תמיד
חן

תגובתך עדינה מידי..../images/Emo43.gif

צריך לעשות משהו כדי שפורטל וואלה כולו ייסגר
עד כדי כך המעשה של מתן במה לתמונות אלו חמור
מחר אברר (והאמיני לי יש לי את הקשרים) אחך ניתן להגיש תביעה לסגירת וואלה עקב התמונות הנ"ל... הרבה בריאות
אמנון מרגלית

soulbird

New member
זו לא פעם ראשונה שוואלה

פותחת פורמים מעוררי מחלוקת . אולי נעשה משהו אחת ולתמיד לגמור עם התופעה הזו!!!! גועל נפש!

inbale

New member
מספר רב של אנשים פנו לוואלה ../images/Emo47.gif

בתלונה על הפורום הנ"ל אבל אני עדין חושבת שיש מקום להוסיף ולהתלונן. אז בבקשה הצטרפו למחאה הזו.

soulbird

New member
אני נכנסתי בטעות לפורום ההוא

תאמינו לי שממש טעות גדולה להכנס לשם
מקווה שמשהו יעשה זה גועל נפש!!

ראו בבקשה קישור...../images/Emo43.gif

לשאלה שהעליתי בפורום "חוק ומשפט"...יש לנו עילה להגיש תלונה במשטרה נגד הפורטל המגעיל ואני בהחלט שוקל לעשות את זה. הרבה בריאות
אמנון מרגלית

מזעזע מזעזע ושוב מזעזע

איך לאנשים שם אין מוסר ואיך הם מסוגלים להיות כל כך אטומים לחיי אדם חן

למעלה